Obliekačky

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
60%
Hra - Oblékni si panenku
Video sa načíta

Obleč túto krásnu Barbie bábiku do pekných šiat. Popustite uzdu svojej fantázii a tvorivosti. Obleč bábiku a skvele sa bav pri hraní.

 
55%
Hra - Barbie oblíkačka 4
Video sa načíta

Bábika Jouju je veľmi podobná bábike Barbie. Úlohou tvojim, v priebehu tejto on-line hry pre dievčatá je, obliecť ju na fotenie v štýle spomienok na predchádzajúce roky. Určite to nie je ťažká úloha. Tak sa do neho pus a uži si svoju prácu.

 
60%
Hra - Barbie Dressup 2
Video sa načíta

Barbie hra s roztomilou bábikou zo Švédska. Postaraj sa o to, aby jej to v tejto peknej oblíkací hre pekne pristalo. Vyberieš tie najlepšie šaty a doplnky? Daj sa do toho.

 
60%
Hra - Barbie na podzim
Video sa načíta

Najčastejšie v on-line oblíkačce pre dievčatá nájdeš modely na leto. Táto hra je výnimočná tým, že sa jedná o jesennej móde. V pozadí padá lístie. Prispôsobiť jej top tohtoročnej móde. Užiješ si skvelú zábavu.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Barbie Mimi Dressup
Video sa načíta

Ďalší z radu pekných a jednoduchých hier s Barbie bábikou, ktorú poznajú snáď všade na svete. Obleč figúrku do šiat a uži si radosť z pekného diela. Páči sa ti bábika Barbie?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

63%
Hra - Oblékni Barbie 1
Video sa načíta

Táto on-line hra pre dievčatá je situovaná v meste Benátky v Taliansku. Nie je krajšie bábiku na svete ako Barbie. Preto si nemôže dovoliť na tejto módnej prehliadke vyzerať ako strašiaka. Vyber z jej šatníka to najlepšie, nech jej to na novej obálke časopisu pristane.

 
57%
Hra - Barbie v zimě
Video sa načíta

Máš rada zimu, alebo len zimnú módu? Táto on-line hra obsahuje prinajmenšom 50 kúskov oblečenia a doplnkov. Skús obliecť Nanu do studeného počasia a to tak, aby jej to pristalo. Neboj sa kombinovať rôzne vzory. Barbie bábikám pristane všetko.

 
57%
Hra - Barbie na jar
Video sa načíta

Je tu jar, zimný šatník sa schoval do skrine a teraz sa riešia: Čo je moderné? Čo si mám vziať na seba? To určite rieši Lisa v tejto skvelej on-line hre. Vyber ju ten najlepší komplet a nezabudni dať zvyšné oblečenie na ramienka, tebe by sa tiež nepáčilo, keby ti niekto urobil neporiadok v izbičke. Peknú zábavu!

 
60%
Hra - Barbie Wedding
Video sa načíta

Ples, party alebo svadba. Všetko veľmi dôležité udalosti. Vieme, že je dôležitý partner, ale snáď ešte dôležitejšie, čo si vezmeme na seba. Vyber kráske Clou, čo by ju najviac pristalo na tieto príležitosti. Snáď ťa z toho nepreberného množstva modelov neprejde zrak.

 
63%
Hra - Barbie Winter 2
Video sa načíta

Pekná barbínka v tejto zimnej oblíkačce nevie čo si dnes obliecť. Poradíš ju s výberom oblečenia a doplnkov? Vži sa do úlohy stajlistky a daj sa do práce. Bude to náramná zábava. Urobíš z nej rozkošnú krásavicu?

 
90%
Hra - Bratz Getin Ready
Video sa načíta

Partia výborných kamarátok sa vypravuje na prechádzku mestom. Problém je, že nie všetky veci majú na upratané svojich miestach. A už je čas ísť! Pomôž každej z nich nájsť oblečenie, topánky a ďalšie doplnky potrebné pre dospievajúce dievča k výletu do mesta!

 
84%
Hra - Bratz Magazine
Video sa načíta

Magazine - on-line hra pre dievčatá s postavičkou Bratz. Tieto pôvabné dievčatá majú pred sebou ďalšie fotenie na prednú stránku časopisu. Každá zvlášť, ale všetky chcú vyzerať cool. Tie, ako ich blízka kamarátka vyber, čo im bude najviac pristane a poraď aj fotografovi, aké pozadie sa k tomu bude hodiť.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)