Oddychovky

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

82%
Hra - Dotted Girl Broken Phone
Video sa načíta

V tejto hre budete opravovať a vyčistiť Miss jej zlomený iPhone. Najprv musíte vyschnúť vodu a utrieť nečistoty. Potom môžete nastaviť displej, tlačidlo a telefón. Nakoniec môžete vybrať vhodnú výzdobu pre váš telefón.

 
80%
Hra - Galaxy Girl Swimming Pool
Video sa načíta

Slečna chce plávať v bazéne, ale predtým musí dostať dobrú kúpeľ. Do kúpeľa môžete pridať rôzne bylinky a kúpeľovú penu. Pri bazéne si môžete dať drink, plávať alebo si hrať s loptou.

 
78%
Hra - Sleeping Princess Swimming Pool
Video sa načíta

Máme tu parádny hru s princeznou, ktorá sa chystá k bazénu. Predtým si však chce dať kúpeľ. Vy ju môžete vybrať penu do kúpeľa a rôzne doplnky. Tiež môžete vybrať aký použije šampón alebo mydlo. Pri bazéne si potom môže dať lahodný kokteil a následne si ísť zaplávať alebo sa pohrať s loptou.

 
81%
Hra - Prank the Nanny: Baby Mermaid
Video sa načíta

Ariel si chtěla dát sušenky, ale její chůva ji mí sto toho naservírovala zeleninový sendvič. Naštvaná Ariel se tak rozhodla, že si z chůvy trochu vystřelí. Pomozte Ariel připravit všechny pasti, do kterých chce chůvu chytit.

 
80%
Hra - Prank the Nanny: Baby Ice Queen
Video sa načíta

Máme tu parádne oddychovú hru, kde bude malá ľadová kráľovná provokovať a robiť Prank na svoju pestúnku. To najviac, čo ju môžete urobiť je to, že ju pomaľujeme tvár zubnou pastou alebo ju na jahody nalejete super pálivú omáčku! Nakoniec vyberiete pre obe slečny oblečenie a doplnky.

 
76%
Hra - Pocahontas Slots
Video sa načíta

Parádny hra, v ktorej budete hrať na automate. Budete sa snažiť vyhrať čo najviac mincí to pôjde.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Goldie Princess Laundry Day
Video sa načíta

Parádny hra, kde budete spoločne pomáhať s jej špinavou bielizňou. Pred praním ho však musíte rozdeliť na biele a farebné. Potom ho zavesíte a zložíte.

 
80%
Hra - Superdoll Washing Capes
Video sa načíta

v tejto hre budete superhrdince pomáhať s praním jej bielizne. Bielizeň musíte najprv vytriediť podľa farby. Bielizeň necháte následne vyschnúť a poskladáte ho.

 
78%
Hra - I want to be a Billionaire 2
Video sa načíta

Pokračovanie parádnej hry, v ktorej si môžete postaviť celé mesto. Každú budovu však môžete kúpiť len raz. Zakúpením budovy sa tiež zvyšuje riziko, že vás zatknú. Pre zníženie tohto rizika stačí, keď budete stavať verejné budovy.

 
74%
Hra - Gadget and Me
Video sa načíta

Zistite, aké technické zariadenie sa k vám najlepšie hodí! Stačí, keď si pri každej otázke vyberiete jednu z troch možností, ktorá sa vám najviac páči.

 
74%
Hra - Sushi of Your Life
Video sa načíta

V tomto kvíze sa môžete dozvedieť, aké sushi sa k vám najlepšie hodí. Stačí, keď u každej otázky vyberiete možnosť, ktorá sa vám páči najviac.

 
74%
Hra - Your Lucky Mermaid
Video sa načíta

V tomto kvíze sa môžete dozvedieť, aká je pre vás tá pravá morská panna. Stačí, keď u každej otázky vyberiete jednu z troch možností.

 
74%
Hra - What's Your Coffee
Video sa načíta

Chcete vedieť, aká káva je pre vás tá pravá? Stačí si zahrať tento kvíz a vždy vybrať jednu z troch možností.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)