Lakovanie nechtov

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Ice Princess Nails Spa
Video sa načíta

Pomôžte princeznej Anne, ktorá prišla do vášho salónu na manikúru. Najprv sa postaráte o ruky a následne o nechty. Na výber budete mať rôzne druhy lakov a doplnkov.

 
80%
Hra - Snow White Nails
Video sa načíta

Pripravte Snehulienku na kráľovský ples, k tomu potrebuje perfektné nechty, ktoré jej urobíte vy. Vyberte jej pekné farby a dekorácie.

 
82%
Hra - Kendal Beauty Salon
Video sa načíta

Kendal má vlastný kozmetický salón a keď ho navštívite, tak vám nalakuje nechty podľa vašej predstavy. Tiež si môžete vybrať makeup a plno ďalších doplnkov.

 
81%
Hra - Princesses Nails Salon
Video sa načíta

Krátka hra, v ktorej musíte pre slečnu vybrať vhodný lak na nechty. K dispozícii budete mať niekoľko druhov farieb a vzorov.

 
82%
Hra - Crazy Mommy Beauty Salon
Video sa načíta

Dokonca aj matky potrebujú čas od času starostlivosť. Budete jednou z tých, ktorí sú v tejto hre. Najprv ju vezmeš na manikúru. Po dokončení musíte navštíviť kaderníctvo. Nakoniec navštívite kozmetický salón a ošetrujte svoju tvár a tvár.

 
81%
Hra - Superhero Doll Manicure
Video sa načíta

Mladá superhrdinka sa už zotavila zo zranenia, ktoré si spôsobila lietaním a teraz potrebuje trochu starostlivosti. Tentoraz zavítala na manikúru. Musíte sa postarať o jej ruky a nechty, ktoré môžete následne nalakovať a opatriť nejakým doplnkom.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

82%
Hra - Ice Queen Nails Spa
Video sa načíta

Elsa potrebuje novú manikúru, pomôžete ju? Jej nechty vyzerajú naozaj hrozne a potrebujú ostrihať. Tiež potrebujú vyleštiť a nejaký nový lak. Tiež sa postaráte o pleť na rukách. Nakoniec môžete pridať nejaký šperk.

 
81%
Hra - Sleeping Princess Nails Spa
Video sa načíta

Slečna prišla k vám do salónu, aby ste sa postarali o jej nechty. Tiež sa budete venovať jej rukám. Akonáhle budete mať hotovo, môžete nechty nalakovať alebo použiť nejaký pekný vzor. Tiež môžete meniť dĺžku a tvar nechtov.

 
76%
Hra - Ice Princess Nail Design
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete slečne lakovať nechty. Najprv je však musíte upraviť, aby vyzerali pekne. Potom môžete vybrať farbu, tvar alebo dekoračný doplnok.

 
82%
Hra - Ariel Spring Break Makeover
Video sa načíta

Ariel by chtěla změnu a proto se rozhodla, že ji udělá teď během jara. Pomozte jí s výběrem, aby byla spokojená.

 
88%
Hra - Ever After High Blondie Lockes Manicure
Video sa načíta

Blondie Lockes chce zároveň krásnu ale aj bláznivú manikúru a preto sa rozhodla navštíviť váš salón. Ošetrite jej ruky, nehty a oživte ich peknou farbou a šperkami, aby bola s finálnym výsledkom spokojná.

 
82%
Hra - Super Barbie Super Nails
Video sa načíta

Super Barbie potrebuje urobiť manikúru, aby sa cítila lepšie. Vezmite si ju do parády a vytvorte z jej nechtov krásne umelecké dielo.

 
76%
Hra - Perfect Wedding Nails
Video sa načíta

Svadba je dôležitá udalosť pre každú ženu pretože sa vzdáva svojej slobody a vstupuje do manželstva so svojou láskou a preto chce, aby bolo všetko perfektné a týka sa to aj nehtov. Pomôžte tejto neveste s manikúrou, aby bola šatná a aby sa jej páčila.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)