Obliekačky

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

90%
Hra - Sery Fashion Cover
Video sa načíta

V hre Sery Fashion Cover musíte pomôcť Sery s oblečením, pretože sa bude fotiť na obálku módneho časopisu. Našťastie máte viac pokusov a môžete skúšať, čo by na nej mohlo vyzerať najlepšie. Keď budete tvoriť ďalšie zostavy, budete dostávať bonusy.

 
92%
Hra - Princess Tinder Wars
Video sa načíta

3 Princezné urobili súťaž, ktorá z nich získa najviac lajkov v aplikácií Tinder. Pomôžeš každej princeznej urobiť 3 fotky tak, aby vyhrala? Najprv si vyberieš z 6 situácií a potom vyberieš vhodné oblečenie, talent alebo filter.

 
60%
Hra - Princess Dab Queens
Video sa načíta

V hre Princess Dab Queens si najprv vyberiete dve princezné, ktoré oblečiete do pohodlného oblečenia a zábava môže začať. Pustíte sa do Dabovacej tanečnej súťaže - prvá princezná bude predcvičovať a vy to po nej budete musieť zopakovať. Tak ju pozorne sledujte, nech máte čo najlepšie skóre.

 
96%
Hra - Doll Fashion Look
Video sa načíta

V hre Doll Fashion Look je vašou úlohou obliecť 3 dievčatá, aby vyzerali krásne ako bábiky. Vyberať si môžete z veľkého množstva topov, nohavíc, šiat, kabeliek a topánok.

 
88%
Hra - Princess Color Run
Video sa načíta

V hre Princess Color Run budete mať za úlohu obliecť 4 princezné. Každú princeznú si zoberiete zvlášť do parády a vyberiete jej správne topánky, podkolienky, sukňu, tričko a doplnok. Keď oblečiete všetky princezné, tak vyberiete 6 farieb, ktoré sa budú na nich hádzať.

 
80%
Hra - Princesses BFFs Fall Party
Video sa načíta

V hre princesses BFFs Fall party budete mať za úlohu obliecť 2 princezné na jesennú party. Princezné budete obliekať oddelene, ale pamätajte, že by spolu mali ladiť a tiež by mali mať farby jesene. Pomôžete im?

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
90%
Hra - Justin and Selena Back Together
Video sa načíta

Justin a Selena sú zase opäť spolu! Potrebujú pomôcť s oblečením. Pomôžeš im, aby na rande vyzerali dobre? Najprv oblečieš Selenu a potom Justina. Nezabudni, že musia vyzerať dobre a že spolu musia ladiť.

 
94%
Hra - Who wore it better - Fashion Battle
Video sa načíta

V tejto módnej súťaži oblečiete najprv jednu modelku, potom druhú a nakoniec vyhodnotíte, ktorá vyzerá lepšie. Na výber budete mať niekoľko typov súťaží a hromadu oblečenia. Veľa šťastia!

 
70%
Hra - Happy Elephant
Video sa načíta

V hre Happy Elephant sa budete starať o sloníča, ktoré chcelo vyloviť kokos z vody, ale spadlo do bahna a teraz je celé špinavé. Najprv ho umyjete a usušíte, potom mu dáte najesť a napiť, nakoniec ho upravíte a oblečiete.

 
89%
Hra - Ladybug First Date
Video sa načíta

Marinette mala veľmi ťažký deň a večer má ísť na prvé rande, ktoré musí dopadnúť skvelo. Pomôžeš jej s prípravou? Najprv jej podaj mydlo a šampón, potom sa spolu zamerajte na oblečenie. Potom jej vyberieš pekné oblečenie a vydáte sa na rande.

 
83%
Hra - Harley Quinn Blogger Around The World
Video sa načíta

V tejto hre je harley Quinn blogerka a vy s ňou budete cestovať po svete a budete jej vyberať účesy, oblečenie a doplnky, aby v každom meste vyzerala čo najlepšie!

 
93%
Hra - Princess Tandem
Video sa načíta

Aj keď sa to nezdá, tak jar prichádza. A čo môžete byť na jari zábavnejšie, než ísť na bicykel so svojimi priateľmi? Slnko svieti, vtáci spievajú a všetko začína kvitnúť. Oblečte princezny na ich tandémové turné!

 
60%
Hra - Twins Birthday Wishes
Video sa načíta

V tejto hre ste maminka dvojičiek a máte pre ne narodeninové prekvapenie. Najprv vezmite prvé z dvojčiat a oblečte ho do pekného kostýmu. Potom vezmete aj druhé a zase ho oblečiete do kostýmu, nakoniec všetci pôjdete spolu do parku.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)