Adventúry

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

82%
Hra - Monkey go happy Stage 80
Video sa načíta

A máme tu pokračovanie série Monkey Go Happy Stage. Tentoraz sa opičky zatúľaly do Číny. Kde musíš vyriešiť ďalšiu logickú úlohu , nájsť stratené ihly a nakoniec zachrániť poslednú z opičiek.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 78
Video sa načíta

Monkey Go Happy Stage 78 je skvelé pokračovanie logickej adventúry v ktorej je vašou dnešnou úlohou nájsť cukríky aby vám chlapec dal tlačidlo a vy ste zachranili opičky.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 77
Video sa načíta

Monkey Go Happy Stage 77 je ďalší diel z výbornej série logickej hry v ktorej je vašou úlohou zachrániť desať malých opičiek. Tentokrát musíte získať popol pre kňaza, ktorí vám zaň dá kľúč, no ešte stále nebudete mať úplne vyhrané!

 
82%
Hra - Monkey GO Happy Stage 76
Video sa načíta

Ďalší výborný diel do rodiny Monkey GO Happy Stage. Zachrániš opäť všetky opičky? Tentokrát sa opička nachádza v Japonsku a nato aby porazila ninju musi nájsť 16 shurikenov.

 
79%
Hra - Monkey Go Happy Stage 75
Video sa načíta

Mimozemšťan zajal opičku a ty ju môžeš zachrániť, ak nájdeš jeho stratenú zbraň.

 
79%
Hra - Monkey Go Happy Stage 74
Video sa načíta

V dnešnom diele budete musieť nájsť kamienky a vyriešiť ťažký hlavolam aby ste znovu zachránili všetky opičky!

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
79%
Hra - Monkey go happy Stage 73
Video sa načíta

Dokažete pomôcť nájsť všetkých 10 opičiek ? Budete musieť vyriešiť hlavolam s páčkami.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 71
Video sa načíta

Pomôžete opičke zničiť tank? Áno, tentoraz sa opička ocitla v bojovej línii a musia zničiť idúci tank. Budete však musieť nájsť dostatok nábojov a lekárničku.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 70
Video sa načíta

V tomto diele musíte pomôcť opičke uniknúť z uzamknutej školy. Najprv však musíte získať mop pre školníka, ktorý vám dá nožnice na reťaz.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 69
Video sa načíta

Máme tu ďalší parádny diel opičiek, v ktorom musíte jednu malú opičku zachrániť z pyramídy. Najskôr sa však do pyramídy musíte dostať. Budete tak musieť vylúštiť niekoľko hádaniek.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 68
Video sa načíta

Musíte pomôcť smutné opičke znovu zapojiť starého robota. Budete k tomu potrebovať štartovaciu páčku. Tú musíte nájsť tak, že pre vandráka zoženiete všetky skrutky. Tiež musíte vyriešiť hádanku s potrubím.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 67
Video sa načíta

Pomôžete malé opičke nájsť zlatý poklad? Musíte však predtým nájsť jablká na koláč pre malého tlsťocha.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 66
Video sa načíta

Ďalšie super diel, v ktorom musíte pomôcť malé opičke. Vašou úlohou bude nájsť robota, ktorý je pokazený a sprevádzkovať ho. K tomu však budete musieť nájsť jeho hlavu. Aby sa vám to podarilo, musíte vyriešiť niekoľko hádaniek.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)