Dekoračné

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Princesses Spring Activities
Video sa načíta

4 kamošky sa rozhodli, že si vylepší svoje jarné sídlo. Pomôžte im vybrať dekorácie do miestnosti a kvety na stôl. Akonáhle budete mať dekorácie hotové, vrhnete sa na výber outfitu pre samotné slečny. K dispozícii budete mať niekoľko druhov šiat a doplnkov.

 
81%
Hra - Princesses Open Art Gallery
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej budú dve kamošky otvárať galérii. Pomôžete im? Najprv musíte vybrať farbu stropu a stien. Následne rozvesíme ich najlepšie diela po celej galérii. Na samotný otvárací večer potom musíte Branislava vybrať tie najlepšie šaty a doplnky, ktoré v ich skrini nájdete.

 
79%
Hra - Watch Designer Rivalry
Video sa načíta

Vašou úlohou bude urobiť tie najkrajšie hodinky, ktoré budú konkurovať všetkým ostatným. Môžete vybrať remienok, tvar ciferníka, farbu podkladu alebo ručičky. Tiež budete môcť obe návrhárky obliecť.

 
79%
Hra - Royal Girls Sleepover
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, kde sa zíde niekoľko kamošiek. Medzi nimi je napríklad Elza alebo Ariel. Než sa dievčatá uloží k spánku, musí sa najprv učesať, odlíčiť a dať si pleťovú masku. Potom im môžete vybrať, čo budú pred spaním robiť. Nakoniec zvolíte každej slečne farbu spacáku a klapky na oči.

 
80%
Hra - Day Routine With Princess
Video sa načíta

Zahrajte si super hru, v ktorej budete tráviť jeden deň s princeznou. Ráno ju budete musieť pripraviť lahodnú raňajkách. Akonáhle budete mať po raňajkách, musíte si zbaliť všetky veci do školy. Potom ostáva len vybrať vhodné oblečenie, doplnky a účes.

 
81%
Hra - Beauty's Royal Ball
Video sa načíta

Pomôžete slečne pripraviť v jej paláci ples? Vašou úlohou bude vytvoriť naozaj krásnu pozvánku na ples. Potom budete musieť pripraviť tanečná sála. Nakoniec pre princeznú vyberiete tie najlepšie šaty a doplnky.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

79%
Hra - Fairytale Roomies
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou pomôcť dvoma spolubývajúcim s dekoráciou ich bytu. Tiež im potom môžete vybrať vhodné oblečenie.

 
80%
Hra - Princesses Winter Stories
Video sa načíta

Parádny hra, kde budete môcť obliekať dve krásne slečny. Tiež im môžete pomôcť s dekoráciou ich bytu.

 
80%
Hra - GirlsPlay Christmas Tree Deco
Video sa načíta

Vyzdobte si stromček podľa vlastnej predstavivosti. K dispozícii budete mať veľa rôznych ozdôb a tiež svetielka.

 
79%
Hra - Elisa Donuts Shop
Video sa načíta

Parádny hra, v ktorej budete pripravovať vlastné šišku. Vyberiete základ, na ktorý následne použijete jednu z niekoľkých poliev. Tiež budete môcť vybrať vzory z čokolády. Nakoniec môžete pridať dekorácie.

 
80%
Hra - Ariel And Eric College Party
Video sa načíta

Pomôžete Ariel vybrať vhodné oblečenie na školské párty? Tiež budete môcť vybrať rôzne dekorácie pre školské oslavu.

 
78%
Hra - Princess Dede Sweet Cake Decor
Video sa načíta

Parádny hra, v ktorej budete slečne pomáhať s prípravou parádneho torte. Môžete zvoliť dekorácie pre každé poschodie tortu. Tiež môžete využiť už prednastavených tort.

 
82%
Hra - Ella's Fashion Week Parade
Video sa načíta

Parádny hra, v ktorej budete pripravovať veci na týždeň módy. K dispozícii budete mať lodičky a kabelku. Snažte sa vytvoriť tie najlepšie kúsky.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)