Omalovánky

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Dotted Girl Coloring Book
Video sa načíta

Je čas na maľovanie a vyfarbovanie! Vašou úlohou je vyfarbiť farebné bodkované dievča menom Čarovná Lienka. Ako bude vyzerať záleží len na vás! Užite si hranie novej hry s názvom Dotted Girl Coloring Book!

 
83%
Hra - Hellokids Coloring Time
Video sa načíta

Super sfarbenie stránok, kde si môžete farebné hotové obrázky alebo vytvoriť a farebné svoje vlastné, podľa vašej fantázii. Budete mať širokú farebnú paletu a niekoľko typov perá alebo voskov.

 
79%
Hra - Ice Kingdom Coloring Book
Video sa načíta

Jednoduchá hra, v ktorej si vyberiete obrázok, ktorý budete chcieť následne vymaľovať.

 
72%
Hra - Betsy's Crafts: Perler Beads Christmas
Video sa načíta

Vytvorte si vlastný obrázok! V tejto hre budete na vzory vkladať farebné korálky a potom je zažehlíte. Za obrázky získate mince, ktoré môžete využiť na nákup nových vzorov alebo farebných korálikov.

 
76%
Hra - Easter Eggs Coloring
Video sa načíta

V tejto veľkonočnej hre bude vašou úlohou vyfarbovať veľkonočné vajíčka. Na výber budete mať množstvo farieb, takže výsledok závisí len na vašej kreativite. Okrem toho môžete do obrázku vložiť napríklad ľubovoľný text.

 
70%
Hra - LoliRock Coloring Game
Video sa načíta

Dodajte farby trom známym hrdinkám, aby vyzerali krajšie. Výber samotných farieb je len na vás, inšpirovať sa môžete aj predlohou.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

79%
Hra - Barbie In Rock'n Royals Fashion Design Sketchbook
Video sa načíta

Barbie sa chystá na koncert a vašou úlohou je ju správne obliecť a vybrať jej farby oblečenia, ktoré by sa k nej hodili. Tak smelo do toho.

 
70%
Hra - Elsa Coloring
Video sa načíta

Vymaľuj si Elsu na obrázku a vyber jej najkrajšie farby, ktoré by jej pristali. Príjemnú zábavu.

 
68%
Hra - Glitter Force Coloring Game
Video sa načíta

Vymaľujte si krásnu omaľovánku, na ktorej uvidíte rôzne postavičky bez farieb. Vašou úlohou je, aby ste im jednotlivé farby vybrali. Tak smelo do toho.

 
68%
Hra - Horse & Unicorn Coloring Book
Video sa načíta

Vyfarbite si krásnu omaľovánku s rozmanitými druhmi koní. Ak danú farbu nenájdete v paletke, môžete si ju vytvoriť.

 
70%
Hra - Rapunzel Coloring Book
Video sa načíta

Vymaľujte si krásne omalovánky s princeznou Rapunzel a vyberte k nim krásne pestré farby. Výber farieb je len na vás.

 
76%
Hra - Anna Drawing Class
Video sa načíta

Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete vyfarbovať zvieratká. Na výber máte jedno z troch. Najskôr však musíte pospájať body, ktoré vám dajú obrázok zvieraťa.

 
68%
Hra - Princess Coloring Book
Video sa načíta

Vymaľuj si princeznú podľa svojich predstáv a vyber pre ňu najvhodnejšie farby, ktoré by sa k nej mohli hodiť.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)