Žirafa

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

50%
Hra - Animal Dash
Video sa načíta

Parádny gamesky s koníčky, kravičkami a ďalšími zvieratkami. Jedná sa o pravý zvieracie preteky. Najprv Osedlaj kravičku a vyhraj prvý závod. Naozaj super hra.

 
80%
Hra - Giraffe Basketball
Video sa načíta

Baví Vás basketbal? V tom prípade si zahrajte túto zábavnú hru, v ktorej sa hrá nielen tento šport, ale zažijete aj veľa srandy s hráčmi. Tí totiž nie sú ľudia, ale zvieratká a to krásna žirafka. Musíte ju pomôcť strieľať na kôš. V každom kole budete mať nejakú úlohu, ako body nastrieľať. Snažte sa, nie je to zas tak jednoduché ako to na prvý pohľad vyzerá.

 
90%
Hra - Giraffe Above 1
Video sa načíta

Pomôžte hladné žirafe zožrať všetky jabĺčka v hernom poli. Žirafa má dlhý krk a tak ho môže za jablkami dostatočne natiahnuť. Musíte si dať ale pozor, aby neuhrýzol sama seba. Preto je dôležité si celú žirafie cestu dopredu naplánovať. V neskorších leveloch na Vás navyše budú číhať najrôznejšie nebezpečenstvá, ktorým sa musíte vyhnúť.

 
79%
Hra - Super Adventure Pals
Video sa načíta

Máme tu pre vás skákačku Super adventure pals, ktorá vás bude určite baviť. Hráte za malého chlapca, ktorý sa snaží zničiť zlého a mocného pána B. Nebude to ale také jednoduché, pretože na vás čaká množstvo prekážok a nepriateľov, ktoré musíte poraziť. Komunikujte s miestnymi, plňte pre nich úlohy a získavajte skúsenosti, za ktoré môžete vylepšovať postavu. Tak hurá za dobrodružstvom!

 
86%
Hra - Dora Care Baby Giraffe
Video sa načíta

Dora je milovníčka zvierat, a preto si tentoraz vzala na starosť malú žirafu. Svoje sily precenila, a preto potrebuje tvoju pomoc s opaterou o ňu. Žirafa si zvolí v bublinke, čo chce robiť a vašou úlohou je, jej to splniť. Budete napríklad hľadať rozdiely, kŕmiť žirafu, upratovať po nej alebo dokonca písať sms-ku.

 
70%
Hra - Cute Giraffe
Video sa načíta

V tejto dekoračnej hre budete obliekať krásnu a malú žirafu! Vyberajte z niekoľkých typov šiat a kostýmov, samozrejmosťou budú aj doplnky.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Cute Giraffe Care
Video sa načíta

V tejto hre dostanete na starosť krásnu žirafu, o ktorú sa môžete starať. Vašou úlohou ju bude pekne umyť, namydliť, osušiť a potom ju môžete upraviť. Je len na vás, ako ju nakoniec upravíte.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)