Zvieratá

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Pet Dressup 13
Video sa načíta

Psík a mačička sa do seba zamilovali. Psík je malinká čivava, takže nie je o veľa väčšia, než mačička. Organizujú veľkú zvieracie svadbu a vašou úlohou bude obliecť dvojicu svadobčanov. Máte k dispozícii niekoľko zvieracích oblečkov. Chýbať nemôže samozrejme ani svadobné kytice pre bielu mačacie nevestu.

 
60%
Hra - Pet Dressup 2
Video sa načíta

Domáce zvieratko je pre mnohých maznáčik, ale pre niekoho môže byť aj ozdobou, takým doplnkom. Aj zvieratka chcú vyzerať štýlovo. A preto si zájdite do obchodu so zvieracími oblečky a uvidíte, koľko toho možno pre zvieratká nakúpiť. Skúste v tejto oblíkačce miesto človeka obliecť psíka. Dajte mu slušivý oblek a nejakú pokrývku hlavy alebo mu vyčešte na hlave oholí a ozdobte mašličkou.

 
72%
Hra - Pet Dressup 3
Video sa načíta

Niektoré zvieratká sú vhodné na upravovanie a obliekania, iné menej. Jedna z najčastejšie upravovaných a obletovaných psích rás sa nazýva pudel. Jedného pudlíka dostanete na starosť aj vy v tejto hre. Vašou úlohou bude vybrať mu najvhodnejší z ponúkaných oblečkov a pozadu samozrejme nezostane ani úprava srsti.

 
Hra - Pet Dressup 4
Video sa načíta

Milovníci zvierat uvítajú túto hru ako soľ. Hlavným hrdinom tejto Obliekačky totiž nie je štíhla modelka, ale malé mačiatko. Skúste ho štylizovať do podoby kocúra v čižmách, Červenej Čiapočky alebo do malej morskej víly. Vytvoríte tak novú rozprávkovú postavu, ktorá nemá obdoby. Skúste kombinovať rôzne kostýmy, ktoré k sebe ladia.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
71%
Hra - Pet Dressup 6
Video sa načíta

Už šieste pokračovanie hry Pet Dressup vám prináša opäť nové zvieratko, ktoré máte možnosť obliecť. Tentokrát si na starosť vezmete mladú dalmatínku. K dispozícii dostanete rôzne psie oblečky, čiapky, slnečné okuliare, kabelky, šály a módne doplnky. Vyberajte to, čo by sa vám na maličkom psíkovi páčilo.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

71%
Hra - Pet Dressup 7
Video sa načíta

Obliekačky sú super, a najmä tie, ktoré sú niečím zvláštne. Máte radi zvieratká? táto Obliekačky je určená práve pre tých milovníkov zvierat. Miesto krásnej modelky je tu roztomilé šteniatko s krásnymi očami. Oblečte ho treba do baseballového štýlu. Dajte mu pálku a loptičku a výsledok bude dokonalý. taký pes s šiltovkou je roztomilý.

 
72%
Hra - Pet Dressup 8
Video sa načíta

Móda sa v posledných rokoch nesústredí iba na ľudí, ale začína ovplyvňovať aj zvieratká. V tejto hre si vezmete na starosť úpravu malého roztomilého psíka. Máte k dispozícii veľa oblečkov, módnych doplnkov či šperkov. Vyberte si, čo psíkovi oblečiete. Všetok výber záleží len na vašom skromnom vkusu.

 
63%
Hra - Pet Dressup 9
Video sa načíta

V tejto super on-line hre pre dievčatá neoblékáš dievča alebo chlapca, ale svojho psíka a to priamo vo psím salónu. Buď ako Paris Hilton či iná skvelá hviezda a daj mu image doktora, boxera, alebo len skvelého doplnku k tvojmu outfitu.

 
58%
Hra - Pet Dressup 1
Video sa načíta

Niektoré zvieratká ako by bola stvorená pre módu. V nasledujúcej hre dostanete na starosť malého bieleho psíka a musíte ho obliecť do najrôznejších modelov. K dispozícii nemáte len šaty, ale aj šperky a módne doplnky. Všetky predmety musíte umiestňovať presne na dané miesto, hra vám s tým nepomôže.

 
74%
Hra - Pet Dressup 10
Video sa načíta

Psíci majú ustlané väčšinou v búde niekde na záhrade. Ale ak má niekto dostatok miesta doma, môže psíkom zaobstarať aj celú izbu. Skús vytvoriť taký psie izba so štýlovými psími dekoráciami. Hračky sú pre psíkov dôležité, inak by sa celý deň nudili. Nezabudnite na kreslá pre ich pánmi, aby si mali kde vypiť popoludňajší kávičku.

 
72%
Hra - Pet Dressup 11
Video sa načíta

Myslíte si, že zvieratka nemajú rada obliekanie? Potom vás táto hra presvedčí o pravom opaku. Maličká čivava nemá na svete obľúbenejšie činnosť, ako prezliekanie oblečkov. Panička psíkovi práve kúpila úplne novú kolekciu oblečkov a vašou úlohou bude mu ich všetky vyskúšať. Ktorý z modelov by psíkovi pristal?

 
74%
Hra - Pet Dressup 12
Video sa načíta

V tejto on-line hre pre dievčatá sa nachádza roztomilý psík Hafík. Dozaista bude ešte roztomilejší, až ho oblečieš do krásneho oblečku na karneval. Dozdobte ho obojkom. Urob z neho japonskú gejšu, alebo indiána. Nebude sa brániť ničomu. Hlavne musí ladiť k tvojmu kostýmu.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)