Zoo hry

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Princess Juliet Zoo Escape
Video sa načíta

V tejto hre navštívite s princeznou Juliet Zoo. Prišli ste sa pozrieť na opicu, ktorá vám však nechce predviesť žiadny zo svojích kúskov, dokiaľ jej nedonesiete dostatok ovocia. Navštívte preto i ostatné zvieratká, splnte rozličné úlohy a za odmenu vždy získate jeden kúsok ovocia.

 
77%
Hra - Menagerie Manager
Video sa načíta

Podarí sa vám postarať sa o návštevníkov a potreby všetkých zvierat? Každým levelom to bude náročnejšie, pretože budete mať k dispozícii viac zvierat, ktoré potrebujú vašu starostlivosť. Tiež vás budú potrebovať návštevníci, ktorí potrebujú vstupenky.

 
76%
Hra - Kids Zoo Tropical
Video sa načíta

Dokážete si poradiť so všetkými nástrahami, ktoré sú ruka v ruke s prevádzkovaním zoologickej záhrady? Musíte sa postarať o vzácne druhy zvierat, ktoré potrebujú špeciálnu starostlivosť.

 
78%
Hra - Kids Zoo Pole
Video sa načíta

Dokážeš si poradiť so starostlivosťou o niekoľko zvierat v malej Zoo? Ako hlavná ošetrovateľka sa musíš starať o ich potravu, zdravie a tiež po nich upratovať vo výbehu.

 
79%
Hra - Safari
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto oddychovke bude sprevádzať turistov po safari. Každý turista chce vidieť iné zviera alebo zvieratá a vy ho musíte k nim za pomoci džípu doviesť. Dôležité pritom bude, aby ste žiadneho návštevníka nenechali dlho čakať.

 
77%
Hra - Baby Zoo Jurassic
Video sa načíta

Ako starostlivo sa dokážete starať o Vašich zverencov v dinosaurej zoo? Musíte im pravidelne dávať potravu a umývať ich výbehy. Niekedy dôjde tiež na zaujímavý výkon, kedy musíte odrezať roh, ktorý zle rastie.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

32%
Hra - Kids Zoo Kalahari
Video sa načíta

Ako hlavná správkyňa v zoo sa musíš postarať o všetky pavilóny. To zahŕňa aj prácu so zvieratami. Musíte si poradiť s ich kŕmením a tiež so starostlivosťou o ne. Udržujte celú zoo v prevádzke a čistote k spokojnosti všetkých zákazníkov.

 
84%
Hra - Kids Zoo Jurassic
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu postarať sa o troch dinosaurov. To však nebude vôbec jednoduché, kedže neustále je aspoň jeden z nich hladný, smadný či potrebuje upratať. Musíte byť preto stále v strehu a docieliť, aby boli všetci spokojný.

 
72%
Hra - Cody Crazy Zoo
Video sa načíta

Codyho povoláva ďalší prípad do ZOO plnej zvierat. Zvieratá totiž niekto využíva na kriminálne činy, niekto, kto si hovorí Tučniak. Ako Cody máš za úlohu zistiť, kto to je, a najlepšie ho zneškodniť, aby mohol byť odovzdaný polícii. Zbieraj predmety a kombinuj ich, aby si sa zvládla dostať na koniec.

 
66%
Hra - Bird Sanctuary
Video sa načíta

Ak máte radi zvieratá, najmä vzácnych vtákov, túto hru si určite zamilujete. Vašou úlohou bude postarať sa nie len o zvieratá, ale i o zákazníkov, ktorých musíte nasmerovať na dané miesto. Akú klietku budú chcieť navštíviť nájdete v bubline. Môže sa stať, že dvaja zákazníci budú chcieť navštíviť rovnakú klietku, v takom prípade si musíte uvedomiť, že na mieste môže stáť len jeden zákazník a druhý si musí počkať. V hre musíte myslieť strategicky a ulahodiť každému zákazníkovi. Navyše do vašej Zoo si môžete za zarobené peniaze kupovať nové zvieratá a doplnky.

 
80%
Hra - Zoo Park
Video sa načíta

Ďalšia skvelá hra, v ktorej sa postaráte o kopu zvieratiek. Tentoraz to však bude makačka, pretože každý deň máte o jedno zvieratko navyše. Ba čo viac, zvieratká sú náročné a vyžadujú starostlivosť. Musíte ich kŕmiť, ošetrovať alebo po nich upratovať klietky.

 
84%
Hra - Zoo Heaven
Video sa načíta

Máte radi zvieratká? Samozrejme, že áno! V tejto hre sa o ne môžete postarať. K dispozícii budete mať vo vašom zoo kútika 4 zvieratká, ktoré budete musieť vždy pustiť do výbehu a potom sa o ne postarať. Budete ich kŕmiť, hrať sa s nimi, čistiť im klietky alebo je ošetrovať u veterinára.

 
80%
Hra - City Zoo
Video sa načíta

Starajte sa o zvieratká vo vlastnej virtuálnej zoo, kde sa na ne dokonca chodia pozerať aj ľudia. Zo začiatku máte dve zvieratká, časom ich však môžete mať oveľa viac. Každý návštevník, ktorý príde, chce vidieť nejaké zvieratko a vy ho musíte k nemu postaviť. Ak nebudete mať miesto, môžete využiť stánok so zmrzlinou.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)