Škrečok

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

70%
Hra - Flight of the Hamsters
Video sa načíta

Lietajúci škrečky sú tu! Pomôžte škrečkom užiť si nový extrémny šport - vypúšťanie škrečkov. Kliknite myšou, aby sa škrečok začal hýbať, a až bude pripravený u vankúše, kliknite znova na vypustenie škrečka na dráhu. Pri lete kliknite a držte tlačidlo myši na použitie špeciálnej plachtiacich sily. Zbierajte predmety, aby ste škrečka udržali vo vzduchu dlhšie.

 
72%
Hra - Hamsters Trials
Video sa načíta

V tejto hre budete ovládať roztomilého škrečka v bežecký guľu. Hra sa ovláda iba dvoma šípkami - doľava a doprava. Vašou úlohou je rozpohybovať škrečka v guli tak, aby sa dostal k červenej vlajke a zastavil u nej. Pozor dávajte na bodáky, ktoré guľu rozbijú a škrečka usmrtí. Tiež pozor na čas, ktoré neúprosne beží a pokiaľ dôjde, pripraví škrečka aj o život.

 
75%
Hra - Hamster Ball Advance Tracks
Video sa načíta

Čo majú škrečky radi? No predsa behanie v plastovej guli. V tejto hre budete so škrečkom pobehovať po krajine a vaším cieľom bude dosiahnuť oranžovej vlajočky. V ceste vám budú brániť rôzne prekážky, ktoré budete musieť preskakovať. Aj keď sa k vlajke dostane, nesmiete spadnú cez okraj útesu. Na plnenie každej úrovne máte daný časový limit.

 
76%
Hra - Hamster Rush
Video sa načíta

Ďalšia hra s roztomilým škrečkom, ktorý sa snaží uniknúť zlému Yettimu. Náš Nebohý škrečok sa totiž stratil v pustatine a hľadá cestu späť do svojej rodnej dediny. Nikde nie je ani živej duše, a tak potrebuje Vašu pomoc, aby sa znovu zistil so svojou rodinou, ktorá ho už určite oplakáva. Ukážte, že zlý Yetti pre Vás nie je prekážkou a dostaňte škrečka do dediny.

 
78%
Hra - Harry the Hamster
Video sa načíta

Pomôžte škrečkovi Harrymu vybudovať tunely, aby sa mohol bezpečne dostať domov. V piatich úrovniach mu pomôžte utiecť pred hladnú mačkou. Pokladajte rúrky, aby sa Harry mohol dostať k východu. Akonáhle vyprší limit na stavbu, Harry sa dá do pohybu, ale vy ešte stále môžete stavať. Ak vypustíte Harryho pred vypršaním limitu, získate bonus. Môžeš vyskúšať aj druhý diel tejto hry a alebo sa pustiť do tretieho pokračovania škrečka Harryho .

 
75%
Hra - Harry the Hamster 3
Video sa načíta

Harry je maličký a roztomilý škrečok, ktorý si celé dopoludnie veselo užívali hry na záhrade v jeho hracom loptičky. Ale čo to? Objavila sa na záhrade zákerná mačička, ktorá má na škrečka zálusk! Škrečka odvalil ďaleko od domu a Harry je teraz stratený! Na ceste do bezpečia na malého Harryho útočia zlotřilé žaby! Pomôžeš Škrečok dostať sa späť do bezpečia?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
83%
Hra - My Cute Pets 2
Video sa načíta

V tejto postrehovej hre sa stretnete so štyrmi roztomilými zvieratkami, ktorí si žiadajú Vašu pozornosť. Budete mať na starosti psíka, mačičku, zajačika a škrečka. Všetky by ste mali uspokojiť na maximum ukazovateľa, ktorý je nad nimi. Máte na to časový limit, ktorý nemilosrdne tiká. Zvládnete sa postarať o toľko zvieratiek?

 
75%
Hra - Pet Home Designer Hamster Paradise
Video sa načíta

Máš rád zvieratká a chcel by si si niekedy nejaké zaobstarať? Tak určite vieš, že to okrem zábavy obnáša aj plno povinností, ak teda chceš, aby zvieratko bolo šťastné. V tejto hre si môžeš na vlastnej koži vyskúšať, čo všetko je potrebné urobiť, len aby si si mohol zaobstarať malého škrečka. Tvoja úloha je jednoduchý, musíš zariadiť pre malého hlodavca klietku tak, aby sa cítil spokojný a nič mu nechýbalo. Vyber teda z ponuky predmety, ktoré by podľa teba nemali v klietke chýbať a až budeš hotový, klikni myšou na škrečka a uvidíš, či si by sa mu v novom domove páčilo.

 
77%
Hra - Hamster Ping Pong
Video sa načíta

Aké to je, keď si škrečok zahrá na Spider-Mana, máte možnosť si vyskúšať v tejto hre. Dokážete zdarne prejsť cez všetkých dvadsať úrovní? V každom kole je vám počítaný počet lán, ktoré vystrelíte. Vašou úlohou bude dostať sa do výšin. Ak sa vám nepodarí uchytiť, škrečok spadne a môžete začať znova. Cestou zbierajte bonusy.

 
80%
Hra - Plumber Beeny Hamster
Video sa načíta

Škrečok sa rozhodol stať intalatérem. Chce zachrániť dom, v ktorom býva. Dom sa ocitol pod vodou, pretože sú poškodené vodovodné trubky. Pomôžte škrečkovi spravit všetky škody a obnoviť dom. Pre hospodárenie bude hlodavec potrebovať nástroje, ktoré nájde roztrúsené po vodovodnom potrubí. Veľa šťastia v plnení úlohy!

 
88%
Hra - Rhinos Rollerball
Video sa načíta

V tejto hre sa stretnete s postavami z filmu Bolt - pes pre každý prípad. Hlavným hrdinom je škrečok Bivoj (v angličtine Rhino), ktorému sa stratil kamarát Bolt. Bivoj je zavretý v plastovej guli a vy mu pomáhate sa pohybovať cez rôzne prekážky. Nezabudnite cestou zbierať hviezdičky, za ktoré dostanete bonusové body.

 
71%
Hra - Running Hamster
Video sa načíta

Malý škrečok sa stratil. Nájdite spolu s ním cestu domov! Do cesty sa vám budú zamotávať prekážky, ktorým sa musíte buď vyhnúť, alebo ich preskočiť. Dokážete malého hlodavca dostať bezpečne domov? Ak budete príliš často do niečoho narážať alebo padať do neznáma, hra sa ukončí a škrečok sa domov nedostane.

 
76%
Hra - Sewer Escape
Video sa načíta

Ďalší z rady hier, v ktorej sa hlavnej úlohy ujme škrečok. Vaším cieľom je pomôcť škrečkovi utiecť preč zo stoky a dostať sa čo najvyššie na oblohu. Potom, čo vypustíte škrečka, kliknite na neho, aby sa dostal naozaj vysoko. Zbierajte bonusy a vylepšenia klikaním na ne alebo dotykom sa ich škrečkom. Veľa šťastia!

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)