Ovce

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

72%
Hra - Decorate Farmstead
Video sa načíta

Vitajte na vidieku! Dostanete na starosť farmu zvierat a vašou úlohou bude rozmiestniť všetky zvieratká na lúku. Presúvať môžete okrem kravičiek, koníkov a ovečiek tiež rôzne vtáčiky, kríky, domčeky alebo statkárka. Všetko rozmiestnite podľa svojho najlepšieho svedomia as výsledkom budete určite spokojní.

 
76%
Hra - Sheepish
Video sa načíta

V tejto hre dostanete do opatery ovečku, ktorú budete musieť vždy dopraviť do maštale. Klaďte jej na cestu rôzne prekážky, ktoré ovečku nasmerujú na tú správnu cestu domov. Podarí sa vám vyhrať?

 
64%
Hra - Sheep Pool
Video sa načíta

Tak trošku iný biliard si tu môžete vyskúšať. Pes, ktorý stráži ovečky, ich musí zahnať do domčekov. Celá hra je situovaná na biliardovom stole. Diery sú očíslované, rovnako tak aj ovečky. Vašou úlohou je nahnať ovečky do diery s rovnakým číslom s akým je označená ovečka. Akonáhle skončí ovečka v inej diere, ostatné začnú horieť.

 
77%
Hra - Sheep Hunter
Video sa načíta

U tejto oddychovej hry sa určite nudiť nebudeš. Stane sa z teba na chvíľu muchotrávka červená pohybujúce sa po poli iba za pomoci príťažlivé sily predmetov a kociek v poli. Táto sila pôsobí len vodorovne a zvisle od predmetov, a tak Určujte smery, ktorými sa pohybovať, zasekávej sa o prekážky a týmto spôsobom Zhôd ovečky v poli a dostaň sa k zamknutým dverám do ďalšieho levelu! Tak hraj, dávaj pozor na nástrahy a dostaň sa čo najďalej. Skús aj ďalšiu hru s ovcema .

 
85%
Hra - Harvest Ranch
Video sa načíta

Na malej farme v Margaritaville žili traja priatelia - ovce, prasa a krava. Každá týždeň bol niekto vybraný, aby ich nakŕmil. Tento týždeň ste šťastným výhercom vy a musíte sa teda o ranč postarať. Dostanete pred seba prístroj, ktorý bude vystreľovať kŕmenie pre zvieratká. Vy musíte vybrať vhodnú trasu, aby jedlo doletel.

 
74%
Hra - Chuck The Sheep
Video sa načíta

Pomôž malému baránkovi menom Chuck v jeho ťažkostiach. Rozhodol sa totiž utiecť z farmy za pomoci dômyselného lietajúceho stroja. Ako ďaleko s ním doletíš?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
91%
Hra - Home Sheep Home 2: Lost in London
Video sa načíta

Jedná sa o pokračovanie úspešnej hry s rodinou ovečiek. Celá rodinka musí prejsť pätnástich kolesami, aby sa dostala zdarne do konca, do svojho domčeka. Hlavným hrdinom je obľúbená a známa ovečka Shaun. Úlohou hry je dostať celú rodinku domov cez nástrahy mesta a cesty. Nesmiete sa nechať odradiť po prvých neúspechoch. Niekedy nie je snáď nájsť optimálnu cestu cez nástrahy. Je totiž potrebná spolupráca medzi členmi rodiny. Po ceste musí ešte pozbierať časti oblečenia.

 
88%
Hra - Beauty Baahn
Video sa načíta

Uži si pekné prostredie seriálu Shaun the Sheep (tu ďalšie super hra s ovečkama ). Dostaneš na starosť zbrusu nový salón pre ovečky, kde bude tvojou úlohou postarať sa o spokojnosť svojich chundelatých zákazníkov. Vyber prichádzajúceho klienta a starostlivo sa o neho postaraj, aby bol spokojný a odmenil ťa peniazmi. Nesmieš nič pokaziť a ani zanedbať.

 
80%
Hra - Dolly the Sheep
Video sa načíta

Ovečka Dolly sa rozhodla utiecť z laboratória šialeného vedca a ty jej môžeš pomôcť. Pokus sa nájsť zakaždým správnu cestu z úrovne. Cestou pojídej rôzne druhy ovocia, aby bola ovečka šťastná. Využívaj všetkých možných predmetov, ktoré by ti mohli pomôcť. Musíš samozrejme logicky uvažovať a riešenie určite nájdeš.

 
80%
Hra - Sheep Farm
Video sa načíta

Zvládnete sa postarať o svoje ovečky? Ak si myslíte, že áno, tak táto hra je priamo pre Vás. Ovečky si vždy povedia, čo práve potrebujú, takže je na vás, aby ste ich vždy stihli nakŕmiť alebo ošetriť čo najskôr. Ovečky sa Vám potom odmenia vlnou alebo mliekom.

 
80%
Hra - Home Sheep Home
Video sa načíta

V tejto logickej hre bude tvojou úlohou dostať všetky tri roztomilé ovečky až do cieľa za ceduľou EXIT. Cestou budú musieť prekonať veľa prekážok a nebezpečenstva. Každá ovečka je iná a tak bude potrebné, aby dokázali vždy správne spolupracovať a využívať svojich zvláštností.

 
89%
Hra - Farm Doggie
Video sa načíta

Vyskúšajte si variant hry "Vlci a ovečky". Vašou úlohou v podaní vlka je ukradnúť farmárom všetky ovečky. Obtiažnosť sa v každom kole stupňuje. Pomôcť vám môžu bonusy za nazbierané jabĺčka, ktoré vás napríklad zrýchlia. Farmárov sa môžete zbaviť tak, že na nich zaútočíte zo zadu. Zožerte čo najviac oviec!

 
92%
Hra - Home Sheep Home 2: Lost Underground
Video sa načíta

Pokračovanie známej logickej hry Home Sheep Home ťa tentokrát zavedie do temného podzemia. Tvojou úlohou je pomocou spolupráce troch ovečiek dostať sa von. Každá má inú veľkosť a teda aj iné schopnosti, ktoré ti s týmto pomôžu. Dostať sa preč nebude tak jednoduché!

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)