Adventúry

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 65
Video sa načíta

Opica musí pomôcť nájsť všetko potrebné zariadenie na adresu. Takže musíte nájsť prikrývku, postroj a temnotu. Potrebuje tiež niekoľko zlatých mincí.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 64
Video sa načíta

Môžete nájsť zlatý poklad pre smutnú opicu? Môžete získať poklad iba tým, že vezmete všetky štyri listy pre leprikon a predovšetkým musíte nájsť všetky drahokamy.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 63
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre bude dostať sa do jaskyne a otvoriť vstup do skaly. Ak sa vám to podarí, opička bude opäť šťastná. Budete však musieť vylúštiť niekoľko hádaniek, zohnať kamienky pre príšerku alebo letecké okuliare pre muchu.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 62
Video sa načíta

Máme tu parádne diel opičiek, v ktorom budete musieť pre beduínov nájsť celkom 20 zlatých mincí. Mince sú prevažne ukryté v hrobke, ktorá má niekoľko komnát a do ktorej sa musíte dostať. Budete pritom musieť vyriešiť veľa hádaniek.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 61
Video sa načíta

Pomôžete smutné opičke nájsť cestu do ďalšej miestnosti a získať všetky 4 kamene. Vďaka kameňom potom budete môcť nájsť stratenú sochu.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 60
Video sa načíta

Máme tu už 60. diel smutných opičiek! Tentoraz budete hľadať hromadu zlata, ktorá je ukrytá v opustenom bani. Než sa do bane však dostanete, musíte nájsť pre kartárku celkom 15 kariet. Od nej potom získate drahokam, ktorý použijete na odomknutie skrinky v karavane.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 59
Video sa načíta

Pomôžte opičke nájsť niekoľko kostí, ktoré musia priniesť smrtce. Nebude to však jednoduché, pretože kosti sú rôzne poschovávané. Tak budete musieť nájsť kus mäsa pre hladného obra, inak vám neuvoľní cestu ďalej.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 58
Video sa načíta

Pomôžte opičke nájsť zvon, ktorý niekto schoval. Tento zvon potom musíte umiestniť do prázdnej zvonica. Predtým však budete musieť nájsť nejaké víno a olivy pre dve postavičky. Tiež budete musieť nájsť dva predmety, ktoré potrebujete pre umiestnenie na sochy.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 57
Video sa načíta

Pomôžte opičke získať modrý kryštál, ktorý ju pomôže otvoriť tajomný sejf a získať jeho obsah. Krystal však stráži pirát, ktorý sa ho nevzdá lacno. Budete mu musieť zohnať niekoľko zlatých mincí. Tiež budete musieť zohnať šatku pre námorníka alebo uhasiť oheň v kachliach. Samozrejmosťou je aj niekoľko hádaniek, ktoré budete musieť rozlúštiť.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 56
Video sa načíta

Máme tu ďalší parádny diel opičiek, v ktorom budete pomáhať postavičkám v sladkom svete. Budete hlavne musieť zohnať srdiečka pre prasiatka. Tiež budete musieť zohnať polevu pre bonbónik alebo čerešničku na tortu.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 55
Video sa načíta

Ďalšie parádny diel, v ktorom sa snažíte rozosmiať smutnú opičku. Opička je tentoraz v krajine bojovníkov! Vašou úlohou bude umlčať nebezpečne vyzerajúce príšeru. Predtým však budete musieť získať tyč pre avatara, helmu pre bojovníka a hviezdice pre ninju. Tiež budete musieť vylúštiť nejaké hádanky.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 53
Video sa načíta

Máme tu ďalší parádny hru, v ktorej musíte pomôcť smutné opičke. Tentoraz je opička uväznená v strašidelnom hradu a vy ju musíte pomôcť von. Hlavnou úlohou je zbaviť sa šaša, ktorému musíte priniesť kartu s žolíkom. Tiež budete musieť vyriešiť niekoľko hádaniek a dostať sa cez ostatné príšery.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 52
Video sa načíta

Podarí sa vám u domorodcov nájsť helmu pre vtáčieho letcov? Predtým však budete musieť pomôcť aj ostatným domorodcom. Musíte nájsť luk pre lovcov, aby pre vás zostrelil včelí hniezdo so sladkým medom. Tiež budete musieť nájsť štipce pre ženu, ktorá musí zavesiť bielizeň.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)