Pre najmenších

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

82%
Hra - Monkey go happy Stage 80
Video sa načíta

A máme tu pokračovanie série Monkey Go Happy Stage. Tentoraz sa opičky zatúľaly do Číny. Kde musíš vyriešiť ďalšiu logickú úlohu , nájsť stratené ihly a nakoniec zachrániť poslednú z opičiek.

 
82%
Hra - Paint the Frog

Paint the Frog prestavuje klasickú hru Tap the Frog s mnoho vylepšeniami a výzvami. Zober svoj štetec a pomaľuj žaby tak aby boli všetky rovnaké a hlavne čo za najkratší čas aby si získal čo najviac bodov a odmien!

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 78
Video sa načíta

Monkey Go Happy Stage 78 je skvelé pokračovanie logickej adventúry v ktorej je vašou dnešnou úlohou nájsť cukríky aby vám chlapec dal tlačidlo a vy ste zachranili opičky.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 77
Video sa načíta

Monkey Go Happy Stage 77 je ďalší diel z výbornej série logickej hry v ktorej je vašou úlohou zachrániť desať malých opičiek. Tentokrát musíte získať popol pre kňaza, ktorí vám zaň dá kľúč, no ešte stále nebudete mať úplne vyhrané!

 
82%
Hra - Monkey GO Happy Stage 76
Video sa načíta

Ďalší výborný diel do rodiny Monkey GO Happy Stage. Zachrániš opäť všetky opičky? Tentokrát sa opička nachádza v Japonsku a nato aby porazila ninju musi nájsť 16 shurikenov.

 
79%
Hra - Monkey Go Happy Stage 75
Video sa načíta

Mimozemšťan zajal opičku a ty ju môžeš zachrániť, ak nájdeš jeho stratenú zbraň.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
79%
Hra - Monkey Go Happy Stage 74
Video sa načíta

V dnešnom diele budete musieť nájsť kamienky a vyriešiť ťažký hlavolam aby ste znovu zachránili všetky opičky!

 
79%
Hra - Monkey go happy Stage 73
Video sa načíta

Dokažete pomôcť nájsť všetkých 10 opičiek ? Budete musieť vyriešiť hlavolam s páčkami.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 71
Video sa načíta

Pomôžete opičke zničiť tank? Áno, tentoraz sa opička ocitla v bojovej línii a musia zničiť idúci tank. Budete však musieť nájsť dostatok nábojov a lekárničku.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 70
Video sa načíta

V tomto diele musíte pomôcť opičke uniknúť z uzamknutej školy. Najprv však musíte získať mop pre školníka, ktorý vám dá nožnice na reťaz.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 69
Video sa načíta

Máme tu ďalší parádny diel opičiek, v ktorom musíte jednu malú opičku zachrániť z pyramídy. Najskôr sa však do pyramídy musíte dostať. Budete tak musieť vylúštiť niekoľko hádaniek.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 68
Video sa načíta

Musíte pomôcť smutné opičke znovu zapojiť starého robota. Budete k tomu potrebovať štartovaciu páčku. Tú musíte nájsť tak, že pre vandráka zoženiete všetky skrutky. Tiež musíte vyriešiť hádanku s potrubím.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 67
Video sa načíta

Pomôžete malé opičke nájsť zlatý poklad? Musíte však predtým nájsť jablká na koláč pre malého tlsťocha.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)