Dekoračné

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

80%
Hra - Gwen College Room Prep
Video sa načíta

Pomôžte Gwen s jej upratovaním izby na koľaji. Najprv musíte nájsť všetky stratené veci a následne pokoj upratať. Potom môžete vybrať vhodné dekorácie a oblečenie pre Gwen.

 
80%
Hra - Girls Summer Fashion Fun
Video sa načíta

Parádny, ale trochu krátka hra. Musíte slečne pomôcť s dekoráciami jej bazéna a následne aj s výberom plaviek, účesu alebo šatke.

 
80%
Hra - Beauty's Bookshop
Video sa načíta

V tejto hre musíte krásnej princeznej pomôcť s upratovaním jej knižnice. Najprv musíte pozbierať pohádzané veci a opraviť rozbité okno či múry. Nakoniec si môžete zvoliť jednotlivé dekorácie podľa vlastného výberu.

 
82%
Hra - Magical Pet Maker
Video sa načíta

Vytvorte si vlastné unikátne magické stvorenia! Meniť môžete akúkoľvek časť tela, tiež srsť alebo farbu. Tiež môžete pridať rôzne doplnky.

 
80%
Hra - Girls Fix It: Audrey Spring Cleaning
Video sa načíta

Pomôžete Audrey s upratovaním jej bytu? Najskôr budete musieť vysať, zložiť pavučiny, utrieť prach a umyť okná. Následne je potreba porovnať obrazy a opraviť rozbitú vázu. Akonáhle budete mať upratané, môžete začať s dekoráciou bytu.

 
79%
Hra - Mermaid Baby Feeding
Video sa načíta

Ariel má bábätko, ktoré potrebuje nakŕmiť, inak bude plakať. Akonáhle bábätko nakŕmite, fľaša budete musieť použiť niekoľkokrát, budete môcť vybrať pekné dekorácie do jej izby.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
81%
Hra - Toddler Princesses Slumber Party
Video sa načíta

Tri malé princezné majú parádne přespávací párty. Aby však párty bola dokonalá, musíte vybrať vhodné dekorácie. Akonáhle vyberiete tú najlepšiu, môžete každé princeznej vybrať krásne pyžamo.

 
79%
Hra - Girls Fix It - Bunny Car
Video sa načíta

Slečna samice je dopravná policajtka. Jej vozítko však vyzerá, ako by ho dostala priamo z vrakovisko. Úplne špinavé a kompletne rozbité. Pomôžte ju jej vozítko očisti a opraviť, aby mohla späť do služby. Tiež môžete vybrať vlastný vzhľad pre vozítko.

 
78%
Hra - Sisters Christmas Room Prep
Video sa načíta

Ségry sa už teší na štedrý deň. Najskôr im však musíte pomôcť s upratovaním celej miestnosti, kde je veľmi veľký neporiadok a plno rozbitých vecí. Akonáhle budú mať dievčatá upratané, môžete zvoliť rôzne dekorácie a darčeky.

 
80%
Hra - Audrey's Trendy College Room
Video sa načíta

Audrey sa chystá na univerzitu a bude bývať na internáte. Avšak akonáhle príde na svoju izbu, zistí, že je v úplnom neporiadku a zničený. Najprv ju budete musieť pomôcť s upratovaním a tiež menšími opravami. Akonáhle budete mať hotovo, môžete vybrať vhodné dekorácie a izbu si vyzdobiť.

 
81%
Hra - Mermaid Birthday Party
Video sa načíta

Morská panna Ariel má narodeniny! Na oslavu prišli jej dve najlepšie kamarátky, ktoré ju priniesli aj nejaké darčeky. Tiež sa však spolu budú baviť, napríklad hraním na hudobné nástroje alebo fotením selfíček.

 
79%
Hra - Kitty Room Prep
Video sa načíta

Pomôžte mačičke upratať jej izbu, v ktorom je naozaj veľký neporiadok. Najskôr však budete musieť nájsť všetky stratené a rozbité veci. Akonáhle budete mať upratané, môžete mačičke vybrať nejaké vhodné oblečenie a dekorácie do izby.

 
81%
Hra - Wicked High School Prom Tailor
Video sa načíta

Najskôr budete musieť krajčírke pomôcť upratať jej krajčírsky kútik, v ktorom je teda veľmi veľký neporiadok. Akonáhle budete mať upratané, príde slečna, ktorá si želá ušiť plesové šaty. Vy ju pomôžete premerať a ušiť tie najkrajšie šaty na celom plese.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)