Ježko

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Apple Hunter
Video sa načíta

Pomôž hladnému ježkovi zozbierať čo najviac červených jabĺčok, aby mal dostatok šťavnatej potravy na horšie časy. Musíš ale dávať pozor, aby ste pri zbieraní niekde nezostali zakliesnení v nečakanej pasce. Vymysli, ako sa im vyhnete!

 
92%
Hra - Mushroom Madness 2
Video sa načíta

Ste vlastníci malé záhradky uprostred leda. Pestuje te tam huby a iné pohutiny. Lenže problém nastáva vtedy, keď lesné zvieratá zistí, aké dobroty v záhradke pestujete. Hneď na ne dostanú chuť a chcú Vám ich zjesť. Vy sa musíte snažiť zahnať všetky osadenstvo lesa, najskôr len zajaca, neskôr aj ježkov, medvede, pavúky a iné, zo svojej záhradky. Na pomoc vám k tomu sú rôzne predmety, či už pascu na medveďa, nášľapná mína, tenisoví raketa alebo brokovnice.

 
86%
Hra - Forest Buddy
Video sa načíta

V džungli nie je jednoduché sa zorientovať. Pokúsiť sa o to musíš v hre Forest Buddy. Ovládanie je pekne rozpísané v menu Help. Hra obsahuje celkom pätnásť úrovňou, dokážeš si bezpečne poradiť so všetkými? Na začiatku hry máš iba päť životov. Přepravíš bezpečne opicu s ježkom cez zapeklité dobrodružstvo?

 
74%
Hra - Little Hedgy
Video sa načíta

Vydajte sa s malým ježka za jeho dobrodružstvom v krajine, ktorá je plná nástrah a nečakaných udalostí. Vydajte sa s ním v ústrety novým poznatkom. Po ceste musíte zbierať rôzne predmety, ktoré Vám budú k úžitku. Musíte zabíjať nepriateľov, ktorí sa Vám snažia v ceste zabrániť. Dostaňte sa úspešne až na koniec.

 
89%
Hra - Forest Hedgehog
Video sa načíta

A opäť je tu niečo pre dievčatá. V hre Forest Hedgehog sa budete starať o ježka. Celou hrou vás bude sprevádzať Vanda, ktorá vám vysvetlí postup. Budete hľadať ježkovi potravu, budete ho čistiť a ochraňovať pred sovou. Nakoniec si ho môžete obliecť do pekného kostýmu.

 
70%
Hra - Sonic RPG episode 1
Video sa načíta

V tomto krátkom diele budete hrať za Sonica a jeho parťáka, s ktorými rozdrvíte dvoch nepriateľov. Potom sa vydajú zmariť plány zlému bossovi.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

79%
Hra - Hedgehog Challenge
Video sa načíta

Hedgehog Challenge je skákačka, v ktorej pôjde o to dostať sa do čo najväčšej výšky. Skúste nespadnúť, pretože inak hra skončí. Podarí sa vám dostať čo najďalej?

 
83%
Hra - Pet Stars: Friendly Hedgehog
Video sa načíta

Našiel sa špinavý ježko, ktorý potrebuje ľudskú pomoc. Pomôžte mu zbaviť sa lístia a odpadkov, s umývaním a nakoniec výberom pekného kostýmu. Bude s vašou prácou nadšený?

 
75%
Hra - Sonic Boom Amy Rose Dress Up
Video sa načíta

Amy sa chce zapáčiť Sonicovi, aby ju pozval na rande. Pomôžte jej s výberom oblečenia, aby vyzerala príťažlivo.

 
72%
Hra - Sonic Boom Sticks The Badger Dress Up
Video sa načíta

Vyberte Sonicovej kamarátke nové oblečenie, ktoré by sa jej hodilo. V jej skrini nájdete krásne extravagantné kúsky, ktoré je možné skombinovať s topánkami a doplnkami.

 
83%
Hra - Catch the Apple 2
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto logickej hre bude dostať ježka v každom kole ku všetkým jabĺčkam. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne používať herné prvky vo vašom okolí. Vyhnite sa pritom všetkým ostňom. Okrem toho sa snažte vyzbierať i všetky zlaté hviezdičky.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)