Adventúry

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

84%
Hra - Monkey GO Happy Stage 133
Video sa načíta

V ďalšom pokračovaní Monkey Go Happy sa pozriete do rozprávkovej ríše, kde budete musieť pomôcť rytierovi a princeznej. Princezná bude chcieť nazbierať kyticu a rytier zase potrebuje roh. Tentokrát nebudete musieť hľadať tajné vchody, ale hádankám sa aj tak nevyhnete.

 
84%
Hra - Monkey GO Happy Stage 132
Video sa načíta

V ďalšom diele Monkey Go Happy sa ocitnete opäť zatvorený v budove a budete musieť riešiť logické hádanky. Najprv budete musieť prísť na spôsob, ako otvoriť vchody a dostať sa z prvej miestnosti. Potom budete musieť zastaviť vetráky a nakoniec budete musieť opäť pozbierať všetkých 10 opičiek.

 
86%
Hra - Monkey GO Happy Stage 131
Video sa načíta

Monkey Go Happy je séria logických hier a tomto diele sa pozrieme na zasneženú rozprávkovú krajinu, kde budete musieť vyriešiť rôzne logické hádanky, aby ste dali opičiu rodinku opäť dokopy.

 
84%
Hra - Monkey GO Happy Stage 130
Video sa načíta

Ďalší diel Monkey Go Happy prináša slniečko, púšť a kaktusy. Aby ste úspešne vyriešili tento diel, budete potrebovať otvoriť tajné skrýše a nájsť kľúč k domu. Ďalej budete musieť nájsť 20 cukríkov a kostým a nakoniec nájsť 10 opičiek. Zvládnete to?

 
92%
Hra - Monkey GO Happy Stage 126
Video sa načíta

Ďalší diel Monkey GO Happy vás vezme do krásnej zasneženej rozprávkovej krajiny. Pre úspešné dokončenie levelu využijete skladanie vecí v batohu, čo už poznáte z minulého dielu. Tiež budete musieť hľadať a skladať obrázok.

 
83%
Hra - Monkey GO Happy Stage 129
Video sa načíta

Pre vyriešenie ďalšieho dielu Monkey Go Happy budete opäť potrebovať vyriešiť veľa logických úloh. V tomto diele sa ocitnete v podzemnom bunkri, kde budete musieť prísť na systém otvárania skrýše a nakoniec nájsť všetkých 10 opičiek.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
83%
Hra - Monkey Go Happy Stage 128
Video sa načíta

V ďalšej epizóde Monkey Go Happy na vás čaká zasnežená krajina, tečúca rieka a veľa hádaniek. Aby sa opičky stretli tentokrát, budete musieť poskladať obrázok, vyriešiť hlavolam a nájsť sánky. Veľa šťastia!

 
80%
Hra - Monkey GO Happy Stage 125
Video sa načíta

125. epizóda Monkey GO Happy vám prinesie krásny západ slnka a tak by sa vám malo pracovať skvelo. Opäť budete potrebovať riešiť úlohy logicky a dokonca budete musieť spájať veci v batohu. Veľa šťastia!

 
74%
Hra - Monkey GO Happy Stage 127
Video sa načíta

V nasledujúcom diele Monkey GO Happy sa ocitnete na skalách. Opäť budete musieť vyriešiť veľa logických úloh, pomôcť rytierovi načerpať palivo a otvoriť trezor, aby ste dostali opičiu rodinku k sebe.

 
83%
Hra - Monkey Go Happy Stage 123
Video sa načíta

Trúfnete si riešiť záhady v tajuplnom dome? Opičky budú potrebovať vašu pomoc, aby sa bezpečne dostali preč. Budete musieť hľadať tajné skrýše, artefakty a správne kombinácie k otváraniu dverí.

 
75%
Hra - Monkey GO Happy Stage 124
Video sa načíta

Monkey GO Happy nás tentokrát zavedie do Egypta, kde budete musieť odkrývať tajné vchody a skrýše v hrobkách. Opäť bude na vás čakať veľa logických úloh, aby ste našli všetky opičky.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 121
Video sa načíta

V ďalšom pokračovaní hry Monkey Go Happy musíte vyriešiť hlavolam na stene, zohnať fajku a pozbierať lístie. Podarí sa vám pomôcť opičkám?

 
78%
Hra - Monkey Go Happy Stage 122
Video sa načíta

Opičia rodinka sa opäť stretne, ak vyriešite farebné kvízy, pomôžete s varením a oslobodíte zajatca. Zvládnete vyriešiť aj túto časť Monkey Go Happy?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)