Zvieratá

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
62%
Hra - Sweet Ride Skate
Video sa načíta

Zvieratká z animovaného seriálu Happy Tree Friends sa objavujú aj v počítačových hrách. Tentoraz sa s roztomilým zvieratkom stretávame v hre s názvom Sweet Ride Skate. Ako už názov hry napovedá, vyrazíte si na skateboarde na prechádzku. Cestou sa musíte vyhýbať rôznym prekážkam, aby ste nezomreli strašnú smrťou.

 
73%
Hra - Swoopa
Video sa načíta

Veselá hra Swoopa ti prináša malého, zábavného lachtánka, ktorý musí uloviť čo najviac rybiek! Ale pozor na čas! Plynie ako voda! Pomôžeš mu počas jeho práce? Daj pozor, aby zjedol iba ryby a bonusové balóniky! V mori sa totiž objavujú aj nevybuchnuté míny, ktoré by malému, roztomilému lachtánkovi mohli veľmi ublížiť!

 
62%
Hra - Sylvester
Video sa načíta

Kocúr menom Sylvester zvyčajne chytá žltého vtáčika Tweetyho. Tentoraz sa Sylvester ocitol pod morskou hladinou, kde sa snaží chytať ryby. Dávajte si ale dobrý pozor na žraloky, medúzy a vodné hady. Žralok vám uberie jeden život, medúza zoberie body a zvyšuje šancu na žraločí útok. Hady len zoberú body. Pozor na zásoby vzduchu, doplňte ich chytaním Tweetyho.

 
83%
Hra - Spider Typer
Video sa načíta

Pomôžte chlpatému pavúčika menom Berry vyšplhať na vrchol stromu a utečte hladnému chameleón. Píšte písmená alebo slová, ktoré uvidíte na chameleón. Chameleóni sa budú vyskytovať vo viacerých farebných variantoch, pričom každá značí inú obtiažnosť. U modrého chameleóna stačí napísať jedno slovo, zatiaľ čo u oranžového musíte napísať slová tri.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
76%
Hra - Pilar Dot
Video sa načíta

Radi si kreslíte? Máte radi spájanie čísel? Pomôžte kobylke Pilar a jej priateľom nakresliť ich rodičia za pomoci bodiek. Spájajte bodky v číselnom poradí, ako máte naznačené. Akonáhle budú všetky bodky spojené, rodinný portrét bude hotový. Až nakreslíte prvý obrázok, môžete hneď pokračovať ďalším.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

70%
Hra - Pilar Dressup
Video sa načíta

Nielen ľudia, ale aj zvieratká si rada obliekajú oblečenie. V tejto hre dostanete na starosť kobylu menom Pilar, ktorá vás hneď na začiatku vykoná základnými krokmi, ako jej máte obliecť. Ak sa vám niečo nebude páčiť, možno pomocou gumy vymazať, čo sa vám nepáči. Pomocou šípky späť si môžete vybrať nové zviera.

 
71%
Hra - Pilar Size
Video sa načíta

Vitajte na statku, kde sa zvieratká v čele s kobylkou Pilar preťahujú o to, ktoré zo zvieratiek je najväčší. Najprv si to přihasí malá mucha a vašou úlohou bude vybrať zvieratko, ktoré je veľkostne najbližší a na to kliknete. Ak vyberiete správne, uvidíte veselú animáciu. Potom budete všetko opakovať v opačnom poradí.

 
72%
Hra - Pilar Sorting
Video sa načíta

Pomôž prasiatku na farme upratať jeho veci tak, že je roztřídíš podľa druhu do príslušných bublín a procvičíš si tak zábavnou formou anglické slovíčka. Je to jednoduché, v každom kole dostaneš ponuku vecí, ktoré máš vždy zaradiť do bubliny, ktorá im zodpovedá. Bublina môže byť buď označená ako farba, zelenina, ovocie, zviera, číslo, oblečenie alebo okrúhly predmet a tie do každej bubliny dáš to, čo tam patrí. Zodpovedá Ak predmet rovno dvoch bublinám zároveň, umiestniš ho do oblasti prekrývania bublín. Tak sa vyskúšaj a hraj. Ovládanie myš

 
73%
Hra - Moolga
Video sa načíta

Gumová krava menom Moolga zdivočené. Kliknite na vypustenie mlieka a získavajte body trefováním rôznych morských stvorení. Vyhýbajte sa bombám a lietajte nízko, ak sa v blízkosti nachádza búrkový mrak. Vyhýbajte sa tiež moskytímu roji a získate bonus. Získajte kukuricu, aby ste doplnili svoje náboje a tiež zbierajte vylepšenia zdravie.

 
74%
Hra - Move Along
Video sa načíta

Pohybujte sa s prasiatkom. Použite stopky, aby ste zistili svoj čas. Až budete hotoví, môžete sa pozrieť, ako rýchlo ste sa pohybovali. Na začiatku hry stlačte tlačidlo na stopkách a prasiatko začne předcvičovat. Zopakujte jeho pohyby a až skončíte, tak opäť stlačte stopky, aby ste videli svoj čas.

 
77%
Hra - Lion and Mice
Video sa načíta

Ak si stále myslíte, že levy sa bojí myší, zahrajte si túto flash hru, ktorá vás veľmi rýchlo vyvedie z omylu. Možno je to tým, že tento lev nie je len tak obyčajný, ale je modrý a jeho najlepšou kamarátkou je malá šedá myška. Vy sa na chvíľu stanete touto myškou a musíte sa čo najrýchlejšie a najbezpečnejšie dostať ku kráľovi. Avšak pozor, až poleziete hore, budú vás ohrozovať vtáky ...

 
71%
Hra - Hugo
Video sa načíta

Hugo je Postrehové hra, kde budete potrebovať veľkú dávku rýchlosti a presnosti. Hrať budete za známu postavu z PC hier - Huga. Vašou úlohou bude sa triafať v rýchlom letu do diamantov-modrý je za 100b. a červený za 200B .. Aby hra nebola príliš jednoduchá, tak sa musíte hlavne vyhýbať nastraženým muchám, ktoré vás pripravia o život.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)