PencilKids

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 151
Video sa načíta

V sérii logických hier Monkey Go Happy budete musieť riešiť najrôznejšie hádanky a logické úlohy. Vždy je vašim cieľom nájsť 10 opičiek a často pri tom budete musieť niekomu pomôcť. V tomto pokračovaní na vás čakajú 3 miestnosti plné rúrok, ozubených kolies a hádaniek.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 150
Video sa načíta

Ďalší diel Monkey Go Happy z Vás urobí automechanika a budete tak pomáhať robotovi opraviť jeho auto, aby mohol odísť. Na aute budete musieť vymeniť koleso, ale veci k oprave budú rôzne schované a vy budete musieť riešiť rôzne hádanky, aby ste sa ku všetkým veciam dostali.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 149
Video sa načíta

V ďalšom pokračovaní Monkey Go Happy sa pozriete do komplexu najrôznejších miestností a chodbičiek. Budete musieť správne rozlúštiť hádanky, aby ste sa dostali ku všetkým desiatim opičkám. Dôležitým prvkom bude tiež odpálenie delobuchov.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 148
Video sa načíta

Ďalší diel Monkey Go Happy sa bude hodiť všetkým deťom, ktoré zabudli Santovi prichystať mlieko a sušienky. Ak sa Vám totiž podarí vyriešiť všetky hádanky, podarí sa Vám napiecť sušenky a naliať mlieko, tak príde Santa s darčekmi a všetky opičky sa opäť stretnú.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 147
Video sa načíta

Ďalší diel Monkey Go Happy Vás vezme do továrne na plyšáky. Bohužiaľ sa pokazil baliaci automat a tak budete musieť prísť na to, ako ho zase opraviť. Budete riešiť rôzne hádanky a až sa Vám podarí baliareň opraviť, nájdete aj všetkých 10 opičiek.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 145
Video sa načíta

V ďalšom dieli hry Monkey Go Happy sa ocitnete v rozprávkovej krajine, kde musíte víle pomôcť pozbierať snehové vločky, škriatkovi pomoct zabaliť darček a vyriešiť rôzne hádanky, aby ste našli všetkých 10 opičiek. Nezabudnite si zapísať nápovedu.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
86%
Hra - Monkey Go Happy Stage 143
Video sa načíta

V ďalšej časti Monkey Go Happy sa vydáte na severný pól, kde je vašim cieľom vytiahnuť sochu Santa Clausa a samozrejme pozbierať všetkých 10 opičiek. Budete potrebovať trochu zemepisných vedomostí a vyriešiť zopár hádaniek, ale by to pre Vás nemal byť problém, však?

 
78%
Hra - Monkey Go Happy Stage 146
Video sa načíta

Ďalšia epizóda Monkey Go Happy je posledná epizóda na tému Vianoce a celkom nám dala zabrať. Budete musieť použiť logické uvažovanie a pamäť na vyriešenie všetkých hádaniek. Tiež budete musieť nájsť sane, stromček a ozdoby na stromček. Potom sa Vám podarí dať opičky dohromady.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 144
Video sa načíta

Ďalší diel Monkey Go happy nás zavedie do dedinky, kde býva Santa Claus. Budete musieť jemu a jeho škriatkom pomoct pozbierať sladkosti, nájsť hračku a rozlúštiť farebnou hádanku, aby ste našli všetkých desať opičiek.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 142
Video sa načíta

Ďalšie pokračovanie Monkey Go Happy vás potrénuje v matematike. Budete musieť prísť na to, ako čítať, či násobiť čísla, aby vyšiel správny výsledok. Okrem toho budete napríklad musieť pomôcť s presťahovaním autá do garáže. Ak všetko úspešne vyriešite, zapíšte si nápovedu.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 141
Video sa načíta

V ďalšej epizóde Monkey Go Happy sa vrátime späť do zimy. Bude tu na Vás čakať opäť niekoľko logických úloh a hádaniek a v tomto diele budete musieť vyrobiť aj zimné topánky, aby chlapík nezmrzol. Podarí sa Vám opäť nájsť všetky opičky?

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 140
Video sa načíta

Je tu ďalší diel Monkey Go Happy. V tomto diele si môžete pripomenúť blížiace sa leto. Budete musieť pomôcť farmárom a jeho synovi. aby ste našli všetky opičky. Mimo toho budete musieť opäť riešiť logické úlohy a zamerať sa na všetky detaily.

 
92%
Hra - Monkey GO Happy Stage 126
Video sa načíta

Ďalší diel Monkey GO Happy vás vezme do krásnej zasneženej rozprávkovej krajiny. Pre úspešné dokončenie levelu využijete skladanie vecí v batohu, čo už poznáte z minulého dielu. Tiež budete musieť hľadať a skladať obrázok.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)