Veterinár

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

79%
Hra - Learning Pets Doctor
Video sa načíta

Postarajte sa o všetky zvieratká vo vašej čakárni a snažte sa ich vyliečiť, čo najrýchlejšie. Myslíte si, že by z Vás bol dobrý veterinár?

 
84%
Hra - Animal Hospital
Video sa načíta

Zahrajte sa na veterinára a postarajte sa o všetkých pacientov, ktorí prídu do vašej ordinácie. Aby ste svoj biznis mohli prevádzkovať, každý deň musíte zarobiť určitý počet peňazí. Dokážete splniť všetky podmienky prevádzky a budete úspešní veterinári?

 
71%
Hra - Rainbow Dash Pony And The Newborn Baby
Video sa načíta

Rainbow čaká mladé žriebä a dnes je čas, kedy má vykuknúť na svet. Postarajte sa o matku a jej mladé, aby bol pôrod bezpečný.

 
71%
Hra - Pony Bone Surgery
Video sa načíta

Zachráňte malého poníka, ktorý si poranil končatinu. Aby sa cítil lepšie, musíte mu operovať. Spravíte to pre neho?

 
70%
Hra - Elsa Queen Doctor Puppy
Video sa načíta

Elsa si adoptovala malého psíka z útulku, ktorý bol na pokraji smrti. Jej úlohou je ho zachrániť, okúpať a obliecť do pekných šiat. Pomôžete jej?

 
86%
Hra - Winnie The Pooh Doctor
Video sa načíta

Medvedík Pú sa poranil a teraz potrebuje vašu pomoc pri ošetrení. Pomôžete mu, aby sa cítil lepšie?

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
72%
Hra - Puppy Teeth Dentist
Video sa načíta

Staňte sa veterinárom a postarajte sa o tri choré šteniatká, ktoré potrebujú nápravu zubov. Dokážete im pomôcť?

 
59%
Hra - Baby Tiger Vet Care
Video sa načíta

Pomôžte malému tigríkovi, ktorý sa cíti zle. Musíte stanoviť diagnózu a nakoniec mu vybrať teplé oblečenie aby chorobu prekonal.

 
65%
Hra - Apple Jack Pony Feet Doctor
Video sa načíta

Applejack sa počas hrania vonku zranila a preto bude vašou úlohou ju ošetriť. Po ošetrení ju umyjete a vyberiete nové oblečenie.

 
71%
Hra - Kitty Rescue Vet
Video sa načíta

Zahrajte sa na veterinárku a zachráňte malé opustené mačiatko, ktoré našla Cindy vonku. Najskôr ju musíte umyť, zbaviť bodliakov a nakoniec vyliečiť zlomenú labku. Dokážete jej pomôcť?

 
73%
Hra - Pet Hospital Doctor
Video sa načíta

Pomôžte všetkým zvieratkám ,ktoré prišli do vašej ordinácie so zraneniami. Musíte im podať prvú pomoc a zbaviť bolestí. Podarí a vám všetky zachrániť?

 
65%
Hra - Talking Ginger Doctor Care
Video sa načíta

Ginger je kocúrik, ktorý sa našiel na ulici zrazený. Vašou úlohou je, aby ste ho ošetrili a zbavili bolesti. Podarí sa vám to?

 
55%
Hra - Pony Vet Doctor
Video sa načíta

Postarajte sa o zraneného koňa a podajte mu prvú pomoc, aby sa cítil lepšie. Po ošetrení ho môžete vylepšiť doplnkami, ktoré máte k dispozícii.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)