Predávanie

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

82%
Hra - Papa's Sushiria
Video sa načíta

Ďalšia parádna papas hra, v ktorej budete mať vlastný sushi reštauráciu. Budete obsluhovať zákazníkov a pripravovať rôzne sushi pokrmy. Tiež môžete svoju reštauráciu vylepšovať.

 
83%
Hra - Papa's Bakeria
Video sa načíta

V tejto hre sa stanete zamestnancom pekárne, ktorého úlohou je pripravovať koláče podľa prianí zákazníkov. Aby boli všetci zákazníci spokojní a vy ste dostali vysoký tringelt, musíte správne vybrať cesto, náplň koláču a nakoniec ho i riadne ozdobiť. Dokážete každý deň zarobiť dostatok peňazí?

 
68%
Hra - Kids Beach Restaurant
Video sa načíta

Zvládnete čo najrýchlejšie obslúžiť vašich zákazníkov? Tak sa poriadne snažte, pretože vám za to platia peniaze!

 
84%
Hra - Mama's Pizza
Video sa načíta

Postarajte sa o vašich hladných zákazníkov, ktorí chcú maximálnu kvalitu! Snažte sa a urobte im jedlo tak, ako ho majú radi.

 
75%
Hra - Potherbs Farm
Video sa načíta

Pestujte svoje vlastné plodiny, budete kupovať semienka a potom predávať vašu úrodu. Zarobte si čo najviac a najrýchlejšie, aby ste mohli postúpiť ďalej.

 
76%
Hra - Disney Princess Cupcake Frenzy
Video sa načíta

Precvičte si váš postreh aj rýchlosť v tejto hre, kde bude vašou úlohou predávať sladkosti. Zarobte si čo najviac peňazí a ukážte, čo vo vás je.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
72%
Hra - T Shirt Stand
Video sa načíta

Skúste si zaobstarať stánok, kde sa predávajú tričká. Je nutné postupovať obozretne a nakupovať tiež reklamy, ktoré zvyšujú pravdepodobnosť predaja. Máte podnikateľského ducha?

 
88%
Hra - Papa's Cheeseria
Video sa načíta

Podarí sa vám urobiť ten najlepší syrový sendvič? Zákazníci sú veľmi prísni, čo sa týka kvality ich jedla. Ak však budú spokojní, dostanete obrovské prepitné. Za zarobené peniaze potom môžete nakupovať mnoho vylepšení.

 
79%
Hra - The Perfect Proposal
Video sa načíta

V tejto hre budete predávať klenoty a ďalšie rôzne veci potrebné k svadbe. Dokážete obslúžiť všetkých zákazníkov včas?

 
82%
Hra - Carly's Fancy Jewellery
Video sa načíta

Predávajte klenoty v tejto hre! Cieľom je predať ich čo najviac a čo najrýchlejšie obslúžiť zákazníkov.

 
68%
Hra - Lisa Food Shop
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou predať čo najviac jedla v tomto fast foode. Obslúžte čo najrýchlejšie všetkých zákazníkov a získajte čo najviac peňazí.

 
79%
Hra - Candy Shop Maker
Video sa načíta

Dokážete čo najrýchlejšie obslúžiť všetky deti v okolí? Naše dobroty zbožňuje každý v okolí, tak si dajte záležať.

 
72%
Hra - Tropical Ice Tycoon
Video sa načíta

Rozbehnúť novú spoločnosť nie je vôbec jednoduché. Skúste si naštartovať sieť obchodov na predaj nápojov. Postavte stánky na miestach, kde uznáte za vhodné a pomaly ich vylepšujte, pretože za lepšími službami príde aj viac zákazníkov.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)