Skákačky

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

84%
Hra - Who Moved My Radish
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre je pomôcť zajačikovi nájsť, dostať sa k nej a zjesť jeho obľúbenú reďkovku pohybom po rôzne nastražených plošinách. Bavte sa hraním novej perfektnej hry Who Moved My Radish!

 
84%
Hra - Ninja Run 2
Video sa načíta

Toto je hra, ktorá ti pomôže vyskúšať tvoju inteligenciu. Stanete sa nindžom a musíte zabiť všetky príšery, aby ste zachránili dedinu. Počas hrania je potrebné dávať si pozor na pasce. Ak zvolíte nesprávne tempo, budete okamžite mŕtvi. Vaša dedina je obklopená davy zombie. Ak chcete brániť dedinu, zabite všetky zombie - mečom a chytrosťou!

 
78%
Hra - Jumpy Ape Joe

Pomôžete opičke menom Joe pozbierať všetky banány? Bez tých sa totiž nedostane do ďalšieho kola. Tiež si musíte dávať pozor na rôzne prekážky a hlavne na ubiehajúce čas.

 
85%
Hra - Fireboy and Watergirl: New Adventures
Video sa načíta

Zahrajte si ďalšie super diel hry z veľkej série! Opäť budete ovládať panáčikov Oheň a Vodu. Hra je opäť pre dvoch hráčov, ktorí musia spolupracovať, aby sa dostali do cieľa. Voda má modrú farbu a môže sa pohybovať všade, kde sa táto farba objavuje. Tiež môže zbierať modré drahokamy. Oheň je zase červený, zbiera červené drahokamy a pohybuje sa všade, kde sa červená objavuje.

 
79%
Hra - Mr. Jumpz Adventureland
Video sa načíta

Vašou úlohou bude dostať sa s králikom až do cieľa. Budete však musieť prvýkrát prekonať všetky nebezpečné prekážky. K tomu budete môcť využiť aj dvojitého skoku.

 
76%
Hra - Doodle Jump
Video sa načíta

Zahrajte si parádny skákačku! Vašou úlohou je vyskákať čo najviac a získať čo najviac bodov. Dávať pozor si musíte na nebezpečné prekážky.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
72%
Hra - Crossy Sky Guriko
Video sa načíta

Máme tu super Parbat, v ktorej budete ninja zbierať jahody. Musíte sa však trafiť na pevnú plošinu. Rýchlosť hry sa neustále zvyšuje.

 
76%
Hra - Free Runner
Video sa načíta

V tejto parádnej hre budete mať za úlohu preskočiť všetky prekážky a nedotknúť sa ich. Podarí sa vám dostať panáčika do cieľa?

 
78%
Hra - Rapunzel Tower
Video sa načíta

Zahrajte si super hru s princom, ktorému sa snažíte vyskákať čo najviac to pôjde. Po ceste si musíte dávať pozor na nebezpečné prekážky a pritom sa snažiť pozbierať čo najviac hrebeňov. Za hrebene môžete nakúpiť rôzne vylepšenia.

 
75%
Hra - Super Bunny World
Video sa načíta

Podarí sa vám so zajačikom prekonať čo najväčšiu vzdialenosť? V ceste vám však bude stáť veľa nebezpečných prekážok!

 
72%
Hra - Silly Ways to Die: Adventures
Video sa načíta

Podarí sa vám v každom leveli prekonať všetky prekážky a dostať panáčika do bezpečia? Tiež zbierate mince, za ktoré môžete získať ďalších panáčikov.

 
75%
Hra - Candy Thief
Video sa načíta

Podarí sa vám pozbierať čo najviac sladkostí skôr, než narazíte na nejakú nebezpečnú prekážku? Pre skok o jedno pole kliknite na pravú časť obrazovky a pre skok o dve zase na ľavú.

 
75%
Hra - Donkey Sean
Video sa načíta

Cieľom v tejto hre je dostať týchto zvieracích kamarátov až k východu. Musíte tiež nájsť hviezdu a dostať sa von pomocou vzájomnej spolupráce.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)