Monkey GO Happy

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 117
Video sa načíta

V ďalšim pokračovaní logickej adventúry Monkey Go Happy Stage vás nečaká zase raz nič jednoduché. Podarí sa vám rozlúštiť šifry a zachrániť opičky ?

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 114
Video sa načíta

Monkey Go Happy Stage 114 je ďalšie pokračovanie logickej série. V dnešnom diely je vašou úlohou získať tokeny , a rozšifrovať stopy na stenach a vyriešiť hlavolam.

 
71%
Hra - Monkey Go Happy Stage 116
Video sa načíta

Dnes na vás čakajú ťažké hlavolamy len s pár indíciami. Podarí sa vám zachrániť opičky v ďalšom diely Money Go Happy Stage ?

 
74%
Hra - Monkey Go Happy Stage 115
Video sa načíta

Opička potrebuej tvoju pomoc! Stopy ju doviedli ku tajomnému chrámu ktorom sa pravdepodobne nachádzajú jej deti. Vyrieš úlohy, nájdi orkovi jeo stretené gemy a zachráň všetky opičky v novom diely Monkey Go Happy Stage.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 112
Video sa načíta

Monkey Go Happy Stage 112 je nové výborné pokračovanie logickej adventúry. V dnešnom diely vás čaká dlhé dobrodružstvo v labyrinte z ktorého musíte vyslobodiť opičky.

 
79%
Hra - Monkey Go Happy Stage 113
Video sa načíta

Monkey Go Happy Stage je fantastická logická adventúra. V dnešnom diely je vašou úlohou rozlúštiť pomocou indícií hlavolamy a zachrániť opičky zo stromového mesta.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

83%
Hra - Monkey Go Happy Stage 110
Video sa načíta

Opičky sa objavili v starovekom púštnom meste. Všade navôkol praží slnko a jediné indície sú hlavolamy na starých stenách púštneho chrámu. Zachráňte ich a spravte opičku šťastnú v novom diely Monkey Go Happy Stage 110.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 111
Video sa načíta

V ďalšom výbornom pokračovani logickej adventúry Monkey Go Happy Stage ste sa ocitli pri budhistickom chráme. Opičky tu boli uveznené a vy musíte prísť nato ako ich oslobodiť.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 109
Video sa načíta

Monkey Go Happy Stage 109 je ďalšie výborné pokračovanie logickej adventúry v ktorej zachraňujeme opičky. V dnešnom diely na vás čaká mních ktorí vám pomôže zachrániť opičky ale bude zato chcieť nájsť olivy!

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 106
Video sa načíta

V dnešnom diely Monkey Go Happy Stage sa opičky ocitli v hustom lese z ktorého potrebujú pomôcť ujsť. Držte sa indícií a zistite ako poraziť sovu!

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 107
Video sa načíta

Zlý škriatok nechce prepustiť opičky ktoré sa hrali tam kde nemali. Pomôž im vyslobodiť sa , vyrieš hlavomaly a priveď ich späť k mame v ďalšom výbornom diely Monkey Go Happy Stage 107.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 104
Video sa načíta

Eskimáci zajali opičky a nechcú ich pustiť kým nerozlúštiš ich hadanku pomocou indícií. Zachránťe opičky v ďalšej výbornej časti Monkey Go Happy Stage 104.

 
76%
Hra - Monkey Go Happy Stage 108
Video sa načíta

V dnešnom diely je vašou úlohou pomôcť horárovi postaviť vatru aby ste znovu rozveselili opičky, nato všetko budete musieť rozlúštiť hlavolamy v hre Monkey Go Happy Stage 108.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)