Dinosaury

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
84%
Hra - Me and My Dinosaur
Video sa načíta

Prekonávajte spoločne s Rexom tajuplné prekážky a nepriateľov, ktorí sa vás budú snažiť zabiť. Rex bude chodiť za vami neustále, ak mu hodíte kostičku.

 
77%
Hra - Baby Zoo Jurassic
Video sa načíta

Ako starostlivo sa dokážete starať o Vašich zverencov v dinosaurej zoo? Musíte im pravidelne dávať potravu a umývať ich výbehy. Niekedy dôjde tiež na zaujímavý výkon, kedy musíte odrezať roh, ktorý zle rastie.

 
79%
Hra - Tricera Rescue
Video sa načíta

V tejto logickej hre budete pomáhať dinosaurej matke zachrániť jej deti. Deti k nej musíte dostať za pomoci vhodného odoberania herných prvkov a za použitia ďalších predmetov. Zároveň si dávajte pozor na nebezpečného dinosaura, ktorého musíte dostať preč z hracej plochy.

 
79%
Hra - Dinosaur Slacking
Video sa načíta

Anna pracuje v archeologickom ústave, kde sa musí starať o nepodstatné veci. Pomôžte jej, aby sa zabavila s živými dinosaurami bez najmenších problémov. Postarajte sa aby ju šéf nevidel.

 
84%
Hra - Kids Zoo Jurassic
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu postarať sa o troch dinosaurov. To však nebude vôbec jednoduché, kedže neustále je aspoň jeden z nich hladný, smadný či potrebuje upratať. Musíte byť preto stále v strehu a docieliť, aby boli všetci spokojný.

 
74%
Hra - Jurassic Flight
Video sa načíta

Super hra z praveku je tu! Ujmite sa ovládanie pterodaktyla, s ktorým budete chytať farebná vajcia. Keď chytíte 3 rovnaké, tak dostanete bonus k celkovému času, ktorý rýchlo uteká.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

84%
Hra - Run Dino Run
Video sa načíta

Zahrajte si túto postrehovku, v ktorej bude vašou úlohou dostať sa čo najďalej. Zbierajte vajíčka a bonusy a hlavne sa vyhýbajte prekážkam, ktorých je všade veľa.

 
73%
Hra - Rampage Rex
Video sa načíta

Ako tajomný ničiteľ si budeš pripadať v tejto hre. Musíš sa dostať k umeleckým dielam v múzeu a zničiť ich. Situácia je komplikovaná strážami na chodbách, ktoré Ťa pri tomto čine nesmú vidieť.

 
54%
Hra - Dino Run Enter Planet D
Video sa načíta

Skvelú grafiku v tejto hre nehľadaj. Zato ale skvelú hrateľnosť áno. Pokračovanie podarenej hry Dino Run. Malý dinosaurus musí utiecť pred apokalypsou. Ako ďaleko s ním dokážeš dobehnúť?

 
72%
Hra - Dino Run
Video sa načíta

S dinosaurom sa pri dopade asteroidu snažíš zachrániť. Nezostáva ti nič iné, než bežať o holý život. V menu pod položkou "stats" môžeš svojho dinosaura vylepšovať za získaná vajíčka. Podarí sa ti utiecť pred hroziacim nebezpečenstvom?

 
70%
Hra - Crazy Raptor Rider
Video sa načíta

Cieľom hry Crazy Raptor Rider je dobehnúť čo najďalej. Musíte prekonať celý rad prekážok. Medzi ne patria aj ďalšie dinosaury, ktoré musíte zastreliť. Dokážete dobehnúť až na koniec trate?

 
80%
Hra - Dino Shift 2
Video sa načíta

Dino Shift 2 je druhé pokračovanie skákačky, v ktorej bude vašou úlohou dostať sa do cieľa. To sa vám podarí len vtedy, ak pozbierate dostatok krabíc a to rovnakej farby, akú ma v danej chvíli váš Dino.

 
72%
Hra - Jurassic Omelet
Video sa načíta

Ako rýchlo behajú dinosaury môžete zistiť v hre Jurassic Omelet. Ukradnete mu totiž vajcia, ktoré si chcete urobiť ako omeletu. To sa mu samozrejme nepáči a preto sa vrhne za Vami s jediným úmyslom. Zožrať Vás a získať späť vajcia.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)