Slimák

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

75%
Hra - Snails Anger
Video sa načíta

Pomicí slimákov ulít sa snažte zlikvidovať prasacej hlavy, ktoré sa však snaží ukryť čo najlepšie, aby ste ich nepremohol. Pomocou rôznych slimákov skúste vymyslieť silu a smer strely. Slimáky sú vystreľované z vysokého praku. A v každom leveli je obmedzený počet striel. Preto sa snažte byť čo najpresnejšie a čo najúčinnejšia. Obtiažnosť stúpa úmerne s výškou levelu.

 
75%
Hra - Save The Snails
Video sa načíta

V tejto flash hre si zahráte na záchranárov slimákov a tiež precvičíte svoj cit pre rovnováhu. Vašou úlohou je položiť klát do vody a na nej umiestniť potrebný počet šnečku, tak, aby vydržali minimálne 3 sekundy nad vodnou hladinou. Čím viac ich zachránite, pred dravými rybami, tým lepší pocit určite budete mať ...

 
84%
Hra - Snail Bob 2
Video sa načíta

Pomôžte slimákov Bobovi a dajte darček svojmu šnečímu dedkovi. Pred sebou máte nebezpečný les a musíte skrz neho prejsť, aby ste sa dostali na starého otca oslavu. Dokážete vyriešiť veľké množstvo logických hádaniek? V ceste vám bude stáť veľa zákerností, s ktorými si ale určite dokážete poradiť a dokážete Boba do cieľa.

 
63%
Hra - A Snail Story
Video sa načíta

Zamilovaný slimák Snalee sa na prvý pohľad zamiloval do šnečice Sneely. Ale pri pokuse vyznať jej lásku krásnou kvetinou sa pod ním bohužiaľ zlomila vetvu a on sa prepadol až do hlbín několikapatrového domu. Aby sa dostal späť za svoju Sneelou, potrebuje vašu pomoc pri prekonávaní hŕbu prekážok, ktoré dom naskytá.

 
82%
Hra - Snail Quest
Video sa načíta

Roztomilý, ale hladný šneček ťa čaká v logickej hre Snail Quest. Doveď šnečku k jedlu, nenecháš ho predsa hladovať! Presuň prázdne slimačie panciera tak, aby sa chudák hladujúci šneček bez problémov dostal k lístočku, po ktorom tak veľmi túži. Dokážeš mu pomôcť? Zbieraj body a nezabudni na časový limit! Slimák potrebuje tvoju pomoc!

 
79%
Hra - Fruit Defense
Video sa načíta

Nebezpeční stenu Spiderman zaútočili na Vašu záhradu a musíte ju ubrániť, aby Vám ju celú nezlikvidovali. V tejto hre si môžete vybrať rôzne módy, takže hra môže byť zakaždým iná. Zabíjajte slimáky pomocou rôznych zbraní, ako je potrebné boxovacie rukavice alebo napríklad kroznů, ktoré pľuvať svoje plody a tým zabíja slimáky. Nenechajte je zničiť vašu záhradu.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
95%
Hra - Snail Bob 4
Video sa načíta

Máme tu štvrté pokračovanie tejto výbornej, obľúbené hry menom Snail Bob 4! Váš obľúbený hrdina sa vydáva na dobrodružstvo do vesmíru, ale čaká ho veľa prekážok a nástrah. Ovládanie je stále rovnaké, iba myšou. Keď na neho kliknete, tak sa schová do ulity. Tak neváhajte a pomôžte Bobovi sa dostať až na koniec.

 
85%
Hra - Snail Bob 3
Video sa načíta

Máme tu pre vás už 3. pokračovanie tejto skvelej logickej hry Snail Bob. Tentoraz sa s týmto pomalým hrdinom vydáte na cestu do krásneho Egypta. Nebude to tak jednoduché, ako sa zdá, pretože Bob bude musieť čeliť rôznym nástrahám a nepriateľom, ktorí mu budú sťažovať jeho cestu. Pomôžete Bobovi sa dostať až nakoniec?

 
95%
Hra - Zachraň Šneka
Video sa načíta

Vyskúšajte si parádnu novinku v podobe logickej hry Save The Snail, v ktorej máte za úlohu zachrániť slimáka. V každom z 24 levelov budete musieť za použitia dostupných objektov slimáčiky schovať pred blížiacou sa hrozbou. Dávať pozor si tak musíte na padajúce kamene, páliace slnko či nebezpečné pripináčiky.

 
96%
Hra - Snail Bob 5: Love Story
Video sa načíta

Snail Bob je späť a tentoraz sa nám zamiloval!! Pomôžete mu prekonať viac ako tri desiatky levelov a dostať sa k jeho vytúženej láske? Opäť sa budete musieť vyhnúť prekážkam, ako sú ostne, rôzne podzemné potvory alebo mäsožravé rastlinky.

 
96%
Hra - Snail Bob 6 Winter Story
Video sa načíta

Mnoho typov hádaniek a tiež prekážok čaká na hráčov v už šiestom pokračovaní série Snail Bob. V tomto diele sa ocitnete v zime, ktorá nie je pre slimáka ničím príjemným. Preto je nutné, aby ste mu pomohli prekonať všetky zimné nástrahy na ceste. Jedine s Vašou pomocou sa Bob dostane do teplého domčeka.

 
90%
Hra - Snail Bob 8 Island Story
Video sa načíta

Vašou úlohou v tomto pokračovaní známej logickej hry bude dostať slimáka cez levely plné prekážok a protivníkov. Dôležitá bude pritom správna interakcia s okolnými prvkami, ktoré vám pomôžu prekážky zdolať. Ovládať však budete i pohyb samotného slimáka.

 
86%
Hra - Snail Bob I
Video sa načíta

Snail Bob 1 je logická adventúra, kde budete mať za úlohu previesť slimáka Boba rôznymi levelmi, kde na vás budú čakať logické hádanky. Čaká na vás celkom 20 levelov. Podarí sa vám ich všetky vyriešiť?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)