Celebrity

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Ariana Grande World Tour
Video sa načíta

Ariana má turné po celom svete a vždy potrebuje iný a jedinečný outfit. Vyberať môžete z mnohých druhov oblečenia a doplnkov.

 
76%
Hra - Donald Trump vs Hillary Clinton
Video sa načíta

Donald Trump a Hillary Clintonová súperia o miesto okrúhle pracovni. Na vás bude ich obliecť a upraviť podľa vašich predstáv.

 
80%
Hra - Kylie Jenner Top Model
Video sa načíta

Kylie jenner ide na prehliadkové mólo oblečte ju podľa posledných trendov, aby sa každému páčila. Podarí sa vám to?

 
77%
Hra - Leo's Red Carpet Rampage
Video sa načíta

Herecká cesta Leonarda za oscarom bola ťažká a zložitá preto si nemyslite si nemyslite, že tu budu podmienky ľahšie. Aby ste získali oscara musíte sa neustále vyhýbať rôznym prekážkam a novinárom. Podarí sa vám ho pre Lea získať?

 
78%
Hra - Avril Lavigne Make-Up
Video sa načíta

Avril bude mať vystúpenie a po ňom dlhú autogramiádu a preto musí vyzerať dokonale. Od samotného outfitu, až po účes. Postarajte sa o ňu a urobte z nej bohyňu, aby sa fanúšikom páčila.

 
71%
Hra - Justin Bieber Fan Room
Video sa načíta

Vytvorte novú izbu pre slečnu, ktorá zbožňuje Justina Biebra. Vybrať môžete nábytok, ale aj rôzne doplnky.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

72%
Hra - Dating Justin Bieber
Video sa načíta

Myslíte si, že poznáte Justina Biebra a zaujali by ste ho? Zistite to, touto hrou. Odpovedzte na otázky a pripravte mu chutný dezert a vyberte nové oblečenie.

 
78%
Hra - Selena Gomez True Make Up
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete maľovať Selenu na párty. Na výber budete mať niekoľko účesov a farieb. Pridať tiež môžete rúž, očné tiene, šošovky a pod. Tiež môžete pridať nejaký doplnok.

 
76%
Hra - Nina Dobrev True Make Up
Video sa načíta

Parádny hra, v ktorej budete líčiť hrdinku zo seriálu. Vybrať ju môžete parádny účes a jeho farbu. Ďalej môžete pridať rúž, riasenku alebo tvárenku. Môžete tiež vybrať nejaký pekný šperk.

 
76%
Hra - Amanda True Make Up
Video sa načíta

Pripravte Amandu na super párty! Vašou úlohou bude slečnu namaľovať. Môžete tiež zmeniť účes a jeho farbu. Využiť môžete tiež riasenku alebo očné tiene.

 
74%
Hra - Adele True Make up
Video sa načíta

Adel potrebuje nalíčiť, vybrať nové šaty a účes. Pomôžte jej, aby na ňu fanúšikovia nečakali príliš dlho. O pár minút má vystúpenie.

 
76%
Hra - Dakota Fanning True Make Up
Video sa načíta

V tejto hre sa budete snažiť nalíčiť známu herečku Dakotu Fanning. K dispozícii budete mať rôzne účesy, rúže, riasenky alebo očné tiene. Tiež môžete pridať nejaké šperky.

 
67%
Hra - Emma Watson
Video sa načíta

Emma potrebuje vybrať najkrajšie šaty pretože bola pozvaná na udelovanie cien. Predpokladá že nejakú cenu vyhrá preto by chcel extravagantnejší outfit, aby si ju fanúšikovia všimli. Tak smelo do toho.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)