Miešanie nápojov

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

88%
Hra - Barbie Off To Neverland
Video sa načíta

Barbie by sa chcela dostať do Zeme Nezeme, aby zabudla na svoje starosti a užila si svoju bujnú fantáziu. Pomôžte jej s výberom šiat a namiešaním zázračného kokteilu.

 
89%
Hra - Cinderella Love on the Run
Video sa načíta

Popoluška chce ísť na ples, aby si získala srdce mladého princa. Pomôžte jej s niekoľkými úlohami, aby upútala jeho pozornosť. Podarí sa vám ich dať dokopy?

 
86%
Hra - CA Cupid Love Potion
Video sa načíta

Pomôžte mladej slečne, aby si vytvorila z niekoľkých ingrediencií vysneného priateľa. Podarí sa vám to na prvý raz?

 
69%
Hra - Equestria Real Bartender
Video sa načíta

Twilight sa stala barmankou a mieša najlepšie drinky v okolí. Pomôžte jej s novými drinkami, ktoré ešte naspamäť nevie. Každý drink je inak špecifický a vašou úlohou je, aby ste si zapamätali všetky ingrediencie. Zvládnete to ?

 
69%
Hra - Ariel's Juice Box
Video sa načíta

Ariel si otvorila vlastný bufet s chutnými a zdravými nápojmi, pomôžte jej s ich výrobou a predávaním. Pomôžte jej, aby získala, čo najviac zákazníkov.

 
73%
Hra - Kim Kardashian Halloween Costumes
Video sa načíta

Kim Kardashian by chcela by sa chcela prezliecť na Halloween za jednu z celebrít. Rozhodnite o tom vy a troma ingredienciami, ktoré vyberiete a zmiešate v kotli. Nájdite všetky dostupné kombinácie.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
52%
Hra - Ariel Legs Spa
Video sa načíta

Ariel túži po ľudských nohách, aby si mohla vziať svojho vysneného princa. Pomôžte jej s miešaním lekvaru a celkovou pedikúrou.

 
76%
Hra - Riley's Inside Out Emotions
Video sa načíta

Riley môže nakombinovať tri jedlá alebo tri kusy oblečenia. Zistite, ktorá z postavičiek, by mala rovnaký výber. Nájsť môžete všetky rôznou kombináciou.

 
83%
Hra - Cinderella Happy Ending Fiasco
Video sa načíta

Popoluška má strach, že si v živote nenájde vysneného princa a preto sa podujala úlohy, že si ho sama vytvorí za pomoci lektvaru. Problém je však v tom, že nevie ktoré suroviny musí zmiešať. Pomôžte jej ich vybrať.

 
72%
Hra - Minion Bartender
Video sa načíta

Myslíte si, že máte dobrú pamäť overte si to v hre s Mimoňmi. Vašou úlohou je namiešať nápoj podľa určitých ingrediencií, ktoré sa vám zobrazia. Vy si ich musíte zapamäťať a drink namiešať z pamäti.

 
55%
Hra - Magic With Fynsy Twilight Sparkle
Video sa načíta

Vyčarujte zo symbolov vhodného partnera pre Twilight. Musíte nájsť nie len správnu kombináciu, ale aj správne poradie pri výbere symbolov.

 
76%
Hra - Draculaura's Monster Spell
Video sa načíta

Pomôžte tejto mladej slečne vytvoriť zázračný elixír, ktorý z nej urobí tú najkrajšiu ženu v okolí.

 
65%
Hra - How To Train Your Dragon Lunch Surprise
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou nakŕmiť Bezzubku z ingrediencií, ktoré máte k dispozícii. Bude mu chutiť alebo nie?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)