Dekoračné

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Crystal and Ava's Camping Trip
Video sa načíta

Dve slečny, Crystal a Ava si vyrazili na piknik. Vy im musíte pomôcť s prípravou prostredie okolo nich. Vyberiete tie vhodné stany, deku, ich oblečenie a jedlo.

 
80%
Hra - Snow White Nails
Video sa načíta

Pripravte Snehulienku na kráľovský ples, k tomu potrebuje perfektné nechty, ktoré jej urobíte vy. Vyberte jej pekné farby a dekorácie.

 
82%
Hra - Halloween House Maker
Video sa načíta

Parádna hra, kde si môžete vybrať jeden z domov a pripraviť ho na halloween, ktorý je už za dverami. Vybrať môžete rôzne dekorácie, ale aj animované osvetlenie či príšerky.

 
82%
Hra - Halloween Cheating Ladybug
Video sa načíta

Slečna organizuje halloweensku párty a prišlo aj niekoľko hostí. Predtým však musíte slečnu upraviť a pripraviť dekorácie. Akonáhle dorazí prvý pár, budete s chlapcom na seba zamilovane pokukovať, ale pozor na jeho sprievod!

 
81%
Hra - Wonderland Tea Party
Video sa načíta

Pomôžete slečnám pripraviť čajovú párty? Najskôr musíte vybrať vhodné dekorácie pre celú párty. Potom môžete vybrať nejaké šaty a doplnky pre slečny.

 
77%
Hra - Family Weekend Decorations
Video sa načíta

Rýchla a jednoduchá hra, v ktorej budete vyberať tie najlepšie dekorácie pre vnútro paláca.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Wedding Preps
Video sa načíta

Ako majiteľka svadobného salónu musíte pripraviť všetko, čo sa svadby týka. Tentoraz budete dekorovať svadobný obrad aj hostinu.

 
82%
Hra - College Sorority Party
Video sa načíta

3 kamošky organizujú vysokoškolskú párty na svojej koľaji. Pomôžete im s prípravou výzdoby a občerstvením. Následne musíte pre každú slečnu vybrať vhodný outfit.

 
82%
Hra - Mia's Stylish Room
Video sa načíta

Pomôžete mačičke Mii s dekoráciou jej nového bytu? Najskôr však musíte byt upratať a opraviť drobné veci. Potom môžete vybrať vhodný nábytok a vymaľovať steny.

 
82%
Hra - Princess Pool Party Floats
Video sa načíta

Máme tu super párty pri bazéne, ktoré sa zúčastňujú tri krásne slečny. Pre každú z nich musíte vybrať nejaké pekné plavky alebo iný outfit, ktorý sa k bazénu hodí.

 
80%
Hra - Baby Room Designer
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu vytvoriť najkrajšie dekorácie pre detskú izbu. Dekoráciu objednala jedna mladá rodina.

 
82%
Hra - Frozen Bunk Bed
Video sa načíta

Pomôžte sestrám z Frozen vybrať si novú dvojtú posteľ. Keď ho vyberiete, musíte ho pomôcť a zostaviť. Môžete si tiež vybrať správnu výzdobu postele. Keď máte hotovú posteľ, môžete si vybrať pyžamu pre sestry.

 
81%
Hra - Princess Surprise Date
Video sa načíta

Slečna chce prekvapiť svojho priateľa a chce ho urobiť pekným výročím. Najprv musíte vybrať príslušné šaty a doplnky pre dámu. Následne si musíte vybrať miesto pre dekorácie a umiestniť ich.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)