Guličky

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

82%
Hra - Day of the Bobteds - logická návykovka
Video sa načíta

Útla minihra, ktorá v sebe skrýva hodiny a hodiny zábavy. To je hra Day of the Bobteds. Zadanie je veľmi jednoduché - vhodeným guličkami musíte trafiť všetky predmety, ktoré sú rôzne rozmiestnené v dômyselnom bludisku. Často budete musieť využiť odrazov, premyslieť počiatočné pozície gúľ a ďalšie veci.

 
67%
Hra - Factory Balls 2
Video sa načíta

V tejto hre získate továreň na balóniky. Ale nemyslite si, že výroba balónika je ľahká. Vašou úlohou bude nazdobiť balónik podľa predlohy. K tomu budete využívať veľa vecí. Musíte ale prísť v akom poradí ich využiť.

 
76%
Hra - Balls
Video sa načíta

Zahrajte si proti počítaču hru podobnú piškvorkám. Vašou úlohou je docieliť toho, aby vaše 4 loptičky boli vo vodorovnej, zvislej alebo diagonálne rade. Celkom návykovka, čo oceníte hlavne v práci :).

 
73%
Hra - Peg Solitaire - další chytlavka
Video sa načíta

Peg Solitaire je ďalší z rady jednoduchých logických hier, od ktorých sa len tak neodtrhne. Cieľom je vyskákať všetky kamene na ploche tak, aby zostal iba jediný. Každá úroveň je obmedzená časom a náhodne vygenerovaná.

 
73%
Hra - Circlo 2
Video sa načíta

Cieľ hry Circle 2 je jednoduchý - na hracej ploche máte balóniky rôznych farieb, spojte vždy aspoň tri rovnaké farby a postupne ich dostaňte všetky von. V každej úrovni máte časový limit 120 sekúnd. Okrem ôsmich farebných balónikov sú v hre aj bonusové, napr bomba alebo dúhovka, ktorá zmení automaticky farbu. Ikdyž je Circle 2 graficky nie práve príťažlivá hra, herni sa jedná o veľmi chytľavý kúsok.

 
Hra - Factory Balls
Video sa načíta

Factory Balls je zaujímavá logická online hra, ktorá vás náležite potrápi. Vašou úlohou je zafarbiť guličku presne tak, ako je zafarbená gulička na krabici.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Piboliada - mix pinballu a logiky
Video sa načíta

Logická hra Pinboliada stavia na obvyklom úlohy zoskupiť 3 guličky rovnakej farby. Bonusy môžete zvýšiť pomocou prvkov známych z pinballovej hry. Pekná online hra, ale ťažká.

 
56%
Hra - Clusterz
Video sa načíta

V tejto skvelej logickej hre, v ktorej je vašou úlohou vystreliť farebnú guličku a spojiť tak tri guľôčky rovnakej farby, aby zmizli sa stretnete s mnohými zvláštnosťami, ktoré vás v hre prekvapí a okorení jej.

 
59%
Hra - Arcade Lines
Video sa načíta

Skvelá logická minihra Arcade Lines je už síce trochu starší, ale stojí za to si ju pripomenúť. Vašou úlohou je na hracom poli zoskupiť vždy 5 guličiek rovnakej farby, a to vodorovne, zvisle, alebo diagonálne.

 
60%
Hra - Bubble Shooter
Video sa načíta

Bubble Shooter je jedna z najobľúbenejších minihier, ktoré si môžete na internete zahrať. Na hracom poli máte farebné balóniky, ku ktorým vystreľujete vždy po jednom balónika. Cieľom je zoskupiť aspoň tri balóniky rovnakej farby. Dobre a rýchlo premýšľajte, kam balónik umiestnite, pretože celá rada postupne klesá ...

 
79%
Hra - Ocean Bubble
Video sa načíta

V oceáne kadečo buble. Vašou úlohou bude usporiadať bublinky. Likvidujte je spájaním štyroch alebo viac bubliniek rovnakej farby. Hra má veľa úrovní. Aby ste plnili jednotlivé úrovne, máte zobrazený počet žiadaných bubliniek. Ako ďaleko až dokážete prejsť? Ako vysoké bude vaše výsledné skóre? To všetko si môžete zistiť práve teraz.

 
68%
Hra - Magic Gem
Video sa načíta

Maličký Gašparko je veľkým hrdinom tejto hry. Môžete si hrať iba s ním, alebo hrať proti počítačovému gašparkom. Vašou úlohou je šípkou dole na klávesnici chytať farebné guľôčky - od rovnakej farby ich môžete chytiť viac naraz - a potom je o kúsok ďalej zase šípkou hore vyhodiť nahor. Ak je porovnáte tak, že budú minimálne 3 rovnako farebné guľôčky nad sebou, zmizne a vy získate body. Ak sa rady guličiek dostanú príliš nízko, hra pre vás aj Gašparkovi skončí.

 
84%
Hra - Marble Madness
Video sa načíta

Poďte si precvičiť svoj postreh v hre s maličkú guličkou. Pred sebou budete mať náročnú trať, ktorú musíte s guličkou prejsť tak, aby ste ju nestratili. Pohybujete sa smerovými šípkami. Máte obmedzený časový limit, počas ktorého sa musíte s guličkou dostať do jamky na úplnom konci dráhy. Dokážete udržať guličku na trati?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)