Myška

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

100%
Hra - Transformice
Video sa načíta

Zahrajte si populárnu hru s myškami, v ktorej bude vaša úloha získať žltý syr a doviesť ho späť do domčeka. Ak sa vám to nepodarí nezúfajte, svoje šťastie môžete skúsiť v nasledujúcej úrovni. V mnohých prípadoch vám bude pomáhať aj šaman.

 
95%
Hra - Ratman Ralph
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Ratman Ralph je skvelá hra, v ktorej budete s myškou zbierať kúsky syra. Akonáhle zoberiete kúsok syra, tak sa objaví jed, ktorému sa musíte vyhnúť. Celkovo máte v hre 3 životy.

 
77%
Hra - Lion and Mice
Video sa načíta

Ak si stále myslíte, že levy sa bojí myší, zahrajte si túto flash hru, ktorá vás veľmi rýchlo vyvedie z omylu. Možno je to tým, že tento lev nie je len tak obyčajný, ale je modrý a jeho najlepšou kamarátkou je malá šedá myška. Vy sa na chvíľu stanete touto myškou a musíte sa čo najrýchlejšie a najbezpečnejšie dostať ku kráľovi. Avšak pozor, až poleziete hore, budú vás ohrozovať vtáky ...

 
71%
Hra - Laboratorní myška
Video sa načíta

Vžite sa do pocitov malé laboratórne myšky. Použite šípky, aby ste myšku navigovali bludiskom. Nájdite syr skôr, než vám zmizne bonusové body za čas. Ak chcete vidieť celé bludisko, stlačte medzerník. Dokážete nájsť všetkých 42 rôznych druhov syra? Každú splěnou misií sa vám otvorí nová úroveň. Splňte ich všetkých!

 
86%
Hra - Cats vs mice
Video sa načíta

Boje medzi mačkami a myšami sa tiahnu už dlhé veky. Mačky sa snaží myši vyhubiť, zatiaľ čo myši sa veselo rozmnožujú. V tejto hre sa postavíte na stranu mačiek a budete vysielať mačacie vojakov do nepriateľských budov. Máte k dispozícii rôzne vycvičené vojakov, každý druh vie niečo iné, takže sa pokúste je vhodne nakombinovať.

 
63%
Hra - Mini Mouse Dress Up
Video sa načíta

Jednoduchá, ale veľmi zábavná hra o malé myšou slečne, ktorá sa veľmi rada parádi. Pomôž myšou paránici vybrať tie najvhodnejšie šaty, topánky šperky a iné doplnky, aby sa malá myška páčila svojim kamarátom. Je len na tebe, čo vyberieš! Hlavne sa pri tom dobre bav a uži si skvelú hru Mini Mouse Dress Up!

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
71%
Hra - Cat and Mice
Video sa načíta

Mačky a myši sa odjakživa nemajú príliš v láske. Vy dostanete na starosť jednu malú sivú myšku, ktorá sa ocitla v nebezpečenstve. Zostala sama v izbe s mačkou, ktorá nemá zľutovanie a chce si ju dať na večeru. Vašou úlohou bude pred mačkou utekať a schovávať sa. Hra obsahuje niekoľko úrovní, dokážete je prejsť?

 
73%
Hra - Jerry Dress-Up
Video sa načíta

Poznáte super kreslený seriál Tom a Jerry, kde spolu neustále súperia kocúr Tom s roztomilým myšiakom Jerrym? V tejto hre sa ujmete práve Jerryho, aby ste mu podľa vlastnej fantázie vybrali to najlepšie oblečenie, topánky aj doplnky. Na Jerryho ste určite zvyknutý bez šiat, ako ale bude vyzerať s nimi?

 
84%
Hra - Journey of the Mouse
Video sa načíta

V hre Journey of the Mouse hráte za malú laboratórnu myšku, ktorá sa snaží prebehnúť všetky možné bludiská. V každom z nich si musíte dať pozor na veľa nástrah ako ozubené kolieska, mačka, diery alebo napríklad pasce na myši. Každá z týchto prekážok má špecifický spôsob, ako sa dá prekonať. Na ukončenie úrovne je potrebné dostať sa k veľkému syru. Tiež vám pomôže zbierať ďalšie malé jedlo, vďaka ktorému si potom môžete kupovať vylepšenia. Pomôž myške vyhrať vo všetkých úrovniach!

 
80%
Hra - Ratatouille Dinneris Served
Video sa načíta

Ratatouille Dinneris Served, je hra pri ktorej sa musíte skutočne snažiť. Vašou úlohou je obsluhovať zákazníkov a to, čo najrýchlejšie. Ak nebudete dosť rýchli, nebudete zarábať dosť peňazí, vašu reštauráciu jednoducho zavrú. Buďte rýchli a prekvapte šéfkuchára, ktorý na vás dozerá.

 
87%
Hra - Cheese Barn
Video sa načíta

Máme tu pre vás logickú hru, v hlavnej úlohe s malou myšou čo hľadá syr. Vašou úlohou jej bude pomôcť vyčistiť priestor tak, aby sa vždy k syru dostala a pochutnala si. Pozor na klietky, nádoby s vínom (rozbíjajú sa) a kanister s benzínom (vybuchuje). Podarí sa vám ju doviezť až na koniec?

 
77%
Hra - Cheese Adventure
Video sa načíta

V hre Cheese Adventure na vás čaká 20 náročných levelov, v ktorých budete musieť dostať myšku ku všetkým kúskom syra. Toho docielite správnym odstraňovaním drevených prvkov.

 
88%
Hra - Mouse House
Video sa načíta

V logickej hre bude vašou hlavnou úlohou nakŕmiť malú myšku. Znie to jednoducho, ale verte, že to tak nie je. Kliknite na spiacu mačku, ktorá syr pustí a potom už len musíte doviezť syr až k myši. Klikajte na predmety, ktoré zmiznú. Môžete ich aj obnoviť. Po ceste by ste mali vyzbierať zlaté hviezdičky. Pomôžete sa myšičke nakŕmiť?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)