Pretekárske

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

78%
Hra - Pet Olympics
Video sa načíta

Cieľom v tejto hre bude vytrénovať pretekára tak, aby ste z neho spravili šampióna. Pretekajte v niekoľkých disciplínach a ukážte všetkým, čo vo vás je!

 
74%
Hra - Thrill Rush 3
Video sa načíta

Zajazdite si na horskej dráhe! Na výber ich máte niekoľko a jazdiť môžete aj v noci. Pozor si hlavne dávajte na rôznorodé prekážky.

 
55%
Hra - Gym Class Racers
Video sa načíta

Vyberte si postavičku a vyhrajte s ňou preteky v každej úrovni. Dávajte si pozor a nezabúdajte na to, že každá postava má inú rýchlosť a schopnosť.

 
72%
Hra - Shark Tale: The Big Race
Video sa načíta

Vyberte si jedného z troch poníkov a dorazte do cieľa ako prví. Trať je veľmi krátka a preto sa musíte ponáhľať, aby ste všetkých predbehli. Zvládnete to alebo nie?

 
72%
Hra - Bad Piggies Rocket Jet
Video sa načíta

Ďalšia parádna hra s prasiatkami zo série Angry Birds je tu! Za úlohu budete mať ovládať vozítko s prasiatkom a snažiť sa dostať do cieľa. Po ceste budete zbierať rôzne bonusy a zlaté vajcia.

 
79%
Hra - Sprinter
Video sa načíta

Staňte sa sprinterom a porazte všetkých súperov. Spočiatku bude hra veľmi jednoduchá pretože vaši súperi budú slabí, avšak ak sa budete chcieť prebojovať na Olympiádu budete musieť zabrať.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
93%
Hra - Uphill Rush 7
Video sa načíta

Ďalší výborný diel hry, v ktorej sa budete preháňať na tobogáne a robiť rôzne triky. Za triky máte body a za jazdu zase zbierate peniaze. Za peniaze potom môžete zaobstarať rôzne vzhľady pre panáčika alebo čln.

 
40%
Hra - Global Gears
Video sa načíta

Dokážte všetkým, že ste jeden z najlepších pretekárov. Osedlajte jedno zo športových vozidiel a snažte sa vyhrávať všetky preteky. Získavajte peniaze, za ktoré môžete vylepšovať vaše vozy.

 
71%
Hra - Horse Racing Fantasy
Video sa načíta

Vyberte si svojho koňa, dajte mu meno a vyhrajte s ním každé preteky! Počas pretekov musíte dbať na to, aby mal energiu a neminuli ste mu ju na začiatku, šetrite si ju na cieľovú rovinku. Staneš sa víťazom?

 
84%
Hra - Pony Jockey
Video sa načíta

Vyberte si jedného koňa z ponuky a staňte sa jockeyom! Počas prretekov bude vašou úlohou poraziť súperov a vyhnúť sa všetkým prekážkam, ktoré vám prídu do cesty. Podarí sa vám vyhrať v každom kole?

 
83%
Hra - TrackMania
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu skvelú závodnú hru. Hra má super grafiku a je veľmi dobre prepracovaná. Na výber budete mať niekoľko tratí a áut. Autá i trate sa odomykajú tým, ako v hre získavate medaily. Zahrať si ju môžete aj online alebo s kamarátom na jednom PC.

 
75%
Hra - Moto Trial Fest
Video sa načíta

Kto z vás si pamätá Elastomania tak by sa mu mohla páčiť aj táto hra, v ktorej budete tiež jazdiť na trialovej motorke a zdolávať náročný terén! Ukážte čo vo vás je a prevezte všetky trate bez pádu!

 
78%
Hra - Scooby-Doo! Fast & Fury
Video sa načíta

Pomôžte Scoobymu alebo Shagymu zvíťaziť nad tým druhým. vašou úlohou je riadiť lietadlo a zbierať všetky predmety, čo potrebujete. Podarí sa vám vyhrať?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)