Bábätká

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
81%
Hra - Mermaid Baby Bath
Video sa načíta

Pomôžeš nám morská panna, aby si umyla svoje dieťa? Ale musíte konať rýchlo, pretože ak zostanete mimo kúpeľa, dieťa bude smutné. Do kúpeľa môžete pridať rôzne peny a mydlá.

 
79%
Hra - Mermaid Baby Feeding
Video sa načíta

Ariel má bábätko, ktoré potrebuje nakŕmiť, inak bude plakať. Akonáhle bábätko nakŕmite, fľaša budete musieť použiť niekoľkokrát, budete môcť vybrať pekné dekorácie do jej izby.

 
78%
Hra - Ice Queen Baby Bath
Video sa načíta

Parádny hra, v ktorej sa budete starať o malé bábätko. Najprv ho budete musieť vykúpať a následne prebaliť. Tiež budete musieť vybrať vhodné oblečenie.

 
80%
Hra - Popstar Barbie And Daughter
Video sa načíta

Barbie a jej dcéra sa zúčastnili talentovej súťaži, kde majú vystúpiť ako popové hviezdy. K tomu potrebujú pekné kostými a doplnky. Pomôž im s výberom.

 
78%
Hra - Baby Hazel Frandship day
Video sa načíta

Baby Hazel a jej priatelia chcú osláviť deň priateľstva a preto potrebuje tvoju pomoc s organizáciou. Pomôžeš jej a užiješ si tento deň ?

 
76%
Hra - Baby Anna Shopping Rush
Video sa načíta

Elsa potrebuje pár vecí a preto poprosila Annu, aby jej ich kúpila. Pomôžte jej nájsť všetko zo zoznamu a správne zaplatiť.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

86%
Hra - Barbie and Daughter Fashionistas
Video sa načíta

Barbie a jej dcéra sa chystajú na nakupovanie, avšak predtým potrebujú tvoju pomoc s úpravou účesu a šiat. Pomôžeš im s so správnym výberom?

 
79%
Hra - Baby Hazel St. Patricks Day
Video sa načíta

Hazel a jej dvaja kamaráti si chcú užiť deň sv Patrika. Pomôžte im s prípravami a zábavou, aby si tento deň poriadne užili.

 
76%
Hra - Baby Barbie Hairdresser
Video sa načíta

Malá Barbie má dlhé vlásky a preto sa musí ostrihať. Problém je však v tom, že ju musíte neustále zamestnávať hračkami, aby nezačala plakať. Dokážete ju ostrihať a obliecť bez toho, aby bola nešťastná?

 
75%
Hra - Rapunzel Baby Bath
Video sa načíta

Staňte sa opatrovateľkou malej Rapunzel a postarajte sa o ňu najlepšie ako dokážete. Bude s vami spokojná?

 
86%
Hra - Baby Elsa Easter Egg Hunt
Video sa načíta

Elsa miluje Veľkú noc a preto niet divu, že rada maľuje vajíčka a rada si oblieka najkrajšie kúsky zo šatníka. Pomôžte jej s výberom, aby si tento deň skutočne užila.

 
79%
Hra - Zuzančin čarovný svet
Video sa načíta

Zuzanka je magické dieťa, ktoré dokáže mnoho vecí. Vydajte sa spoločne s ňou na dobrodružstvo, ktoré nemá žiadne hranice. Zabavte sa spoločne a preskúmajte každé zákutie.

 
74%
Hra - Belle Baby Feeding
Video sa načíta

Bellu zbudil plač jeho dieťatka a preto ho išla skontrolovať. Pomôžte jej odhaliť príčinu, prečo je nešťastné a pomôžte Belle so starostlivosťou.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)