Pre najmenších

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 65
Video sa načíta

Opica musí pomôcť nájsť všetko potrebné zariadenie na adresu. Takže musíte nájsť prikrývku, postroj a temnotu. Potrebuje tiež niekoľko zlatých mincí.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 64
Video sa načíta

Môžete nájsť zlatý poklad pre smutnú opicu? Môžete získať poklad iba tým, že vezmete všetky štyri listy pre leprikon a predovšetkým musíte nájsť všetky drahokamy.

 
83%
Hra - Hellokids Coloring Time
Video sa načíta

Super sfarbenie stránok, kde si môžete farebné hotové obrázky alebo vytvoriť a farebné svoje vlastné, podľa vašej fantázii. Budete mať širokú farebnú paletu a niekoľko typov perá alebo voskov.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 63
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre bude dostať sa do jaskyne a otvoriť vstup do skaly. Ak sa vám to podarí, opička bude opäť šťastná. Budete však musieť vylúštiť niekoľko hádaniek, zohnať kamienky pre príšerku alebo letecké okuliare pre muchu.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 62
Video sa načíta

Máme tu parádne diel opičiek, v ktorom budete musieť pre beduínov nájsť celkom 20 zlatých mincí. Mince sú prevažne ukryté v hrobke, ktorá má niekoľko komnát a do ktorej sa musíte dostať. Budete pritom musieť vyriešiť veľa hádaniek.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 61
Video sa načíta

Pomôžete smutné opičke nájsť cestu do ďalšej miestnosti a získať všetky 4 kamene. Vďaka kameňom potom budete môcť nájsť stratenú sochu.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 60
Video sa načíta

Máme tu už 60. diel smutných opičiek! Tentoraz budete hľadať hromadu zlata, ktorá je ukrytá v opustenom bani. Než sa do bane však dostanete, musíte nájsť pre kartárku celkom 15 kariet. Od nej potom získate drahokam, ktorý použijete na odomknutie skrinky v karavane.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 59
Video sa načíta

Pomôžte opičke nájsť niekoľko kostí, ktoré musia priniesť smrtce. Nebude to však jednoduché, pretože kosti sú rôzne poschovávané. Tak budete musieť nájsť kus mäsa pre hladného obra, inak vám neuvoľní cestu ďalej.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 58
Video sa načíta

Pomôžte opičke nájsť zvon, ktorý niekto schoval. Tento zvon potom musíte umiestniť do prázdnej zvonica. Predtým však budete musieť nájsť nejaké víno a olivy pre dve postavičky. Tiež budete musieť nájsť dva predmety, ktoré potrebujete pre umiestnenie na sochy.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 57
Video sa načíta

Pomôžte opičke získať modrý kryštál, ktorý ju pomôže otvoriť tajomný sejf a získať jeho obsah. Krystal však stráži pirát, ktorý sa ho nevzdá lacno. Budete mu musieť zohnať niekoľko zlatých mincí. Tiež budete musieť zohnať šatku pre námorníka alebo uhasiť oheň v kachliach. Samozrejmosťou je aj niekoľko hádaniek, ktoré budete musieť rozlúštiť.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 56
Video sa načíta

Máme tu ďalší parádny diel opičiek, v ktorom budete pomáhať postavičkám v sladkom svete. Budete hlavne musieť zohnať srdiečka pre prasiatka. Tiež budete musieť zohnať polevu pre bonbónik alebo čerešničku na tortu.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 55
Video sa načíta

Ďalšie parádny diel, v ktorom sa snažíte rozosmiať smutnú opičku. Opička je tentoraz v krajine bojovníkov! Vašou úlohou bude umlčať nebezpečne vyzerajúce príšeru. Predtým však budete musieť získať tyč pre avatara, helmu pre bojovníka a hviezdice pre ninju. Tiež budete musieť vylúštiť nejaké hádanky.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 53
Video sa načíta

Máme tu ďalší parádny hru, v ktorej musíte pomôcť smutné opičke. Tentoraz je opička uväznená v strašidelnom hradu a vy ju musíte pomôcť von. Hlavnou úlohou je zbaviť sa šaša, ktorému musíte priniesť kartu s žolíkom. Tiež budete musieť vyriešiť niekoľko hádaniek a dostať sa cez ostatné príšery.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)