Dekoračné

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Baby Room Designer
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu vytvoriť najkrajšie dekorácie pre detskú izbu. Dekoráciu objednala jedna mladá rodina.

 
82%
Hra - Frozen Bunk Bed
Video sa načíta

Pomôžte sestrám z Frozen vybrať si novú dvojtú posteľ. Keď ho vyberiete, musíte ho pomôcť a zostaviť. Môžete si tiež vybrať správnu výzdobu postele. Keď máte hotovú posteľ, môžete si vybrať pyžamu pre sestry.

 
81%
Hra - Princess Surprise Date
Video sa načíta

Slečna chce prekvapiť svojho priateľa a chce ho urobiť pekným výročím. Najprv musíte vybrať príslušné šaty a doplnky pre dámu. Následne si musíte vybrať miesto pre dekorácie a umiestniť ich.

 
80%
Hra - Princess Birthday Party Game
Video sa načíta

Slečna oslavuje svoje narodeniny a potrebuje pomoc s dekoráciami pre jej oslavy. Najprv vyberieš nejakú zábavnú party. Potom si môžete vybrať správnu výzdobu a vybavenie miestnosti.

 
80%
Hra - Summer Pool Party Planner
Video sa načíta

Vaši klienti by chceli nový bazén, kde by mohli tráviť svoj voľný čas. Môžete im ponúknuť dve varianty, ako môže bazén a okolie vyzerať. Pre aký typ sa rozhodnú vaši klienti?

 
80%
Hra - Rachel Sweet Candy Shop
Video sa načíta

Pomôžte Rachelovi vytvoriť najkrajšie šálku koláča? Budete mať rôzne druhy cesta a dekorácie. Môžete tiež vybrať námrazy a postrekovanie.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

80%
Hra - Wedding Planner

V tejto hre musíte pomôcť panke pri príprave svadobného obradu pre zainteresovaného páru. Existuje niekoľko miest, ktoré môžete zdobiť. Pár potom bude môcť vybrať ten, ktorý im najviac vyhovuje.

 
80%
Hra - Celebrity Tailor Shop
Video sa načíta

Slečna pracuje ako krajčírka vo svadobnom salóne. Celkom dostane tri objednávky na luxusné šaty. Vašou úlohou je pomôcť ju vyrobiť tie najkrajšie šaty.

 
82%
Hra - Mermaid Princess Maker
Video sa načíta

Vytvorte si morskú pannu podľa vlastných predstáv! Meniť môžete vzhľad tváre, druh účesu alebo jej chvost. U všetkého môžete nastaviť ľubovoľnú farbu. Tiež môžete meniť farbu pleti.

 
82%
Hra - BFFs college dorm
Video sa načíta

Dve kamošky sa budú sťahovať do jednej izby na študentské koľaji. Predtým však musíte izbu upratať a vyčistiť. Akonáhle sa slečny nasťahujú, môžete izbu začať dekorovať.

 
81%
Hra - Girls Fix It: Jessie's Ice Cream Truck
Video sa načíta

Jessie si zaobstarala zmrzlinárske auto, ktoré je však v otrasnom stave. Budete ju musieť pomôcť s umytím auta a menšími opravami. Akonáhle budete mať hotovo, budete môcť vybrať tie správne dekorácie a vzhľad pre nové zmrzlinárske auto.

 
80%
Hra - Gwen College Room Prep
Video sa načíta

Pomôžte Gwen s jej upratovaním izby na koľaji. Najprv musíte nájsť všetky stratené veci a následne pokoj upratať. Potom môžete vybrať vhodné dekorácie a oblečenie pre Gwen.

 
80%
Hra - Girls Summer Fashion Fun
Video sa načíta

Parádny, ale trochu krátka hra. Musíte slečne pomôcť s dekoráciami jej bazéna a následne aj s výberom plaviek, účesu alebo šatke.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)