Had

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

61%
Hra - Snake Challenge
Video sa načíta

Hral si niekedy hru had na mobilnom telefóne? A napadlo ťa niekedy, aké by to bolo, keby bolo pole väčšie, a aké najvyššie skóre by sa za tak dlhého hada dalo nazbierať? Ak áno, tak táto hra ti to umožní naplno vyskúšať a určite neprestaneš lámať rekordy. Tak sa sústreď a ovládaj hada za potravou, bez toho by si narazil do steny. Ovládanie šípky - zatáčanie hada

 
76%
Hra - Motley mutant worm
Video sa načíta

Strakatý zmutovaný červ sa vydáva na cestu. Myšou sa pohybujte po ceste. Musíte zjesť tri rovnaké druhy ovocia niekoľkokrát, aby ste dokončili úroveň. Nedovoľte, aby sa had zahryzol do kurzora. Hra obsahuje celý rad ťažkých úrovní. Na začiatku hry je však odomknutá iba prvá úroveň, ostatné si musíte zaslúžiť až svojimi výkonmi.

 
64%
Hra - Huggy the Ball Python
Video sa načíta

Na úpravu ti pravidelne prinášame veľké množstvo ľudských modelov. Len vo výnimočne malom percente hier sa stretávame so zvieratami. Ak však áno, väčšinou sa jedná o tradičné miláčikov ako pes alebo mačka. Tentoraz však hlavným hrdinom nasledujúcej hry bude had, ktorý si pokojne visí na vetve v tropickom lese.

 
74%
Hra - Fruit Snake
Video sa načíta

Cieľom hry Fruit Snake je pozbierať čo najviac ovocia a tým získať vysoké skóre. Pokiaľ narazíte do steny či inej prekážky stratíte jeden život. Dôležité je vyhýbať sa i vašim protivníkom, ktorí sa pohybujú, takže vás ľahko môžu zraniť.

 
60%
Hra - NerdyBirds
Video sa načíta

Hra NerdyBirds je obmenou klasického vlaku. V tejto hre však budete požierať srdiečka. Akonáhle ich zjete, Vaša húsenica sa vždy predĺži. Dokážete zožrať všetky srdiečka?

 
73%
Hra - Christmas Snake
Video sa načíta

Had v hre Christmas Snake chce tiež nájsť svoje darčeky, takže mu musíte pomôcť. Je nutné, aby ste sa vyhli zrážke so stenou a tiež s vlastným chvostom. V prípade zrážky hra končí.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
66%
Hra - Advansnake
Video sa načíta

V hre Advansnake musíte zbierať štvorčeky, po ktorých had rastie. Kto sa stane hráčom s najvyšším skóre?

 
81%
Hra - Pearl Worm
Video sa načíta

Klasického hada určite poznáš. Tento had zbiera perly a navlékáš tak krásny náhrdelník. V leveloch budú ale postupne pribúdať rôzne záludnosti ako farebné guličky. Hru je najlepšie ovládať myšou, na začiatku dostaneš možnosť si ovládanie vybrať.

 
64%
Hra - Snake
Video sa načíta

Zabavte sa nesmrtelnou hrou Snake, v ktorej sa musíte vyhnúť vode, kríkom a kemeňom, aby ste mohli zbierať žlté guličky. Podarí sa vám vyhrať?

 
80%
Hra - Water Snake
Video sa načíta

Vyberte si vhodné podmienky, ktoré zahŕňajú zmenu rýchlosti, pevné okraje hracej plochy a taktiež hmlu a skúste pomôcť hadovi nájsť čo najviac jabĺk. Akonáhle narazíte, hra pre Vás končí a musíte začínať znova.

 
80%
Hra - Basic Snake
Video sa načíta

Basic Snake je postrehová hra ktorá vychádza z klasickej mobilnej hry Snake. Tvojou úlohou je zbierať jedlo a vyhýbať sa všetkým ostatným hadom. A cieľom je mať čo najviac bodov za jedno kolo. Aké bude tvoje najlepšie skóre?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)