Celebrity

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
90%
Hra - Justin and Selena Back Together
Video sa načíta

Justin a Selena sú zase opäť spolu! Potrebujú pomôcť s oblečením. Pomôžeš im, aby na rande vyzerali dobre? Najprv oblečieš Selenu a potom Justina. Nezabudni, že musia vyzerať dobre a že spolu musia ladiť.

 
82%
Hra - Ariana Grande World Tour
Video sa načíta

Ariana má turné po celom svete a vždy potrebuje iný a jedinečný outfit. Vyberať môžete z mnohých druhov oblečenia a doplnkov.

 
76%
Hra - Donald Trump vs Hillary Clinton
Video sa načíta

Donald Trump a Hillary Clintonová súperia o miesto okrúhle pracovni. Na vás bude ich obliecť a upraviť podľa vašich predstáv.

 
80%
Hra - Kylie Jenner Top Model
Video sa načíta

Kylie jenner ide na prehliadkové mólo oblečte ju podľa posledných trendov, aby sa každému páčila. Podarí sa vám to?

 
77%
Hra - Leo's Red Carpet Rampage
Video sa načíta

Herecká cesta Leonarda za oscarom bola ťažká a zložitá preto si nemyslite si nemyslite, že tu budu podmienky ľahšie. Aby ste získali oscara musíte sa neustále vyhýbať rôznym prekážkam a novinárom. Podarí sa vám ho pre Lea získať?

 
78%
Hra - Avril Lavigne Make-Up
Video sa načíta

Avril bude mať vystúpenie a po ňom dlhú autogramiádu a preto musí vyzerať dokonale. Od samotného outfitu, až po účes. Postarajte sa o ňu a urobte z nej bohyňu, aby sa fanúšikom páčila.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

71%
Hra - Justin Bieber Fan Room
Video sa načíta

Vytvorte novú izbu pre slečnu, ktorá zbožňuje Justina Biebra. Vybrať môžete nábytok, ale aj rôzne doplnky.

 
72%
Hra - Dating Justin Bieber
Video sa načíta

Myslíte si, že poznáte Justina Biebra a zaujali by ste ho? Zistite to, touto hrou. Odpovedzte na otázky a pripravte mu chutný dezert a vyberte nové oblečenie.

 
78%
Hra - Selena Gomez True Make Up
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete maľovať Selenu na párty. Na výber budete mať niekoľko účesov a farieb. Pridať tiež môžete rúž, očné tiene, šošovky a pod. Tiež môžete pridať nejaký doplnok.

 
76%
Hra - Nina Dobrev True Make Up
Video sa načíta

Parádny hra, v ktorej budete líčiť hrdinku zo seriálu. Vybrať ju môžete parádny účes a jeho farbu. Ďalej môžete pridať rúž, riasenku alebo tvárenku. Môžete tiež vybrať nejaký pekný šperk.

 
76%
Hra - Amanda True Make Up
Video sa načíta

Pripravte Amandu na super párty! Vašou úlohou bude slečnu namaľovať. Môžete tiež zmeniť účes a jeho farbu. Využiť môžete tiež riasenku alebo očné tiene.

 
74%
Hra - Adele True Make up
Video sa načíta

Adel potrebuje nalíčiť, vybrať nové šaty a účes. Pomôžte jej, aby na ňu fanúšikovia nečakali príliš dlho. O pár minút má vystúpenie.

 
76%
Hra - Dakota Fanning True Make Up
Video sa načíta

V tejto hre sa budete snažiť nalíčiť známu herečku Dakotu Fanning. K dispozícii budete mať rôzne účesy, rúže, riasenky alebo očné tiene. Tiež môžete pridať nejaké šperky.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)