Zvieratá

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Mermaid Kitty Maker
Video sa načíta

Mermaid Kitty Maker je rozkošnáhra, kde sa budete starať o morské mačiatko. Mačičku si budete môcť prispôsobiť úplne podľa seba. Môžete jej meniť účes, farbu očí, uší, tela alebo napríklad plutvy. A ak sa vám výsledok nebude páčiť, môžete kedykoľvek začať odznova.

 
92%
Hra - Color Pixel Art Classic
Video sa načíta

V hre Color Pixel Art Classic máte na výber 6 omaľovaniek. Každá omaľovanka obsahuje 8 farieb, z ktorých si môžete vyberať. Vyfarbovať budete musieť bod za bodom, ale nápoveda vám ukáže, kam a ktorú farbu dať. Podarí sa vám vyfarbiť všetkých 6 zvieratiek správne?

 
78%
Hra - Girls Fix It: Magical Creatures
Video sa načíta

V ďalšej časti hry Girls Fix It sa budete starať o magického tvora. Najprv ho vyčistíte a ošetríte, potom si vyberiete, aké zviera by to malo byť a ošatíte ho. Vyberiete mu krídla, rohy a hrivu. Nakoniec si môžete zviera vyfotiť.

 
85%
Hra - Happy Bunny
Video sa načíta

Malý králiček sa rád hrá na záhrade a chytá motýľov. Teraz ale spadol do krovia a je celý polámaný. Postaráš sa o neho? Potrebuje vytiahnuť triesky a zalepiť rany, aby sa dobre hojili. Potom ho očisti, daj mu najesť a nakoniec ho pekne obleč, aby sa zase mohol hrať.

 
80%
Hra - My Fairytale Unicorn
Video sa načíta

Je tu ďalšia rozprávková hra My Fairytale Unicorn. Tentokrát sa budete musieť postarať o jednorožca. Najprv budete musieť vyčistiť stajňu, potom môžete začať s prípravou jednorožca. Najprv ho vyčistite, potom sa postarajte o jeho roh a nakoniec ho pekne vyparádite.

 
70%
Hra - My Fairytale Wolf
Video sa načíta

Je tu ďalšie pokračovanie rozprávkovej hry My Fairytale Wolf, tentokrát s lietajúcou vlčicou. Ako je už v tejto sérii bežné, opäť budete musieť najprv vyčistiť plochu pre vlčicu. Následne vlčicu očistíte a okúpete, potom ju vyzdobíte.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

84%
Hra - Kitty Beach Makeup
Video sa načíta

Kitty Beach Makeup je hra, kde sa budete musieť postarať aby toto mačiatko vyzeralo pekne. Najprv jej urobíte masáž tváre, v ktorej jej skrášlite tvár. Potom jej pomôžete s makeupom a nakoniec jej nakreslíte na tvár tiene.

 
72%
Hra - My Fairytale Griffin
Video sa načíta

V hre My Fairytale Griffun sa budete musieť postarať o rozprávkového griffina. Najprv budete musieť pripraviť miesto, takže budete zametať, vymetať pavúky a zabíjať muchy. Potom griffina ošetríte a umyjete, potom sa budete venovať jeho krídlam a nakoniec mu vyberiete krásnu helmu.

 
80%
Hra - Happy Pony
Video sa načíta

Po hraní vonku je roztomilý malý poník celý špinavý a jeho kamaráti prídu čoskoro na párty! Pomôžte mu odstrániť všetku špinu a vykúpte ho. Akonáhle si po kúpeli odpočinie, je čas pripraviť sa na párty - sfarbí mu hrivu, aplikujte make-up a vytvorte jedinečný vzhľad vášho poníka. Dokončite jeho štýl zodpovedajúcimi doplnky a nakoniec vyzdobte záhradu. Teraz je váš poník pripravený na večierok!

 
81%
Hra - Angela Skin Doctor
Video sa načíta

Angela sa stratila na ceste domov a niekoľko dní bola zatúlaná. Teraz už je späť, ale má veľa kožných problémov a jaziev. Choďte s ňou k lekárovi a zistite, ako jej vyliečiť alergie a rany. Použite cool lasery a zbavte ju všetkých problémov. Angela vám bude veľmi vďačná!

 
78%
Hra - Aurora Becomes A Cat Person
Video sa načíta

Aurora Becomes A Cat Peson je nová ošetrovateľská a obliekacia hra. Princenzná Aurora našla na ceste mačiatko Beauty a rozhodla sa o neho postarať. Musí ju osprchovať, vyčistiť hrebeňom, ošetriť a nakŕmiť. Nakoniec musíte Autoru aj Beauty obliecť na prechádzku. Užite si veľa zábavy s novou hrou!

 
78%
Hra - Crystal Adopts a Bunny
Video sa načíta

Pomôžte Crystal starať sa o strateného zajačika, ktorého práve našla. Potrebuje, aby sa o neho niekto postaral, vyčistil ho a nakŕmil ho mrkvou. Potom sa môžete s Crystal a zajačikom zahrať. Bavte sa!

 
82%
Hra - Audrey Pony Daycare
Video sa načíta

Pomôžte Audrey postarať sa o jej koníka. Ten je po celom dni vo výbehu pekne špinavý a tiež trochu poranený. Najskôr ho musíte očistiť a ošetriť mu škrabance. Následne mu môžete vybrať nejakú dečku a doplnok.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)