Bábätká

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

82%
Hra - Baby Girls' Dress Up Fun
Video sa načíta

Tieto roztomilá batoľatá potrebujú vyzdobiť svoje izby hračkami a rastlinami. Ďalej si vyberiete svoje obľúbené dievčatko a oblečte ju. Nakoniec ju prídu navštíviť jej priatelia, ktorí majú svoje vlastné štýlové oblečenie, a môžu sa začať hrať.

 
82%
Hra - Moana Baby Shower Care
Video sa načíta

Bavte sa hraním jednej z najroztomilejších starajúcich hier vôbec. Starajte sa o malú Moanu. Urobte teplý kúpeľ a dajte jej do nej hračky, aby sa nenudila. Potom ju musíte poriadne umyť, namazať detským krémom a nakoniec Moane nájsť perfektné oblečenie a účes!

 
83%
Hra - Goldie Baby Bath Care
Video sa načíta

Dieťatko Goldie zažíva špeciálne ráno. Začnime tým, že ho vykúpete. Uistite sa, že vaňa má veľa bubliniek a dajte do nej dieťa. Naučte sa používať kúpeľňové vybavenie ako detské olejčeky a hračky. Potom je potrebné Goldie obliecť. Pozrite sa na rôzne klobúky, zvršky, spodky a topánky a urobte Goldie čo najkrajšie.

 
83%
Hra - Barbie is Having a Baby
Video sa načíta

Barbie má skvelú správu. Bude mať bábetko! Najprv túto správu musí povedať ockovi Kenovi. Potom si musí vybrať nové tehotenské oblečenie a k nemu mnoho rôznych doplnkov. Nakoniec treba zariadiť detskú izbu. To všetko budú vaše úlohy v novej perfektnej hre Barbie is Having Baby.

 
81%
Hra - Mermaid Baby Bath
Video sa načíta

Pomôžeš nám morská panna, aby si umyla svoje dieťa? Ale musíte konať rýchlo, pretože ak zostanete mimo kúpeľa, dieťa bude smutné. Do kúpeľa môžete pridať rôzne peny a mydlá.

 
79%
Hra - Mermaid Baby Feeding
Video sa načíta

Ariel má bábätko, ktoré potrebuje nakŕmiť, inak bude plakať. Akonáhle bábätko nakŕmite, fľaša budete musieť použiť niekoľkokrát, budete môcť vybrať pekné dekorácie do jej izby.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
78%
Hra - Ice Queen Baby Bath
Video sa načíta

Parádny hra, v ktorej sa budete starať o malé bábätko. Najprv ho budete musieť vykúpať a následne prebaliť. Tiež budete musieť vybrať vhodné oblečenie.

 
80%
Hra - Popstar Barbie And Daughter
Video sa načíta

Barbie a jej dcéra sa zúčastnili talentovej súťaži, kde majú vystúpiť ako popové hviezdy. K tomu potrebujú pekné kostými a doplnky. Pomôž im s výberom.

 
78%
Hra - Baby Hazel Frandship day
Video sa načíta

Baby Hazel a jej priatelia chcú osláviť deň priateľstva a preto potrebuje tvoju pomoc s organizáciou. Pomôžeš jej a užiješ si tento deň ?

 
76%
Hra - Baby Anna Shopping Rush
Video sa načíta

Elsa potrebuje pár vecí a preto poprosila Annu, aby jej ich kúpila. Pomôžte jej nájsť všetko zo zoznamu a správne zaplatiť.

 
86%
Hra - Barbie and Daughter Fashionistas
Video sa načíta

Barbie a jej dcéra sa chystajú na nakupovanie, avšak predtým potrebujú tvoju pomoc s úpravou účesu a šiat. Pomôžeš im s so správnym výberom?

 
79%
Hra - Baby Hazel St. Patricks Day
Video sa načíta

Hazel a jej dvaja kamaráti si chcú užiť deň sv Patrika. Pomôžte im s prípravami a zábavou, aby si tento deň poriadne užili.

 
76%
Hra - Baby Barbie Hairdresser
Video sa načíta

Malá Barbie má dlhé vlásky a preto sa musí ostrihať. Problém je však v tom, že ju musíte neustále zamestnávať hračkami, aby nezačala plakať. Dokážete ju ostrihať a obliecť bez toho, aby bola nešťastná?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)