Spolupráca

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

100%
Hra - Fireboy and Watergirl ep. 2
Video sa načíta

Ohnivý chlapec a vodné dievča sa predstavujú v druhej epizóde hry Fireboy and Watergirl, ktorá nesie podtitul The Light Temple . Dostaneš pred seba celý rad úrovní, v ktorých sa pokúsiš prísť na logické riešenie problému. Dievčatkom pohybuješ klávesami A, W a D, zatiaľ čo chlapec sa pohybuje smerovými šípkami.

 
72%
Hra - SeppuKuties
Video sa načíta

V tejto hre povedie zvieratka k ich potrave. Pre otvorenie prekážok zbierajte kľúče a pre postup do ďalšieho kola musíte získať vždy zlatý orech. Vaša cesta sa nezaobíde bez straty na životoch. Koľko zvieratiek dovediete do konca?

 
79%
Hra - Scoregamites
Video sa načíta

Oddychová logická hra, v ktorej bude vašou úlohou so svojou skupinou pánko môj oslobodiť v každom kole uväznenej panáčikov. Dôležitá je vzájomná spolupráca, vďaka ktorej dokážete zvíťaziť. Prajem veľa šťastia.

 
74%
Hra - A Good Hunch
Video sa načíta

Zahrajte si túto logickú hru, kde hráte za dve horské kozy, tie sa postupne snažíte dostať čo najrýchlejšie do cieľa. Pritom musíte všemožne skákať a premyslieť trasu aj cez to nie je tak jednoduché ako to vyzerá.

 
83%
Hra - Biff and Baff - Rolling
Video sa načíta

Používajte smerové šípky, aby ste pohybovali s modrým Biff a červeným BAFF. Stlačte medzerník, aby ste vystriedali Biffa s BAFF. Pomôžte Biff a BAFF na cestovanie naprieč šiestich svety s piatimi úrovňami v každom svete. S BAFF zbierajte hviezdičky, aby ste získali body, zatiaľ čo pre Biffa sú lepšie kľúče. Odomykať bude BAFF.

 
80%
Hra - Morphicine
Video sa načíta

Všetci tovji bratia žijú vo vzájomnej harmónii a iba tie v sebe nemôžeš potlačiť dve rozdielne a divoké osobnosti. Preto sa vydáš na dobrodružstív a musíš cestou riešiť rôzne hádankové prekážky. Na tvojej ceste dúfaš, že objavíš kontrolu sám nad sebou. Pokus sa nájsť pokoj a harmóniu v hre Mophicine.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
91%
Hra - Home Sheep Home 2: Lost in London
Video sa načíta

Jedná sa o pokračovanie úspešnej hry s rodinou ovečiek. Celá rodinka musí prejsť pätnástich kolesami, aby sa dostala zdarne do konca, do svojho domčeka. Hlavným hrdinom je obľúbená a známa ovečka Shaun. Úlohou hry je dostať celú rodinku domov cez nástrahy mesta a cesty. Nesmiete sa nechať odradiť po prvých neúspechoch. Niekedy nie je snáď nájsť optimálnu cestu cez nástrahy. Je totiž potrebná spolupráca medzi členmi rodiny. Po ceste musí ešte pozbierať časti oblečenia.

 
71%
Hra - Bounty Hunting Rabbits
Video sa načíta

Králiky sa vydali na báječné arkádovej dobrodružstvo. Poďte spolu s králikmi skákať v zasneženej Krajinke a zbierajte cestou peniažky. Hra je vhodná pre dvoch hráčov na jednom počítači, pretože dostanete na starosť dva králiky a jeden sa bez druhého nemôže presúvať na ďalšiu časť obrazovky. Máte obmedzené životy!

 
86%
Hra - Forest Buddy
Video sa načíta

V džungli nie je jednoduché sa zorientovať. Pokúsiť sa o to musíš v hre Forest Buddy. Ovládanie je pekne rozpísané v menu Help. Hra obsahuje celkom pätnásť úrovňou, dokážeš si bezpečne poradiť so všetkými? Na začiatku hry máš iba päť životov. Přepravíš bezpečne opicu s ježkom cez zapeklité dobrodružstvo?

 
80%
Hra - Dino Rush
Video sa načíta

Pohybujte sa s malým dinosaurom za pomoci klávesov A, S, D, W. Medzerníkom sa zmenšite, tabulátorom zmeníte dinosaura, pod klávesou K sa skrýva útok chvostom, J urobí superskok, ale musíte byť v páre. Ak by ste chceli zrýchliť a rozbehnúť sa, musíte stlačiť kláves L. Ak stratíte život, objavíte sa na poslednom Checkpoint.

 
80%
Hra - Dino Duet
Video sa načíta

Dino duet je veľmi pekne urobená hra, ktorá zaujme všetkých milovníkov chodiacich hier. Hlavnými hrdinami je tu duo dinosaurov. Väčšie dinosaurus nesie na chrbte menšieho. V rôznych situáciách sa môžu rozpojiť. Po ceste budete musieť s dinosaurama zbierať rôzne predmety a peniaze, ktoré sa Vám budú hodiť. Snažte sa pozbierať všetko, čo len ide.

 
78%
Hra - Fancy Wizard
Video sa načíta

Predstav si, že sa môžeš stať kúzelníkom. Vyskúšaj si to v nasledujúcej hre. Celkom si môžeš prejsť osemnásť úrovní, počas ktorých musíš plniť logické úlohy a hádanky. Čarodejník si môže privolať na pomoc figuríny, ktoré dokážu byť veľmi užitočné. Dokážeš si so všetkými nástrahami a prekážkami na ceste poradiť?

 
86%
Hra - Georganism 2
Video sa načíta

V druhom pokračovaní hry Georganism dostaneš na starosť tvora, s ktorým môžeš pohybovať za pomoci smerových šípok. Hra ti postupne ukáže, ako tvora ovládať a čo vlastne robiť. Pre aktiváciu starodávne sily sa potrebuješ dotknúť všetkých skrytých totemov. Dokončujte postupne všetky úrovne, v ktorých dostaneš na starosť rôzne tvory.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)