Oddychovky

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Paint the Frog

Paint the Frog prestavuje klasickú hru Tap the Frog s mnoho vylepšeniami a výzvami. Zober svoj štetec a pomaľuj žaby tak aby boli všetky rovnaké a hlavne čo za najkratší čas aby si získal čo najviac bodov a odmien!

 
82%
Hra - Dotted Girl Broken Phone
Video sa načíta

V tejto hre budete opravovať a vyčistiť Miss jej zlomený iPhone. Najprv musíte vyschnúť vodu a utrieť nečistoty. Potom môžete nastaviť displej, tlačidlo a telefón. Nakoniec môžete vybrať vhodnú výzdobu pre váš telefón.

 
80%
Hra - Galaxy Girl Swimming Pool
Video sa načíta

Slečna chce plávať v bazéne, ale predtým musí dostať dobrú kúpeľ. Do kúpeľa môžete pridať rôzne bylinky a kúpeľovú penu. Pri bazéne si môžete dať drink, plávať alebo si hrať s loptou.

 
78%
Hra - Sleeping Princess Swimming Pool
Video sa načíta

Máme tu parádny hru s princeznou, ktorá sa chystá k bazénu. Predtým si však chce dať kúpeľ. Vy ju môžete vybrať penu do kúpeľa a rôzne doplnky. Tiež môžete vybrať aký použije šampón alebo mydlo. Pri bazéne si potom môže dať lahodný kokteil a následne si ísť zaplávať alebo sa pohrať s loptou.

 
81%
Hra - Prank the Nanny: Baby Mermaid
Video sa načíta

Ariel si chtěla dát sušenky, ale její chůva ji mí sto toho naservírovala zeleninový sendvič. Naštvaná Ariel se tak rozhodla, že si z chůvy trochu vystřelí. Pomozte Ariel připravit všechny pasti, do kterých chce chůvu chytit.

 
80%
Hra - Prank the Nanny: Baby Ice Queen
Video sa načíta

Máme tu parádne oddychovú hru, kde bude malá ľadová kráľovná provokovať a robiť Prank na svoju pestúnku. To najviac, čo ju môžete urobiť je to, že ju pomaľujeme tvár zubnou pastou alebo ju na jahody nalejete super pálivú omáčku! Nakoniec vyberiete pre obe slečny oblečenie a doplnky.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

76%
Hra - Pocahontas Slots
Video sa načíta

Parádny hra, v ktorej budete hrať na automate. Budete sa snažiť vyhrať čo najviac mincí to pôjde.

 
80%
Hra - Goldie Princess Laundry Day
Video sa načíta

Parádny hra, kde budete spoločne pomáhať s jej špinavou bielizňou. Pred praním ho však musíte rozdeliť na biele a farebné. Potom ho zavesíte a zložíte.

 
80%
Hra - Superdoll Washing Capes
Video sa načíta

v tejto hre budete superhrdince pomáhať s praním jej bielizne. Bielizeň musíte najprv vytriediť podľa farby. Bielizeň necháte následne vyschnúť a poskladáte ho.

 
78%
Hra - I want to be a Billionaire 2
Video sa načíta

Pokračovanie parádnej hry, v ktorej si môžete postaviť celé mesto. Každú budovu však môžete kúpiť len raz. Zakúpením budovy sa tiež zvyšuje riziko, že vás zatknú. Pre zníženie tohto rizika stačí, keď budete stavať verejné budovy.

 
74%
Hra - Gadget and Me
Video sa načíta

Zistite, aké technické zariadenie sa k vám najlepšie hodí! Stačí, keď si pri každej otázke vyberiete jednu z troch možností, ktorá sa vám najviac páči.

 
74%
Hra - Sushi of Your Life
Video sa načíta

V tomto kvíze sa môžete dozvedieť, aké sushi sa k vám najlepšie hodí. Stačí, keď u každej otázky vyberiete možnosť, ktorá sa vám páči najviac.

 
74%
Hra - Your Lucky Mermaid
Video sa načíta

V tomto kvíze sa môžete dozvedieť, aká je pre vás tá pravá morská panna. Stačí, keď u každej otázky vyberiete jednu z troch možností.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)