Panda

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - 3 Pandas
Video sa načíta

Tvojou úlohou je zachrániť tri roztomilé pandy pred zlými pirátmi. Každá z pánd má jedinečnú vlastnosť, ktorú môžeš využiť pri prekonávaní rôznych nástrah. Čaká ťa veľa logických úloh a prekážok, takže neváhaj a začni oslobodzovať nevinné pandy!

 
84%
Hra - 3 Pandas 2
Video sa načíta

V pokračovaní úspešnej hry 3 Pandas na teba opäť čakajú tri roztomilé pandy. Ty im musíš pomôcť prekonať úspešne všetky prekážky a dostať sa do bezpečia. To sa ti môže podariť len vďaka správnemu využívaniu špeciálnych schopností, ktoré pandy majú. Podarí sa ti ich zachrániť?

 
78%
Hra - Panda Restaurant
Video sa načíta

Táto Panda si otvorila svoju prvú reštauráciu, nemá však veľa skúseností a preto potrebuje tvoju pomoc pri obsluhe. Po príchode zákazníka ho musíš usadiť a prísť k nemu, keď na teba zamáva. Po príchode sa nad ním zobrazí v bublinke objednávka. Stačí ju vziať a priniesť na stol, po chvíli sa zákazník naje a nechá peniaze na stole. Tvojou úlohou je ich vziať a venovať sa ďalšiemu zákazníkovi. Ak sa pri objednávke pomýliš musíš ju vyhodiť do modrého koša, ktorý sa nachádza na pravej strane. Dokážeš obslúžiť všetkých?

 
80%
Hra - 3 Pandas in Brazil
Video sa načíta

Veľa zábavy s tromi malými pandami na Vás čaká v hre 3 Pandas in Brazil. Cieľom je prekonať všetky prekážky. Našťastie spolu môžu pandy rôzne spolupracovať, takže prekonanie na prvý pohľad nezdolných prekážok, sa stane zábavou.

 
72%
Hra - Food panda
Video sa načíta

Veľa zábavy, ale aj napínavých momentov, Ti prinesie hra Food panda. Musíš vždy presunúť kamene tak, aby sa dostala panda k obrázku s jedlom. Kým sa Ti to nepodarí, nepostupuješ do ďalšieho kola.

 
81%
Hra - Zoo Doctor
Video sa načíta

Staňte sa na pár minút odborným veterinárom a pomôžte trom zvieratkám s ošetrením. Vaším prvým pacientom je vlk, po správnom ošetrení sa môžete postarať aj o iné.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

76%
Hra - Panda Restaurant 3
Video sa načíta

Práca v reštauračnom prostredí nie je jednoduchá. Dokážete uspokojiť všetkých zákazníkov, podľa ich predstáv? Dajte si pozor aj na odpadky, ktoré počas prevádzky vznikajú. Za zarobené peniaze môžete kúpiť nové druhy pokrmov.

 
72%
Hra - Panda Restaurant 2
Video sa načíta

Dokážete sa postarať v hre Panda Restaurant 2 o chod celej reštaurácie? Za zarobené peniaze si môžete kúpiť nové druhy pokrmov. Dokážete splniť priania všetkých zákazníkov a správne ich obslúžiť?

 
74%
Hra - Escape Panda
Video sa načíta

V hre Escape Panda si užijete poriadnu detektívnu prácu. Musíte nájsť všetky predmety, ktoré sú potrebné pre oslobodenie mladej pandy, ktorá je uväznená v klietke. Počas svojej dlhej cesty musíte vyriešiť aj mnoho rébusov.

 
63%
Hra - Pet Stars: Playful Panda
Video sa načíta

Zahrajte sa s roztomilou pandou, ktorá potrebuje vykúpať, vykefovať a vybrať pekné doplnky. Postaráte sa o ňu?

 
81%
Hra - Flying Panda
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto postrehovej hre bude pomôcť pande dostať sa do Pandalandu. Panda dokáže letieť za pomoci rogala, pričom počas letu sa musíte vyhýbať obláčikom a zbierať rakety, ktorá vás zrýchlia. Taktiež nezabudnite po každom kole nakúpiť vylepšenia, ktorá vás dostanú ďalej.

 
76%
Hra - Panda's Bigger Adventure
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto logickej hre bude pomôcť pande vyriešt rozličné úlohy a zdolať náročné prekážky. K dispozícii budete mať len predmety, ktoré sa nachádzajú okolo vás a ktoré je potreba zbierať a následne vhodne využiť.

 
85%
Hra - 3 Pandas in Japan
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto logickej adventúre bude pomôcť trom pandám, ktoré sa ocitli v zajatí v Japonsku utiecť a dostať sa do bezpečia. Po ceste natrafíte na množstvo prekážok, ktoré môžete zdolať len za pomoci vzájomnej spolupráce a vhodnej interakcii s vaším okolím.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)