Burger

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

81%
Hra - Burger Time Game
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou slúžiť svojim zákazníkom, ktorí majú skvelú chuť na chuť. S každou dosiahnutou úrovňou budú vyžadovať zložitejšie hamburgery. Čím rýchlejšie a lepšie pripravíte, tým viac bodov dostanete.

 
82%
Hra - Grilled Bacon Meatloaf Burger
Video sa načíta

Parádny hra, v ktorej budete pripravovať vlastné burger. Musíte si prvýkrát namlieť mäso. Potom mäso ochutíte a pripravíte si bochníčky na gril. Grilované mäso potom pridáte do hrčky, na to zeleninu a lahodnú slaninku.

 
65%
Hra - Burger and Fries
Video sa načíta

Uvarte si spoločne s Karolínkou chutný obed, ktorý bude obsahovať domáci hamburger a hranolky. Pomôžete jej?

 
76%
Hra - Super Burger Making
Video sa načíta

Uvarte si chutný hamburger za pár minutiek. Dôležitá bude príprava mäsa a zvyšných surovín, tak smelo do toho!

 
80%
Hra - Burger Bar
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre budete pripravovať hamburgery pre zákazníkov vo vašej reštaurácii. Každý zákazník má pritom iné požiadavky, takže musíte používať kuchársku knihu, ktorá vám napovie, aké suroviny na ktorý hamburger použiť. Aby ste postúpili do ďalšiho kola, musíte zarobiť dostatok peňazí.

 
86%
Hra - MadBurger 3 Wild West
Video sa načíta

Podarí sa vám hodiť burger čo najďalej? Burger si navyše môžete zostaviť podľa vlastnej chuti. Čím viac v ňom bude ingrediencií, tým lepšie bude mať vlastnosti. Zbierajte po ceste nové recepty na zostavenie burgera.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
74%
Hra - Spongebob Krabby Patty Dash
Video sa načíta

Predávať hamburgery nie je žiadna veda. Problém je však v tom, že sa budete musieť celkom ponáhľať. Cieľom je totiž obslúžiť každého zákazníka a splniť mu jeho želanie čo najskôr. Dokážete si poradiť aj v stánku?

 
82%
Hra - Mia Cooking Spicy Beef Burger
Video sa načíta

Pripraviť naozaj kvalitný hamburger nie je nič jednoduché. Musíte si najprv nachystať ingrediencie a potom ich v správnom pomere zmiešať. Dokážete si poradiť so všetkým, čo taká príprava obsahuje?

 
80%
Hra - Best Burger
Video sa načíta

Best Burger je obsluhovacia hra, v ktorej povediete vlastnú reštauráciu. Vašou úlohou bude čo najrýchlejšie obslúžiť zákazníkov. Hlavné je vedieť, čo po vás zákazník chce. Dávajte si pozor, aby ste nepripálili burgery! Zvládnete ich obslúžiť všetkých?

 
76%
Hra - Mini Burgers
Video sa načíta

Mňam, dali by ste si hamburger? Urobte si ho za pár minút. V tejto hre si najskôr suroviny pokrájate, mäso upečiete a nakoniec si hamburger poskladáte.

 
90%
Hra - Mad Burger
Video sa načíta

Chcela by si vedieť urobiť ten najlepší hamburger na svete? V tejto hre je to možné. Ako šéfkuchár to totiž zvládaš, drobností už je len dopravenie hamburgeru k zákazníkom - to robíš čo najväčším hodom. Keď sa ti to nepodarí na prvý pokus, pomôžu ti všelijaká vylepšenia.

 
68%
Hra - Burger Point
Video sa načíta

Otestujte si vašu pamäť a rýchlosť v tejto hre. Budete pripravovať hamburgery, ale zakaždým inak. Najskôr dostanete zoznam, kde si musíte zapamätať všetky ingrediencie a v správnom poradí ich tam naskladať. S každým levelom sa zvyšuje aj obtiažnosť!

 
80%
Hra - Baby Hamburger Shop
Video sa načíta

Baby Hamburger Shop je hra, pri ktorej sa nudiť rozhodne nebudete. Prečo? Pretože vlastníte bufet s pochutinami a hlavne hamburgermi. Aby ste mohli postúpiť do vyššieho kola, musíte získať danú sumu a to v časovom limite. Ak sa vám to podarí do bufetu vám pribudnú nové pochutiny. Dokážete prejsť všetky kolá?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)