Dekoračné

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
83%
Hra - DIY Dress Makeover
Video sa načíta

Victoria si práve kúpila nejaké staršie oblečenie a potrebuje, aby ste jej ho pomohli prešiť podľa aktuálnej módy! Zapôsobte na svojich priateľov svojou úžasnou kreativitou a dizajnom svojich snov v novej perfektnej hre DIY Dress Makeover!

 
82%
Hra - Toy Maker
Video sa načíta

Bavte sa vyrábaním vlastnej hračky. Použite svoju predstavivosť a kreativitu, kombinujte rôzne tvary tela, farby očí, úst, rohov, uší a ďalšieho príslušenstva. Vytvorte si vlastnú unikátnu hračku!

 
85%
Hra - Design Your Monster High Backpack
Video sa načíta

Už ste niekedy chceli mať svoj vlastný Monster High batoh? Teraz je čas, aby ste si navrhli a ozdobili svoj vlastný batoh Monster High. Môžete ho namaľovať v mnohých farbách, ozdobiť ho s monštróznym postavami a hračkami. Užite si hranie nové hry Design Your Monster High Backpack!

 
88%
Hra - Annie Dress Design
Video sa načíta

Pomôžte Anne navrhnúť perfektné šaty. Začnite výberom dizajnu šiat - ramien, horného dielu, opasku a sukne. Potom vyberte perfektnú farbu pre každú príležitosť. Nakoniec je potrebné pomôcť jej navrhnuté šaty ušiť. Bavte sa navrhovaním perfektných šiat s princeznou Annou!

 
76%
Hra - My Lovely Mood Board
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre je urobiť čo najlepšiu nástenku pre štyri princezny. Je len na vás, akým spôsobom ju vyzdobíte. Dalšou úlohou je potom princezny obliecť a to vrátane doplnkov. Zahrajte si novú, perfeknú hru s názvom My Lovely Mood Board!

 
81%
Hra - Barbie's Reading Nook
Video sa načíta

Barbie má popri móde veľmi rada aj čitanie. Ibaže nemá kde v kľude čítať. Vašou úlohou v tejto hre je naprv jej čítací kútik pekne zariadiť, potom Barbie na čítanie správne obliecť a nakoniec jej aj vybrať čo bude čítať. Užite si veľa zábavy hraním novej perfektnej hry Barbie's Reading Nook!

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Restaurant Makeover
Video sa načíta

Thomas A Jeane otvorili reštauráciu a chcú rozbehnúť nové podnikanie. Vás si, ako profesionálne dizajnéry najali, aby ste im pomohli ich novú reštauráciu zariadiť. Navrhnite interiéry, aj jedlá na otvárací deň. Zahrajte si novú hru Restaurant Makeover!

 
80%
Hra - Crystal and Ava's Camping Trip
Video sa načíta

Dve slečny, Crystal a Ava si vyrazili na piknik. Vy im musíte pomôcť s prípravou prostredie okolo nich. Vyberiete tie vhodné stany, deku, ich oblečenie a jedlo.

 
80%
Hra - Snow White Nails
Video sa načíta

Pripravte Snehulienku na kráľovský ples, k tomu potrebuje perfektné nechty, ktoré jej urobíte vy. Vyberte jej pekné farby a dekorácie.

 
82%
Hra - Halloween House Maker
Video sa načíta

Parádna hra, kde si môžete vybrať jeden z domov a pripraviť ho na halloween, ktorý je už za dverami. Vybrať môžete rôzne dekorácie, ale aj animované osvetlenie či príšerky.

 
82%
Hra - Halloween Cheating Ladybug
Video sa načíta

Slečna organizuje halloweensku párty a prišlo aj niekoľko hostí. Predtým však musíte slečnu upraviť a pripraviť dekorácie. Akonáhle dorazí prvý pár, budete s chlapcom na seba zamilovane pokukovať, ale pozor na jeho sprievod!

 
81%
Hra - Wonderland Tea Party
Video sa načíta

Pomôžete slečnám pripraviť čajovú párty? Najskôr musíte vybrať vhodné dekorácie pre celú párty. Potom môžete vybrať nejaké šaty a doplnky pre slečny.

 
77%
Hra - Family Weekend Decorations
Video sa načíta

Rýchla a jednoduchá hra, v ktorej budete vyberať tie najlepšie dekorácie pre vnútro paláca.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)