Obliekačky

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

85%
Hra - Superhero Girl Maker
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej si vytvoríte vlastný super hrdinku! Meniť môžete kompletne vzhľad jej tváre a make up. Tiež môžete meniť zostrih, oblečenie a doplnky. U všetkého si môžete zvoliť vlastnú farbu!

 
82%
Hra - 30 and 1 Ball Gown For Elsa
Video sa načíta

Elsa ide na ples a potrebuje vašu pomoc s výberom tých najlepších plesových šiat. K dispozícii ich máte niekoľko desiatok a výber to nebude jednoduchý. Tiež musíte Else pomôcť s výberom doplnkov a účesu.

 
82%
Hra - Scary Cabin Halloween
Video sa načíta

3 kamošky sa rozhodli, že budú halloween tráviť na chate. Musíte im pomôcť so strašidelnými dekoráciami a kostýmy. Nakoniec sa ich snažíte vydesiť. Musíte je vydesiť tak, aby sa vám miska naplnila sladkosťami až po okraj.

 
81%
Hra - Princess First College Party
Video sa načíta

3 slečny budú prvýkrát organizovať párty na svojej koľaji. Najprv im musíte pomôcť vybalením rôznych vecí na izbu. Následne musíte pre každú vybrať vhodný outfit a doplnky.

 
80%
Hra - Princess Big Sale Rush
Video sa načíta

Slečna potrebuje obmeniť šatník. Potrebuje nové topánky, kabelky a šaty. Tiež by potrebovala zmeniť účes. Celkom musíte vybrať oblečenie a topánky na tri rôzne outfity.

 
81%
Hra - Social Media Divas
Video sa načíta

Máme tu tri kamarátky, ktoré potrebujú mať na sociálnych sieťach čo najkrajší fotky. Preto musíte pre všetky vybrať ten najlepší outfit a doplnky.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Audrey's Fashion Blogger Story
Video sa načíta

Audrey je módna blogerka a momentálne potrebuje pomôcť s výberom nového outfitu. Akonáhle budete mať hotovo, pôstna fotky na blog. Čím viac dostanete hodnotenie, tým viac získate peňazí. Za tie si potom môžete nakúpiť nové oblečenie a doplnky.

 
82%
Hra - Ice Princess Real Makeover
Video sa načíta

Najskôr sa budete musieť u slečny postarať o vyčistenie jej pleti. Tiež budete musieť vytrhať obočie a použiť pleťové masky. Akonáhle budete mať hotovo, môžete zvoliť nejaký pekný makeup.

 
81%
Hra - Faerie Queen of Fire
Video sa načíta

Malá víla potrebuje vašu pomoc! Potrebuje pomôcť s líčením a výberom tých správnych farieb a odtieňov. Nakoniec pomôžete aj s výberom vhodného oblečenia a doplnkov.

 
82%
Hra - Mia's Real Makeover
Video sa načíta

Mia je mačička, čo práve navštívila kozmetický salón. Vy ju musíte pomôcť s vyčistením tváre a úpravou obočia. Následne vyberiete vhodný makeup a doplnky.

 
82%
Hra - College Sorority Party
Video sa načíta

3 kamošky organizujú vysokoškolskú párty na svojej koľaji. Pomôžete im s prípravou výzdoby a občerstvením. Následne musíte pre každú slečnu vybrať vhodný outfit.

 
82%
Hra - Barbie The Voice
Video sa načíta

Barbie sa chystá na svoj prvý koncert vo svojej profesionálnej kariére! Vy ju musíte pomôcť s jej účesom a líčením. Tiež musíte vybrať ten najlepší outfit, ktorý bude na koncert vhodný.

 
80%
Hra - Fashion Magazine 2017
Video sa načíta

Rýchla a krátka hra, v ktorej bude vašou úlohou obliecť dve slečny. Každá sa totiž bude fotiť na hlavnej stránky módneho magazínu a musia teda obe vydať úplne úžasne.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)