Avatar

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
93%
Hra - Mega Anime Avatar
Video sa načíta

V tejto hre budete mať možnosť vytvoriť vlastného anime avatara. Postave môžete vybrať oblečenie,účes a samozrejme doplnky. Príjemnú zábavu.

 
71%
Hra - Avatar oblíkačka
Video sa načíta

Avatar Obliekačky, ako už sám názov napovedá, je detská Oblékací hra. V tejto hre vám bude k dispozícii filmová postava Avatara. Samozrejmosťou je veľký výber všetkých druhov oblečenia, zbraní, doplnkov alebo typov účesov. Až budete so svojím výtvorom spokojní, tak si môžete zvoliť pozadie obrázku z veľmi širokej ponuky motívov.

 
95%
Hra - Avatar Doll Divine
Video sa načíta

Avatar Doll Divine je kombinaví sci-fi a Oblékací hier. Na začiatku hry si zvolíte pohlavie avatara, ktorému následne kompletne zmeníte vizáž. Potom sa dostanete do ponuky výberu oblečenia a rôznych doplnkov. Až budete so svojím avatry spokojní, tak im môžete vybrať prostredie a následne si svoj výsledný obrázok vytlačiť.

 
70%
Hra - Avatar Puzzle
Video sa načíta

Poskladajte si puzzle podľa slávneho filmu Avatar! Budete mať na výber z niekoľkých obrázkov, ktoré si môžete poskladať. Dokážete ich zakaždým zložiť?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)