Avatar

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

93%
Hra - Mega Anime Avatar
Video sa načíta

V tejto hre budete mať možnosť vytvoriť vlastného anime avatara. Postave môžete vybrať oblečenie,účes a samozrejme doplnky. Príjemnú zábavu.

 
71%
Hra - Avatar oblíkačka
Video sa načíta

Avatar Obliekačky, ako už sám názov napovedá, je detská Oblékací hra. V tejto hre vám bude k dispozícii filmová postava Avatara. Samozrejmosťou je veľký výber všetkých druhov oblečenia, zbraní, doplnkov alebo typov účesov. Až budete so svojím výtvorom spokojní, tak si môžete zvoliť pozadie obrázku z veľmi širokej ponuky motívov.

 
95%
Hra - Avatar Doll Divine
Video sa načíta

Avatar Doll Divine je kombinaví sci-fi a Oblékací hier. Na začiatku hry si zvolíte pohlavie avatara, ktorému následne kompletne zmeníte vizáž. Potom sa dostanete do ponuky výberu oblečenia a rôznych doplnkov. Až budete so svojím avatry spokojní, tak im môžete vybrať prostredie a následne si svoj výsledný obrázok vytlačiť.

 
70%
Hra - Avatar Puzzle
Video sa načíta

Poskladajte si puzzle podľa slávneho filmu Avatar! Budete mať na výber z niekoľkých obrázkov, ktoré si môžete poskladať. Dokážete ich zakaždým zložiť?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
90%
Hra - Angel or Demon Avatar Dress Up Game
Video sa načíta

Si anjel alebo démon? Nech už si ktokoľvek, v hre Angel or Demon Avatar Game bude tvojou úlohou stvoriť avatara. V hre je veľmi veľa možností a ty tak budeš môcť využiť svoje kreatívne cítenie, aby sa ti výtvor naozaj podaril.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)