Predávanie

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
95%
Hra - Papa´s Freezeria
Video sa načíta

Na začiatku hry Papa Freezeria si zvoľ, či budeš hrať za chlapec Alberta alebo dievča Penny. Voľba má iba kozmetický vplyv na hru. Potom si môžeš vpísať svoje meno a dostaneš novú prácu. Dostaneš sa do miesta, kde budeš vydávať a pripravovať jedlo pre prichádzajúce zákazníkov. Pri prvom hraní ti hra ukáže princípy hry. Máme tu aj ostatné Papas hry - Wingeria , Burgeria , Pizzeria , PanCakeria . Papas hry sú jedny z naj hier.

 
95%
Hra - Papa's Cupcakeria
Video sa načíta

Zahrajte si parádnu novinku od Papa 's! V tejto hre budete vyrábať lahodné tortičky pre vašich maškrtných zákazníkov! Zákazník vám vždy odovzdá svoju objednávku a na vás je, aby ste ju splnili čo najlepšie. Upečte si cesto a aplikujete šľahačku, potom pridajte toping a nejaký posyp alebo ovocie. Dobrú chuť!

 
66%
Hra - Goodgame Cafe
Video sa načíta

Staňte sa majiteľkou krásnej kaviarne. Tentoraz nebudete len obsluhovať hostí a nosiť im čo si objednajú, ale budete sa starať o celý chod podniku. Musíte jedlo pripravovať, objednávať potraviny, samy obsluhovať aj najímať personál. Za zarobené peniaze potom mžete svoju kaviareň skrášľovať a zdokonaľovať. Tá už na nič nečakajte a poďte si to poriadne užiť :)

 
69%
Hra - Cake Shop 2
Video sa načíta

Ak máte radi hry, v ktorých sa snažíte obslúžiť čo najviac zákazníkov, potom je Cake Shop 2 hrou práve pre vás! Stanete sa predavačkou v cukrárni. Hlavne budete predávať koláče, ktoré zostavíte podľa priania každého zákazníka. Čím viac koláčov predáte, tým viac peňazí získate. Dokážete obslúžiť dostatok zákazníkov? To sa ukáže v tejto oddychovej hre.

 
74%
Hra - Plant Tycoon
Video sa načíta

Zahrajte si na záhradkárov. Stavte rôzne rastlinky a starostlivo sa o ne starajte. Potom je predajte za výhodnú cenu. Nezabudnite odháňať motýle, ktorí Vám znehodnocujú rastliny. Hurá do zahradničení.

 
92%
Hra - Dress Up Rush
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov vo svojom malom obchodíku. Najprv im podajte katalóg oblečenia, potom im prineste oblečenie, ktoré chcú a nakoniec si nechajte za svoje služby zaplatiť. Nezabudnite po nich upratať.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

69%
Hra - Gift Packing Girl
Video sa načíta

Darčeky môžete dávať takmer stále. Vždy je nejaký dôvod pre obdarovanie milovanej osoby alebo kamaráta. Ale viete darčeky pekne a starostlivo zabaliť? Že nie? Nevadí. Táto hra Vás naučí ako správne darček zabaliť a zaviazať stužkou. Všetko musíte ale ešte stihnúť v časovom limite. Čím ďalej budete postupovať, tým sa náročnosť bude zvyšovať. balenie si potom nacvičíte v skutočnosti a už Vám to pôjde.

 
79%
Hra - Donut Empire
Video sa načíta

Myslíš, že by si mohla vybudovať úspešnú firmu na výrobu šišiek? Skús to v našej online hre pre všetky milovníčky virtuálnych zamestnaní. Nakupuj suroviny, rozhodni o predajné ceny a snaž sa zvýšiť zisk.

 
70%
Hra - Sisis Flower Stand
Video sa načíta

Keď môže byť cap záhradníkom, prečo by nemohla byť mačička kvetinárky, že? Obsluhujte zákazníkov tak, že na pulte pripravíte nazdobený kvetinu presne podľa ich želania, a potom im ho odovzdáte uchopením a presunutím myši. Na každý level máte obmedzený čas a tiež daný počet zákazníkov, ktoré musíte stihnúť úspešne obslúžiť.

 
80%
Hra - Shop Empire
Video sa načíta

Vitajte v ríši nakupovanie. Rozšírte svoj obchod a získajte viac peňazí. Začínate v meste zamilovaných na Seine - francúzskej metropole Paríži. Každý hrací deň máte obmedzený čas. Dokážete vybudovať veľkú nákupnú ríši v Paríži? Počas hry získavate rad ocenení. Hra patrí medzi zložitejšie, ale ak ju pochopíte, budete sa k nej radi vracať.

 
78%
Hra - Boutique Frenzy
Video sa načíta

Za našetrené peniaze ste si kúpili vlastný butik. Zatiaľ o ňom nevie príliš veľa ľudí. Vašou úlohou teda bude, aby sa predajňa preslávila a zarábala peniaze predajom tričiek, nohavíc a ďalšieho oblečenia. Snažte sa nenaštve zákazníkmi a obslúžiť ich včas. Dokážete plniť denné ciele? Ak áno, tak sa vám podarí dobre.

 
92%
Hra - Papas PanCakeria
Video sa načíta

Vyrábame výborné palacinky. Aspoň v hre Papas PanCakeria . Na začiatku hry si môžete zvoliť, či chcete hrať za chlapca Coopera alebo dievča Prudence. Potom vpíšete svoje meno a stlačíte Continue. Teraz už sa nachádzate v hre a musíte plniť stanovené úlohy, aby ste nerozhneval svojho vedúceho. Veľa šťastia. Vyskúšaj aj ďalšie hry z tejto série - Freezeria , Pizzeria , Burgeria a Papas Taco Mia! ; Sú to mazecové super hry.

 
90%
Hra - Papa´s Wingeria
Video sa načíta

V hre Papas Wingeria najprv dostaneš možnosť zvoliť si postavičku, za ktorú budeš v hre vystupovať. K dispozícii je chlapec Chuck, dievča Mandi alebo si môžeš vytvoriť vlastného pracovníka. Staneš sa obsluhou, ktorá musí vybavovať objedvnávky všetkých zákazníkov, čo budú mať záujem o kvalitnú ponuku jedla. Vyskúšaj aj ďalšie hry z tejto série, sú to mazecové super hry.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)