Dinosaury

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

82%
Hra - Dinosaur Coloring Book
Video sa načíta

V hre Dinosaur Coloring Book na teba už čakajú dinosaury, ktoré môžeš pomocou farieb priviesť späť do života. Daj si akurát pozor, aby si neprechádzala mimo vyznačených čiar a keď sa ti to náhodou aj podarí, tak môžeš použiť gumu. Veľa šťastia!

 
80%
Hra - Dinosaur Bone Digging
Video sa načíta

Dinosaur Bone Digging je skvelá archeologická hra, v ktorej sa budeš pokúšať vykopávať a zostrojovať kostry rôznych dinosaurov. Kostry na teba budú čakať v púšti, ale aj vo vode. Podarí sa ti potom všetky kostry poskladať a dokázať tak, že dinosauri skutočne existivali?

 
75%
Hra - Little Dino Adventure
Video sa načíta

V hre Little Dino Adventure sa trošku odpútame od Halloweenu, pretože našou úlohou bude pomôcť malému dinosaurovi pozbierať všetky vajíčka, ktoré v tejto adventúre sú. V ceste mu budú stať rôzni rivali, ale s trochou šťastia by nemali nikomu robiť problémy.

 
84%
Hra - Me and My Dinosaur
Video sa načíta

Prekonávajte spoločne s Rexom tajuplné prekážky a nepriateľov, ktorí sa vás budú snažiť zabiť. Rex bude chodiť za vami neustále, ak mu hodíte kostičku.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
79%
Hra - Tricera Rescue
Video sa načíta

V tejto logickej hre budete pomáhať dinosaurej matke zachrániť jej deti. Deti k nej musíte dostať za pomoci vhodného odoberania herných prvkov a za použitia ďalších predmetov. Zároveň si dávajte pozor na nebezpečného dinosaura, ktorého musíte dostať preč z hracej plochy.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
79%
Hra - Dinosaur Slacking
Video sa načíta

Anna pracuje v archeologickom ústave, kde sa musí starať o nepodstatné veci. Pomôžte jej, aby sa zabavila s živými dinosaurami bez najmenších problémov. Postarajte sa aby ju šéf nevidel.

 
84%
Hra - Kids Zoo Jurassic
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu postarať sa o troch dinosaurov. To však nebude vôbec jednoduché, kedže neustále je aspoň jeden z nich hladný, smadný či potrebuje upratať. Musíte byť preto stále v strehu a docieliť, aby boli všetci spokojný.

 
74%
Hra - Jurassic Flight
Video sa načíta

Super hra z praveku je tu! Ujmite sa ovládanie pterodaktyla, s ktorým budete chytať farebná vajcia. Keď chytíte 3 rovnaké, tak dostanete bonus k celkovému času, ktorý rýchlo uteká.

 
84%
Hra - Run Dino Run
Video sa načíta

Zahrajte si túto postrehovku, v ktorej bude vašou úlohou dostať sa čo najďalej. Zbierajte vajíčka a bonusy a hlavne sa vyhýbajte prekážkam, ktorých je všade veľa.

 
73%
Hra - Rampage Rex
Video sa načíta

Ako tajomný ničiteľ si budeš pripadať v tejto hre. Musíš sa dostať k umeleckým dielam v múzeu a zničiť ich. Situácia je komplikovaná strážami na chodbách, ktoré Ťa pri tomto čine nesmú vidieť.

 
54%
Hra - Dino Run Enter Planet D
Video sa načíta

Skvelú grafiku v tejto hre nehľadaj. Zato ale skvelú hrateľnosť áno. Pokračovanie podarenej hry Dino Run. Malý dinosaurus musí utiecť pred apokalypsou. Ako ďaleko s ním dokážeš dobehnúť?

 
72%
Hra - Dino Run
Video sa načíta

S dinosaurom sa pri dopade asteroidu snažíš zachrániť. Nezostáva ti nič iné, než bežať o holý život. V menu pod položkou "stats" môžeš svojho dinosaura vylepšovať za získaná vajíčka. Podarí sa ti utiecť pred hroziacim nebezpečenstvom?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)