Beyonce

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
65%
Hra - Oblékni Beyonce
Video sa načíta

Beyonce je nielen skvelá speváčka, ale hlavne krásna ženská. Však, ktorá hviezda môže byť krásna, ak na sebe nemá krásne šaty, topánky a šperky? Táto skvelá on-line hra ti pomôže z nej urobiť ešte väčšiu mačku, ako doteraz bola. Má skvelú postavu, nemusíš sa báť odvážneho modelu.

 
75%
Hra - Beyonce
Video sa načíta

Ak sa orientuješ v hudobnom priemysle, iste poznáš speváčku Beyonce. Za svoju kariéru svoju imige moc nezmenila, to ovšem ty môžeš v tejto super on-line hre napraviť. Stačí ju dať inú farbu na vlasy, zaujímavú farbu rúžu, rias aj očí. S kamarátkami potom môžeš posúdiť, či ju to sluší viac pred, alebo po tvojej úprave.

 
77%
Hra - Beyonce a Lopez
Video sa načíta

Minihra s kamarátkami na nákupoch v exkluzívnom obchode. Máš možnosť každej z nich vybrať z plných regálov oblečenie, ktoré im najviac pristane. Vyskúšať môžu úplne všetko, času na výber majú naozaj dosť.

 
70%
Hra - Beyonce Dress Up
Video sa načíta

Krásna americká speváčka Beyonce postáva len tak pri klavíri a chystá sa spievať. Ale čo to? Prečo nemá na sebe krásne šaty? Čaká na vašu pomoc! Pomôžte ju rýchlo obliecť do niečoho slušivého, z čoho budú všetci návštevníci paf. Všetko, čo môžete na speváčku NAND, sa dá kombinovať a prekladať rôzne cez seba.

 
83%
Hra - Beyonce Knowles Professional Makeover
Video sa načíta

V tejto hre môžeš vylepšiť vzhľad známej speváčke Beyonce. Zahraj si na profesionálny kozmetičku a dizajnérku a vyber pre Beyonce vhodný účes, make-up, trendy oblečenie aj doplnky. Máš tu z čoho vyberať, Beyonce je rada stredom pozornosti, a tak si od teba nechá pokojne nafarbiť vlasy na zeleno alebo dať do nosa piercing. Tak zapoj fantáziu a urob Beyonce novú image. Kedykoľvek si môžeš dať vo výbere Before & After a porovnať, ako vyzerala pred tým a ako vyzerá teraz. Ovládanie myš

 
78%
Hra - Beyonce Knowles Celebrity Dressup
Video sa načíta

Beyonce Knowles patrí medzi najobľúbenejšie svetové speváčky. Často býva tiež zaradená medzi najkrajšie a najlepšie oblečené celebrity. V nasledujúcej hre máte šancu postarať sa o jej vzhľad. Môžete jej vybrať nový účes, topánky, náhrdelník, slnečné okuliare, sukňu, nohavice, tričko, blúzku alebo napríklad šaty.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

81%
Hra - Beyonce Nail And Face Makeover
Video sa načíta

V nasledujúcej hre si vezmeš na starosť obľúbenú americkú speváčku Beyoncé. Beyoncé potrebuje upraviť svoj vzhľad pred dnešným večerným koncertom. Za vizážistku si vybrala práve teba, a preto upravíš nechty a tvár slávnej speváčky. Stačí si zvoliť jedno z menu a vyskočí čísla. Pod každým z čísel sa ukrýva jedna zmena vzhľadu.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)