Obliekačky

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
88%
Hra - Debutante Disney Princesses
Video sa načíta

Elza, Merida, Snehulienka a Bella sa chystajú na svoj debutanský ples. Pomôžte im sa naň čo najlepšie pripraviť. Každá zo štyroch princezien potrebuje nádherné nové šaty a slušný účes. Môžete im pomôcť módnou radou a skvelými nápadmi. Uistite sa, že štyri princezny vyzerajú úžasne v hre Debutante Disney Princesses!

 
85%
Hra - Princesses Bridal Salon
Video sa načíta

Vitajte v najlepšom svadobnom salóne. Princezné tu chcú nájsť dokonalé oblečenie pre svoju vysnívanú svatbu. Začnite výberom svadobných šiat, Potom účesom a šperky a vzhľad doplňte krásnym závojom a nádhernou kyticou. Užite si hranie novej perfektnej hry Princesses Bridal Salon!

 
86%
Hra - Jasmine and Ariel Wardrobe Swap
Video sa načíta

Jasmína a Ariala na sebe trochu žiarlia. Dnes ale dostali zaujímavý nápad - vymenia si na jeden deň svoje šatníky. Pomôžte princeznám vyskúšať si najviac štýlové kusy zo šatníka tej druhej. Môžete dokonca kombinovať oblečenie z oboch skríň naraz! Užite si novú, zábavnú hru Jasmine and Ariel Wardrobe Swap!

 
84%
Hra - BFF Pink Makeover
Video sa načíta

Ružová môže byť úžasnou farbou. Stačí ju len správne pre vhodnú priležitosť použiť. Vašou úlohou je spraviť ružový make-up a vlasy dvoj slečnám a potom ich zladiť aj voľbou správnych dolnkov. To všetko si môžete užiť v novej hre BFF Pink Makeover!

 
83%
Hra - Barbie is Having a Baby
Video sa načíta

Barbie má skvelú správu. Bude mať bábetko! Najprv túto správu musí povedať ockovi Kenovi. Potom si musí vybrať nové tehotenské oblečenie a k nemu mnoho rôznych doplnkov. Nakoniec treba zariadiť detskú izbu. To všetko budú vaše úlohy v novej perfektnej hre Barbie is Having Baby.

 
76%
Hra - My Lovely Mood Board
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre je urobiť čo najlepšiu nástenku pre štyri princezny. Je len na vás, akým spôsobom ju vyzdobíte. Dalšou úlohou je potom princezny obliecť a to vrátane doplnkov. Zahrajte si novú, perfeknú hru s názvom My Lovely Mood Board!

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

84%
Hra - Barbie And Elsa Wedding Crashers!
Video sa načíta

Kamarádky Barbie a Elza sa rozhodli prekaziť svadbu. Aby sa im to podarilo, musia perfektne vyzerať. Vy im s tým musíte pomôcť. Vyberte im elegantné šaty vhodné na svatbu, pridajte doplnky a nakoniec aj dokonalý účes. To všetko v noje výbornej hre Barbie And Elsa Wedding Crashers!

 
79%
Hra - Hip Hop Fashion
Video sa načíta

Vychutnajte si novú hru Hip Hop Fashion, kde budete musieť pripraviť dievčatá do súťaže v street dance! Obe, Anna aj Elza musí na túto súťaž vyzerať skvelo. Začnete tým, že vyberiete perfekné pouličné tanečné oblečenie pre Elzu a potom pokračujete obliekaním Anny.

 
78%
Hra - Aurora Becomes A Cat Person
Video sa načíta

Aurora Becomes A Cat Peson je nová ošetrovateľská a obliekacia hra. Princenzná Aurora našla na ceste mačiatko Beauty a rozhodla sa o neho postarať. Musí ju osprchovať, vyčistiť hrebeňom, ošetriť a nakŕmiť. Nakoniec musíte Autoru aj Beauty obliecť na prechádzku. Užite si veľa zábavy s novou hrou!

 
85%
Hra - Year Round Fashionista: Elsa
Video sa načíta

Rok má štyri ročné obdobia a dvanásť mesiacov. Oblečte Elzu, vašu obľúbenú postavu, pre každé z nich. Do najchladnejšej zimy, do letných horúcich dňov, pre každý mesiac sa dá vytvoriť krásna kombinácia, aby sa Elza vždy cítila dobre. Nezabudnite pridať príslušenstvo pre každú sezónu, aby Elza mala vždy ten najlepší štýl.

 
81%
Hra - A New Beginning: From Sad To Fab
Video sa načíta

Barbie a Ken majú problémy a rozišli sa. Barbie je z toho veľmi smutná a začala sa zanedbávať. Pomôžte jej vrátit jej pôvodnú krásu a radosť. Zahrajte si novú barbie hru s názvom A new Beginning: From Sad To Fab a urobte z Barbie znovu najkrajsnejšie dievča, ktorej Ken nedokáže odolať.

 
83%
Hra - Kylie's Favourite Car
Video sa načíta

Kylie ide predstavovať nový kabriolet. Pomôžte sa jej pripraviť na prehliadku, upracte neporiadok, vylepšite kabriolet presne podla vašich predstáv a oblečte Kylie Jenner do tých najkrajších šiat!

 
72%
Hra - Elsa And Barbie Blind Date
Video sa načíta

Elza a Barbie sú najlepšie kamarátky a rozhodli sa, že spolu zažijú super zábavné dobrodružstvo. Čo by mohlo byť viac vrušujúcejšie než dvojité "rande naslepo"? Pomožte im pripraviť sa. Vyberte pre každú z nich nádherný make-up a pekné oblečenie s krásnym doplnkom!

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)