Zmrzlina

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Ice o Matik
Video sa načíta

V tejto hre budete ovládať stroj na zmrzlinu a plniť tak priania zákazníkov. Každý zákazník má iné chute.

 
67%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre bude, aby ste so svojim panáčikom pozbierali všetko ovocie, ktoré sa vám v hre zobrazí. Počas zberu sa budete musieť vyhnúť nepriateľom, ktorý sa vás budu snažiť zneškodniť. Aby ste sa pred nimi ubránili môžete ničiť, ale aj vytvárať kocky.

 
65%
Hra - Home-made Ice-cream
Video sa načíta

V tejto hre si urobíte vynikajúcu domácu zmrzlinu, stačí len postupovať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť.

 
69%
Hra - Ice Cream Mania
Video sa načíta

Skúste si túto peknú hru, v ktorej budete predávať zmrzlinu vaším zajačím zákazníkom. Zvládnete ich všetkých obslúžiť včas? Sú netrpezliví, takže musíte byť rýchli. Niekedy budú chcieť aj polevu, takže si dávajte pozor.

 
55%
Hra - Sophia's Ice Cream
Video sa načíta

Sophia dostala chuť na chutný zmrzlinový poháár. POmôžeš jej s jeho prípravou a zdobením?

 
55%
Hra - Elisa Magic Ice Cream
Video sa načíta

Pomôžte Elise s výrobou tej najlepšej zmrzliny pre Olafa. Po príprave môžete sledovať Olafovu reakciu.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

68%
Hra - Homemade Ice Cream Maker
Video sa načíta

Urobte si letnú zmrzlinu a ozdobte si ju chutnými doplnkami, ktoré budete mať k dispozícii.

 
82%
Hra - Ice Cream Slacking
Video sa načíta

Sarah sa stala zmrzlinárkou a mala by sa venovať len predaju. Ale popritom skúša vymýšlať aj iné veci, ako napríklad písať smsku, jesť zmrzlinu alebo ju dávať vo veľkých množstvách deťom. Pomôžte jej s úlohami a dávajte si pozor na malého chlapca.

 
79%
Hra - Mama's Ice Cream
Video sa načíta

Staňte sa na pár minút predajcom chutnej zmrzliny pre deti. Najskôr prijmete objednávku, ktorú pripravíte a predáte svojmu zákazníkov. Podľa jeho reakcie zistíte, ako sa vám darilo. Každým kolom vám budu pribúdať nie len zákazníci, ale aj nároky, ktoré musíte za dané kolo splniť. Podarí sa vám prejsť všetky kolá?

 
67%
Hra - Bunny's Ice Cream Maker
Video sa načíta

Máte chuť na niečo sladké? A čo tak na zmrzlinu, ktorú si môžete vytvoriť a všemožne ozdobiť? Najskôr si vyberiete kornútok a potom kopčeky zmrzlín, ktoré majú rôznu farbu a príchuť. Vymyslite svoju vlastnú originálnu zmrzlinu.

 
83%
Hra - Sara's Cooking Class: Vanilla Ice Cream
Video sa načíta

Pripravte si spoločne so Sarah chutnú vanilkovú zmrzlinu, po ktorej sa vám budú zbiehať slinky. Postup je jednoduchý pretože vám bude pri každom vašom kroku radiť Sarah.

 
73%
Hra - My Little Bakery
Video sa načíta

Zahrajte si kreatívnu hru My Little Bakery, kde si môžete ozdobiť – torty, koláče, zmrzlinové poháre a muffiny. Stačí si len vybrať a môžete sa ihneď pustiť do zdobenia. V hornej časti nájdete širokú paletu farieb a dekorácií. Príjemnú zábavu.

 
83%
Hra - Ice Cream Shop game
Video sa načíta

Baví vás obsluhovanie? Tak to by ste si mali zahrať hru Ice Cream Shop, kde budete pripravovať a predávať zmrzlinu mladým zákazníkom. Každým kolom sa úroveň hry zrýchľuje a je tak náročnejšie obslúžiť každého. Dokážeš obslúžiť všetky deti, bez straty?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)