Skákačky

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

78%
Hra - Jumpy Ape Joe

Pomôžete opičke menom Joe pozbierať všetky banány? Bez tých sa totiž nedostane do ďalšieho kola. Tiež si musíte dávať pozor na rôzne prekážky a hlavne na ubiehajúce čas.

 
85%
Hra - Fireboy and Watergirl: New Adventures
Video sa načíta

Zahrajte si ďalšie super diel hry z veľkej série! Opäť budete ovládať panáčikov Oheň a Vodu. Hra je opäť pre dvoch hráčov, ktorí musia spolupracovať, aby sa dostali do cieľa. Voda má modrú farbu a môže sa pohybovať všade, kde sa táto farba objavuje. Tiež môže zbierať modré drahokamy. Oheň je zase červený, zbiera červené drahokamy a pohybuje sa všade, kde sa červená objavuje.

 
79%
Hra - Mr. Jumpz Adventureland
Video sa načíta

Vašou úlohou bude dostať sa s králikom až do cieľa. Budete však musieť prvýkrát prekonať všetky nebezpečné prekážky. K tomu budete môcť využiť aj dvojitého skoku.

 
76%
Hra - Doodle Jump
Video sa načíta

Zahrajte si parádny skákačku! Vašou úlohou je vyskákať čo najviac a získať čo najviac bodov. Dávať pozor si musíte na nebezpečné prekážky.

 
72%
Hra - Crossy Sky Guriko
Video sa načíta

Máme tu super Parbat, v ktorej budete ninja zbierať jahody. Musíte sa však trafiť na pevnú plošinu. Rýchlosť hry sa neustále zvyšuje.

 
76%
Hra - Free Runner
Video sa načíta

V tejto parádnej hre budete mať za úlohu preskočiť všetky prekážky a nedotknúť sa ich. Podarí sa vám dostať panáčika do cieľa?

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
78%
Hra - Rapunzel Tower
Video sa načíta

Zahrajte si super hru s princom, ktorému sa snažíte vyskákať čo najviac to pôjde. Po ceste si musíte dávať pozor na nebezpečné prekážky a pritom sa snažiť pozbierať čo najviac hrebeňov. Za hrebene môžete nakúpiť rôzne vylepšenia.

 
75%
Hra - Super Bunny World
Video sa načíta

Podarí sa vám so zajačikom prekonať čo najväčšiu vzdialenosť? V ceste vám však bude stáť veľa nebezpečných prekážok!

 
72%
Hra - Silly Ways to Die: Adventures
Video sa načíta

Podarí sa vám v každom leveli prekonať všetky prekážky a dostať panáčika do bezpečia? Tiež zbierate mince, za ktoré môžete získať ďalších panáčikov.

 
75%
Hra - Candy Thief
Video sa načíta

Podarí sa vám pozbierať čo najviac sladkostí skôr, než narazíte na nejakú nebezpečnú prekážku? Pre skok o jedno pole kliknite na pravú časť obrazovky a pre skok o dve zase na ľavú.

 
75%
Hra - Donkey Sean
Video sa načíta

Cieľom v tejto hre je dostať týchto zvieracích kamarátov až k východu. Musíte tiež nájsť hviezdu a dostať sa von pomocou vzájomnej spolupráce.

 
70%
Hra - Aztec Adventure
Video sa načíta

Pomôžte dvom hrdinom, aby získali všetky vzácne drahokamy z hrobky. Aby sa k nim dostali musia navzájom spolupracovať. Poradíte im ako na to?

 
70%
Hra - Lemon Break
Video sa načíta

Pomôžte mladému chlapcovi so záchranou rôznych stvorení a zbierajte počas cesty citróny, ktoré má hlavný hrdina rád. Avšak pozor očakávajte aj reakciu nepriateľov.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)