Obliekačky

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
84%
Hra - Jessie and Audrey's Social Media Adventure
Video sa načíta

V hre Jessie and Audrey 's Social Media Adventure bude tvojou úlohou pomôcť dvom kamarátkam najskôr vybrať štýlové oblečenie podľa zadania, ktoré si každé dievča vylosuje a zároveň tvojou úlohou bude získať čo najviac lajkov pre každú slečnu.

 
80%
Hra - Kawaii Chibi Creator
Video sa načíta

V hre Kawaii Chiba Creator bude tvojou úlohou vytvoriť svoju vlastnú bábiku. Vyberať budeš účes, obočie, pery, oči, telo a nakoniec aj kompletné oblečenie. Ak budeš šikovná, môžeš si tak vytvoriť celú kolekciu bábik.

 
82%
Hra - A Day In a Life of a Princess College
Video sa načíta

A Day In a Life of a Princess College je parádna hra, kde si vyskúšaš aké to je byť v koži princeznej študujúcej vysokú školu. Celkom budeš mať za úlohu obliecť tri dievčatá. Pri každom si budeš musieť dávať pozor, aby jej oblečenie ladilo k postave i farbe pleti a vlasom.

 
80%
Hra - Ella Hip Surgery
Video sa načíta

V hre Ella Hip Surgery bude tvojou úlohou pomôcť Else s výmenou jej bedrového kĺbu. Elsa sa škaredo poranila a aby mohla znovu chodiť, tak musí podstúpiť túto operáciu. Na záver jej ešte môžeš pomôcť vybrať oblečenie a pomôcť jej s nalíčením, aby nikto nespoznal, že bola v nemocnici.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Ellie Ruined Wedding
Video sa načíta

Ellie sa pokazila svadobná hostina. Všetko sa rúca a ona teraz potrebuje tvoju pomoc, aby si jej pomohla dať všetko opäť dokopy. Najskôr sa spolu vydáte do reštaurácie, kde všetko nachystáte a opravíte, potom sa pustíte do opravy torty a nakoniec jej vyberieš perfektné šaty.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

84%
Hra - Princess Holiday Party
Video sa načíta

Pomôžeš princeznej s prípravou na jej letnú dovolenku? V hre Princess Holiday Party bude tvojou úlohou najskôr vytorit rôzne dovolenkové predmety a potom pomôžeš princeznej vybrať oblečenie a party na ktorú pôjde.

 
85%
Hra - Marie Kondo Clean Up
Video sa načíta

V hre Marie Kondo Condo Clean Up bude tvojou úlohou pomôcť Márii s upratovaním jej malého bytu. Ešte predtým, než sa ale pustíte do upratovania, jej pomôžeš vybrať vhodné oblečenie, aby sa hodilo aj k bytu aj k Márii.

 
80%
Hra - Bonnie Rocker Chick
Video sa načíta

Bonni Rocker Chick je skvelá obliekačka, v ktorej bude tvojou úlohou obliecť dievčenskú kapelu do poriadneho rockového odevu. Dievčatá čaká koncert a na koncerte musia predsa vyzerať dobre! Pomôžeš im, aby sa koncert naozaj vydaril?

 
82%
Hra - Eliza Mood Swings
Video sa načíta

V hre Eliza Mood Swing bude tvoje okolie pomáhať Elze s jej náladovosťou. Najskôr si zatočíš na bicykli "šťastie" a podľa toho čo ti vyjde, tak zvolíš následne zodpovedajúcu starostlivosť. Podarí sa ti dať Elzu zase späť do poriadku?

 
85%
Hra - Around the World: Fashion in France
Video sa načíta

V hre Around The World: Fashion in France ťa vezme do svetovej metropoly známej hlavne pre svoju módu. Paríž si hneď zamiluješ a môžeš tak pomôcť modelke predstaviť klasické francúzske oblečenie, make-up a celkovo francúzsku módu.

 
78%
Hra - Visit to the Mall
Video sa načíta

V hre Visit to the Mall budeš mať za úlohu pomôcť slečne s výberom vhodného oblečenia. V obchodnom dome si budeš môcť vybrať zo širokej ponuky rôzneho oblečenia a doplnkov. Podarí sa ti pre slečnu vytvoriť nádherný outfit, v ktorom by mohla rovno odísť?

 
80%
Hra - Rome Fashion Girls
Video sa načíta

Rome Fashion Girls je parádna obliekačka, v ktorej budeš mať za úlohu pomôcť vybrať nové oblečenie a módne doplnky slečne z Ríma. Iste vieš, že Rím má do módy čo hovoriť a tak by tvoj výber mal byť veľmi vydarený a vkusný.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)