Bufet

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

69%
Hra - Ariel's Juice Box
Video sa načíta

Ariel si otvorila vlastný bufet s chutnými a zdravými nápojmi, pomôžte jej s ich výrobou a predávaním. Pomôžte jej, aby získala, čo najviac zákazníkov.

 
89%
Hra - Cake Jam
Video sa načíta

Tiež si myslíš, že nie je nikdy dosť obsluhovacích hier? V tejto hre budeš variť aj obsluhovať hostí v koláčový kráľovstve. Tvojimi zákazníkmi budú pomerne divné postavy. Myslíš si, že im dokážeš urobiť koláče podľa ich priania?

 
80%
Hra - Baby Hamburger Shop
Video sa načíta

Baby Hamburger Shop je hra, pri ktorej sa nudiť rozhodne nebudete. Prečo? Pretože vlastníte bufet s pochutinami a hlavne hamburgermi. Aby ste mohli postúpiť do vyššieho kola, musíte získať danú sumu a to v časovom limite. Ak sa vám to podarí do bufetu vám pribudnú nové pochutiny. Dokážete prejsť všetky kolá?

 
88%
Hra - Kids Food Shop
Video sa načíta

Predstavte si, že vlastníte svoj vlastný bufet s potravinami, tento zážitok si môžete splniť s hrou Kids Food Shop. Vašou úlohou bude, čo najrýchlejšie zákazníkov obslúžiť, podať im jedlo, ktoré si v bubline vyžiadajú a následne zinkasovať peniaze. Toto všetko musíte splniť do časového limitu a získať určitý počet peňazí. Ak sa vám to nepodarí, jednoducho prehráte a budete si musieť hru zopakovať.

 
88%
Hra - Winx Burger Shop
Video sa načíta

Staňte sa predavačkou vo fast foodu. Obsluhujte zákazníkov, čo najrýchlejšie to pôjde. Nebude to tak jednoduché, ako sa zdá. Zákazníci chodia celkom rýchlo a nie každý chce do hamburgeru mäso alebo syr, musíte byť pozorní a obratní, inak prichádzate o zisk. Podarí sa vám obslúžiť všetky a utŕžiť tak čo najviac peňazí?

 
90%
Hra - Penguin Food Club
Video sa načíta

Otvorte si vlastné rýchle občerstvenie pre nenásytné roztomilé tučniakov. V tejto hre s naozaj peknou grafikou k Vám budú chotit nedočkaví vtáčej zákazníci a Vy im podľa ich želania budete musieť servírovať (čo taky iného) ich obľúbené ryby. Musíte byť ale naozaj rýchle, aby ste stíhali netrpezlivé tučniakmi usadiť, obslúžiť a vziať si od nich peniaze.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
91%
Hra - Cinema Rush
Video sa načíta

Chceli by ste mať brigádu alebo prácu v občerstvenie v kine? V tejto hre si to budete môcť vyskúšať. Budú k vám chodiť netrpezliví zákazníci, ktorí si pred začiatkom filmu chcú kúpiť popcorn, pitie alebo hot dog. Keď si všetko správne rozvrhnete a stihnete všetky obslúžiť skôr ako im dôjde trpezlivosť, určite zarobíte dosť peňazí aj na nejaké to vylepšenie. Nezabudnite kliknutím vždy prebudiť chlapca v pokladni.

 
67%
Hra - Sim Lemonade Millionaire
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

V hre Sim Lemonade Millionaire si zaobstaráte stánok, v ktorom budete predávať limonádu. Musíte pozorne sledovať zásoby materiálu, ktorý máte k dispozícii, aby ste mohli všetko v poriadku vyrobiť. Prvý deň nemáte žiadne zásoby, a preto si musíte najprv zakúpiť všetko potrebné. Dokážete si zarobiť peniaze?

 
76%
Hra - Beastie Burgers
Video sa načíta

Raoul Montego je psie muž. Pomôžte Raoul vybudovať vlastnú reštauráciu v mestečku Monsterville. Aby ste predávali dostatok hamburgerov, musíte mať vysoký stupeň rešpektu. Dokážete si získať pozornosť širokého publika a presadíte svoje kvalitné hamburgery? Dokážete zbohatnúť alebo sa prepadnete do strát?

 
93%
Hra - Youda Sushi Chef
Video sa načíta

Túto hru si zamilujete bez ohľadu na to, či máte alebo nemáte radi sushi. Opäť sa z vás stáva šéfkuchár a zároveň obsluhujete svojich zákazníkov. Musíte byť naozaj rýchli, aby ste to všetko stihli. Cieľom je zarobiť každý deň určitú sumu peňazí. Každý zákazník má iné želanie, ktoré je zobrazené v bubline. Vašou úlohou je pripraviť mu presne to, čo chce.

 
85%
Hra - Spongebob Patty Dash
Video sa načíta

Aké je to mať svoje vlastné bistro? Skúste si to na vlastnej koži. Úlohou hry je obsluhovať zákazníkov podľa ich požiadaviek. Pripraviť žemle, usmažiť mäso a vytvoriť chutný hamburger s hranolkami a alebo napríklad limonádu. čím chutnejšie jedlo je, tým viac zarobíte. S každým kolom sa stupňuje obtiažnosť a vy musíte obslúžiť viac a viac hladných zákazníkov.

 
79%
Hra - Kukoo Machines
Video sa načíta

Jedna z mála kuchárskych hier, ktoré sa odohrávajú vo vesmíre. Vašou úlohou je obslúžiť mimozemskej zákazníkov. V každej misii máte za úlohu splniť určitý počet bodov k postupu do ďalšej úrovne. Ak nestihnete zákazníkovi dodať, čo si praje, ten sa naštve a odíde, čím stratíte cenné body. Dokážete uspokojiť všetkých zákazníkov?

 
67%
Hra - Spring Rolls
Video sa načíta

Vyrábajte modely presne ako máte určené v propozíciách. Vyberte si typ jedla, potom kliknite na určené miesto, aby ste ho vyzdvihli. Správne jedlo bude zobrazené na drevenom pultíku. Dokážete vytvoriť všetko správne tak, ako vám bude v návode zobrazené? Máte pred sebou najrôznejšie prístroje, ktoré vám pomôžu.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)