Obliekačky

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
87%
Hra - Now & Then Cinderella Sweet Sixteen
Video sa načíta

Vyberte krásne oblečenie Pre Popolušku v starom, ale aj modernom štýle. V tretej časti jej môžete vybrať oblečenie, ktoré sa skladá z nového aj starého. Podarí sa vám ho krásne skombinovať?

 
87%
Hra - Equestria Girls Avatar Maker
Video sa načíta

Skvelá hra, kde môžete obliecť toľko, koľko chcete. Môžete si vybrať ľubovoľnú farbu pleti. Samozrejme dochádza k zmene tvaru tváre, očí, úst alebo dojčenstva.

 
85%
Hra - Purrsephone and Meowlody Monster High
Video sa načíta

Ak máte radi seriál Monster High, kde účinkujú potrebné tieto dve mačacie slečny, je táto hra určená práve pre Vás. Nepáči sa Vám, ako sa obliekajú? Oblečte si ich podľa svojich predstáv a fantázií! Zmeňte im účes podľa najnovších trendov, pridajte pár dobre padnúcich doplnkov a módne dielo je hotové.

 
81%
Hra - Avie Halloween Style
Video sa načíta

Pomôžte mladej Avie vybrať ten najkrajší make-up a oblečenie. Bude na vás čakať aj pár jednoduchých úloh. Keď jej budete dávať kúpeľ, tak sa snažte meniť kombinácie a možno vám padne niečo nové. Obehnite celý váš dom a zistite, čo vás čaká. Môžete aj odísť autom za kamarátmi.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
79%
Hra - Elsa Wedding Party
Video sa načíta

Elsa je nervózna pred svadbou a preto by potrebovala pomôcť s výberom svadobných šiat. Pomôžeš jej práve ty ?

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

75%
Hra - Shopaholic London
Video sa načíta

Shopaholic London je jedna zo sérií hier Shopaholic, kde budete nakupovať a prezentovať svoje oblečenie. Pred nákupom si musíte prečítať pozvánku, v ktorej je jasné uvedené, akej značky musíte mať oblečenie. V daných obchodoch musíte nakúpiť a skombinovať oblečenie tak, aby nie len ladilo ale aj dodržiavalo všetky pravidlá. Po splnení nákupu, sa môžete ísť na párty predviesť.

 
75%
Hra - Princess Ariel Shoes Design
Video sa načíta

Navrhnite princezne Ariel nové topánočky za pomoci dekorácii a farieb, ktoré máte k dispozícii. Budú sa jej hodiť aj k šatám, ktoré jej vyberiete?

 
75%
Hra - Frozen Elsa Shopping
Video sa načíta

Vyberte Else nový outfit. V obchode nájdete dplno a šiat a doplnkov, ktoré jej môžete kúpiť. Podarí sa vám vybrať niečo pekné?

 
75%
Hra - Shopaholic: Rio
Video sa načíta

Super hra, v ktorej budete nakupovať oblečenie a zúčastníte sa rôznych akcií. Na nákupy však potrebujete peniaze, ktoré získate raz za deň prácou. Pracovať budete sprievodcu. Následne môžete nakupovať rôzne oblečenie a nepotrebné kúsky predávať. Môžete sa zúčastniť rôznych akcií, kde však musíte dodržiavať určitý dress code.

 
64%
Hra - Elsa DIY Galaxy Dress
Video sa načíta

Pripravte pre Elsu prekvapenie a navrhnite jej krásne šaty s dizajnom galaxie. Okrem toho ju môžete vylepšiť aj doplnkami.

 
43%
Hra - Cleo de Nile Monster High
Video sa načíta

Oblečte si svoju egyptskú bábiku. Vyberať môžete z veľkého množstva šiat, botov, účesov, kabeliek, pančúch a nezabudnite na krásne zlaté egyptskej doplnky a šperky. Čo treba zlatý náramok, náušnice a obruč na paži? Vytvoriť si môžete kráľovnú Kleopatru alebo treba múmiu zo starobylých pyramíd. Je to len na vás.

 
40%
Hra - Super Princesses
Video sa načíta

Vyberte pre každú princeznú super dres, ktorý by mohla nosiť pri záchrane ľudí a zvierat. Trafíte sa do vkusu každej z nich?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)