Reštaurácia

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

84%
Hra - Burger Truck Frenzy USA
Video sa načíta

Hamburgery vždy uspokoja chute vašich zákazníkov. Kľúčová je ale aj rýchlosť obsluhy. Budete musieť rýchlo zhromažďovať suroviny, sledovať recepty hamburgerov a zbierať mince za každú dokončenú objednávku. Šťastní zákazníci vám dávajú viac mincí, ale nešťastní z reštaurácie odchádzajú! Dokážete dokončiť všetkých 30 etáp a stať sa šampiónom?

 
90%
Hra - Café Panic
Video sa načíta

Práca čašníka nieje len taká jednoduchá. V novej hre Café Panic si vyberiete za akú postavu chcete hrať a skúsite si na 40 dní/levelov aké to je. Ponáhľajte sa aby nikto dlho nečakal a zarobte čo najviac peňazí.

 
81%
Hra - Sandwich Baker
Video sa načíta

Skvelá hra, kde máte vlastnú reštauráciu a pripravíte sendviče. Každý zákazník má rád ďalší sendvič, niektoré sú jednoduché a nejaké zložité. Musíte sa uistiť, že sendvič je pripravený a pripravený rýchlo, inak nebudete mať bonus.

 
81%
Hra - Diner Chef 4
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov vo vlastnej reštaurácii! Každý zákazník má iné chute a každé jedlo budete pripravovať inak. Všetky jedlá nájdete v chladničke a niektorá z nich možno pripraviť tepelnou úpravou a niektoré stačí len ako studená. Každý spokojný zákazník vám zanechá sprepitné.

 
77%
Hra - The One Fork Restaurant DX
Video sa načíta

Staňte sa majiteľom reštaurácia, ktorá disponuje len jednou vidličkou v tejto zaujímavej postrehovej hre. Postupne k vám budú prichádzať nový a nový zákazníci, medzi ktorými musíte vidličku presúvať tak, aby sa každý najedol a všetci boli spokojní.

 
82%
Hra - Love Burger
Video sa načíta

Staňte sa majiteľom reštaurácie s rýchlym občerstvením a pokúste sa splniť objednávku nepríjemného pána s jeho ženou, ktorý k vám prišli na Valentína. Vymyslite teda spôsob, ako im naservírovať jedlo, ktoré si objednali.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Dora Family Restaurant
Video sa načíta

Dokážete pomôcť Dore s chodom reštaurácie, ktorú si založila? Treba jej pomôcť s obsluhovaním hostí, ich usadením a samozrejme rozhadzovaním objednávok. Na konci dnes môžete zarobené peniaze investovať do vylepšenia reštaurácie.

 
74%
Hra - Jennifer Rose: Snack Bar
Video sa načíta

Jenifer sa rozhodla, že si vytvorí vlastnú pobočku s chutným občerstvením. Pomôžete jej s obsluhou zákazníkov a varením, aby každý zákazník dostal to, čo si zažiadal? Za zarobené peniaze si môžete vylepšiť kuchyňu alebo vybrať nové oblečenie.

 
72%
Hra - TeenaS Resort
Video sa načíta

Práca v reštaurácii nie je jednoduché. Vyskúšajte si, aké je obsluhovať niekoľko ľudí naraz. Nikoho nesmiete nechať dlho čakať, pretože inak môže zákazník odísť nespokojný. Dokážete si poradiť s plnou reštauráciou?

 
92%
Hra - Jennifer Rose: Texas Saloon
Video sa načíta

Pomôžte Jennifer s chodom jej vlastnej reštaurácie na divokom západe. Vašou úlohou je, aby ste sa postarali o hostí, ktorí navštívia vašu reštauráciu. Dokážete sa o nich postarať a zarobiť veľa peňazí?

 
51%
Hra - Jennifer Rose Pizzeria Love
Video sa načíta

Rosy sa zamestnala ako čašníčka v novej reštaurácii. Jej úlohou je obsluha hostí, avšak zároveň sa musí venovať svojmu priateľovi. Dokážete všetko stihnúť?

 
81%
Hra - Scooby-Doo! Dinner
Video sa načíta

Scooby si otvoril novú reštauráciu, z ktorej chce urobiť tú najlepšiu zo všetkých. Avšak aby sa mu to podarilo, potrebuje vašu pomoc s obsluhou zákazníkov, podávaní jedál a s usádzaním hosťov. Každý deň musíte zarobiť určitý počet peňazí, zo zvyšných si môžete do reštaurácie zakúpiť niečo nové.

 
76%
Hra - Anns Restaurant
Video sa načíta

Postarať sa o všetkých hostí v reštaurácii je úlohou v hre Anns Restaurant. Dokážete si poradiť so všetkými objednávkami a kmitať tak rýchlo, aby nikto z hostí nebol dlho bez jedla?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)