Kuchárka

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
63%
Hra - Baby Anna Rose Cookies For Mom
Video sa načíta

Zvládnete s Annou pripraviť sušienky? Tak sa najskôr vydajte do obchodu pre ingrediencie. Postupujte potom podľa receptu, aby ste mohli dotiahnuť celú hru do konca.

 
60%
Hra - Cooking Candy Pizza
Video sa načíta

Jedli ste už niekedy sladkú pizzu? Tak si skúste jednu pripraviť, stačí keď budete robiť všetko podľa postupu a nič nemôžete pokaziť.

 
64%
Hra - Red Velvet Cupcake
Video sa načíta

Dokážete si pripraviť túto dobrotu? Dodržujte správny postup pri varení a nemôžete nič pokaziť.

 
68%
Hra - How To Make Apple Coffee Cake
Video sa načíta

Pripravte si výborný jablkový koláč, stačí len dodržiavať postup a nemôžete nič pokaziť. Takže stačí robiť len to, čo sa po vás bude chcieť.

 
70%
Hra - Cooking With Mom
Video sa načíta

Dodržujte postup a snažte sa urobiť čo najkrajšiu tortu. Bude len na vás, ako bude vyzerať.

 
60%
Hra - Ice-Cream Delight
Video sa načíta

Predávajte vašim zákazníkom tú najlepšiu zmrzlinu v okolí. Musíte si ju namiešať a potom ju rýchlo predať. Záleží len na vašej rýchlosti, čím rýchlejší budete, tým viac peňazí získate.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

68%
Hra - Easter Egg Cakes
Video sa načíta

Zvládnete si pripraviť tieto dobroty? Stačí sa len držať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť.

 
66%
Hra - Ice Cream Cone Cupcakes Saga 2
Video sa načíta

Pripravte si vaše domáce kornútky! Stačí len postupovať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť.

 
76%
Hra - Chocolate Cupcakes: Sara's Cooking Class
Video sa načíta

Pripravte si chutné čokoládové tortičky! Musíte si pripraviť potrebné ingrediencie a zmiešať ich. Tiež si musíte nájsť všetky riadu. Nakoniec budete môcť tortičky nazdobiť.

 
76%
Hra - Berry Cheesecake: Sara's Cooking Class
Video sa načíta

Zahrajte si parádnu hru, v ktorej si môžete pripraviť tortu s lesným ovocím. Najprv si však musíte nachystať ingrediencie a nájsť potrebné riady. Následne môžete tortu nazdobiť a servírovať.

 
78%
Hra - Gyros: Sara's Cooking Class
Video sa načíta

Máte chuť na poriadny gyros? Tak si ho pripravte. Musíte najprv zohnať všetky ingrediencie a riad. Akonáhle pokrm pripravíte, môžete ho ozdobiť.

 
78%
Hra - French Waffles: Sara's Cooking Class
Video sa načíta

V tejto hre si môžete pripraviť lahodné vafle! Budete k tomu potrebovať veľa ingrediencií a riad. Akonáhle budete mať všetko pripravené, môžete wafle urobiť. Hotové wafle môžete následne nazdobiť.

 
78%
Hra - Ratatouille: Sara's Cooking Class
Video sa načíta

V tejto hre si vyskúšate urobiť zeleninový pokrm z Francúzska. Najprv však musíte nájsť všetky potrebné ingrediencie. Potom môžete začať variť. Hotový pokrm môžete doplniť a nazdobiť.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)