Dekoračné

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Audrey's Trendy College Room
Video sa načíta

Audrey sa chystá na univerzitu a bude bývať na internáte. Avšak akonáhle príde na svoju izbu, zistí, že je v úplnom neporiadku a zničený. Najprv ju budete musieť pomôcť s upratovaním a tiež menšími opravami. Akonáhle budete mať hotovo, môžete vybrať vhodné dekorácie a izbu si vyzdobiť.

 
81%
Hra - Mermaid Birthday Party
Video sa načíta

Morská panna Ariel má narodeniny! Na oslavu prišli jej dve najlepšie kamarátky, ktoré ju priniesli aj nejaké darčeky. Tiež sa však spolu budú baviť, napríklad hraním na hudobné nástroje alebo fotením selfíček.

 
79%
Hra - Kitty Room Prep
Video sa načíta

Pomôžte mačičke upratať jej izbu, v ktorom je naozaj veľký neporiadok. Najskôr však budete musieť nájsť všetky stratené a rozbité veci. Akonáhle budete mať upratané, môžete mačičke vybrať nejaké vhodné oblečenie a dekorácie do izby.

 
80%
Hra - Girls Fix It: Audrey Spring Cleaning
Video sa načíta

Pomôžete Audrey s upratovaním jej bytu? Najskôr budete musieť vysať, zložiť pavučiny, utrieť prach a umyť okná. Následne je potreba porovnať obrazy a opraviť rozbitú vázu. Akonáhle budete mať upratané, môžete začať s dekoráciou bytu.

 
81%
Hra - Wicked High School Prom Tailor
Video sa načíta

Najskôr budete musieť krajčírke pomôcť upratať jej krajčírsky kútik, v ktorom je teda veľmi veľký neporiadok. Akonáhle budete mať upratané, príde slečna, ktorá si želá ušiť plesové šaty. Vy ju pomôžete premerať a ušiť tie najkrajšie šaty na celom plese.

 
80%
Hra - Beauty's Bookshop
Video sa načíta

V tejto hre musíte krásnej princeznej pomôcť s upratovaním jej knižnice. Najprv musíte pozbierať pohádzané veci a opraviť rozbité okno či múry. Nakoniec si môžete zvoliť jednotlivé dekorácie podľa vlastného výberu.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

80%
Hra - Princesses Spring Activities
Video sa načíta

4 kamošky sa rozhodli, že si vylepší svoje jarné sídlo. Pomôžte im vybrať dekorácie do miestnosti a kvety na stôl. Akonáhle budete mať dekorácie hotové, vrhnete sa na výber outfitu pre samotné slečny. K dispozícii budete mať niekoľko druhov šiat a doplnkov.

 
81%
Hra - Princesses Open Art Gallery
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej budú dve kamošky otvárať galérii. Pomôžete im? Najprv musíte vybrať farbu stropu a stien. Následne rozvesíme ich najlepšie diela po celej galérii. Na samotný otvárací večer potom musíte Branislava vybrať tie najlepšie šaty a doplnky, ktoré v ich skrini nájdete.

 
79%
Hra - Watch Designer Rivalry
Video sa načíta

Vašou úlohou bude urobiť tie najkrajšie hodinky, ktoré budú konkurovať všetkým ostatným. Môžete vybrať remienok, tvar ciferníka, farbu podkladu alebo ručičky. Tiež budete môcť obe návrhárky obliecť.

 
79%
Hra - Royal Girls Sleepover
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, kde sa zíde niekoľko kamošiek. Medzi nimi je napríklad Elza alebo Ariel. Než sa dievčatá uloží k spánku, musí sa najprv učesať, odlíčiť a dať si pleťovú masku. Potom im môžete vybrať, čo budú pred spaním robiť. Nakoniec zvolíte každej slečne farbu spacáku a klapky na oči.

 
80%
Hra - Day Routine With Princess
Video sa načíta

Zahrajte si super hru, v ktorej budete tráviť jeden deň s princeznou. Ráno ju budete musieť pripraviť lahodnú raňajkách. Akonáhle budete mať po raňajkách, musíte si zbaliť všetky veci do školy. Potom ostáva len vybrať vhodné oblečenie, doplnky a účes.

 
81%
Hra - Beauty's Royal Ball
Video sa načíta

Pomôžete slečne pripraviť v jej paláci ples? Vašou úlohou bude vytvoriť naozaj krásnu pozvánku na ples. Potom budete musieť pripraviť tanečná sála. Nakoniec pre princeznú vyberiete tie najlepšie šaty a doplnky.

 
79%
Hra - Fairytale Roomies
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou pomôcť dvoma spolubývajúcim s dekoráciou ich bytu. Tiež im potom môžete vybrať vhodné oblečenie.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)