Hannah Montana

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Hannah Montana Trivia
Video sa načíta

Otestujte si svoje vedomosti o Hanne Montane! Dávajte pozor, akonáhle neuhádnete jednu otázku tak musíte začať znova. Navyše je hra celá v angličtine, takže si môžete aj precvičiť slovnú zásobu.

 
80%
Hra - Kick Out Miley
Video sa načíta

Postreh je dôležitý v hre Kick Out Miley. Cieľom je odpáliť Miley Cyrus čo najďalej, pretože je v poslednej dobe pomerne zlá. Dajte jej čo si zaslúži a využite všetky možnosti, vrátane úderov kladivom alebo ju zbite s pomocou robotníkov.

 
75%
Hra - Popular Hannah Montana Makeover
Video sa načíta

Hannah Montana tiež nie je po ránu krásna. Dokazuje to i táto hra, v ktorej Hannah musíte urobiť kozmetiku, vybrať make-up a nakoniec doplnky a oblečenie. Urobte z nej opäť krásku, aby sa svojim fanúšikom páčila.

 
83%
Hra - Miley Cyrus Hairstyle
Video sa načíta

Myley Cyrus už omrzel jej typický vzhľad. Pomôžeš jej vymyslieť nový? Okrem strihania, jej môžeš vlasy natáčať, ale aj farbiť. Príjemnú zábavu.

 
85%
Hra - Hannah Montana's Music Adventure
Video sa načíta

Obliekačka a potom bonusová hra sa známou celebritou menom Hannah Montana. Najskôr ju oblečieš a nalíčiš, potom je tvojou úlohou klikať na predmety a zvieratká, ktoré sa budú veľmi rýchlo objavovať a miznúť.

 
87%
Hra - Crazy Dentist
Video sa načíta

Skvelá hra, v ktorej sa zahráte na profesionálneho zubára celebrít! Budete sa starať o chrup hviezdam, ako je Christiano Ronaldo, Justin Bieber alebo Hannah Montana. Potom, čo im poriadne vyčistíte pusu, odstránite zubný povlak a kaz, môžete im zuby zafarbiť alebo pridať nejakú ozdobu.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

93%
Hra - Hannah Montana Real Haircuts
Video sa načíta

Hannah Montana je jednou z najobľúbenejších dievčenských speváčok súčasnosti. A ak aj Vám sa páči, nenechajte si zaručene utiecť túto hru, v ktorej sa na chvíľku stanete jej kaderníčkou. Táto hra je veľmi reálna, môžete ju každá prameň vlasov ostrihať podľa svojej chuti, dokonca tu je možné aj úplné vyholení vlasov. Ďalej ju môžete urobiť farebný melír a dať do vlasov nejaké ozdoby. Fantázii sa medze neklaodu. Zvoľte strih aký sa Vám páči najviac.

 
65%
Hra - Hannah Montana Dressup
Video sa načíta

Celkom príjemná a pekná dressupka s HM, ale tú si už určite dávno spoznala. S širokou ponukou oblečenia a doplnkov si u tejto hry určite nadlho vyhráš. Skúsiš Miley obliecť podľa svojej fantázie, tak aby sa páčila všetkým?

 
83%
Hra - Hannah Montana Fun Makeover
Video sa načíta

Hannah Montana v súčasnej dobe patrí medzi najobletovanejších celebrity, a preto musí starostlivo dbať o svoj zovňajšok, pretože nechce, aby o nej novinári písali zlé veci. Ale Hannah samozrejme nemá času na rozdávanie, zvlášť, keď musí tiež chodiť do školy. Vezmi si na starosť jej úpravu v školskej lavici, ale dávaj pozor, nech jej nespozoruje vyučujúci.

 
73%
Hra - Decorate Hannah Room
Video sa načíta

Mladá slečna menom Hannah si plánuje upraviť svoj pokoj. Pomôžeš jej s nevyhnutnými zmenami, aby Hannah nemala toľko práce? Všetky zmeny môžeš robiť jednoducho - klikaním na menu, ktoré sa nachádzajú po oboch stranách hernej obrazovky. Všetok výber záleží len na tvojom vkuse, a preto sa nenechaj ničím obmedzovať.

 
79%
Hra - Real Hannah Montana
Video sa načíta

Hannah Montana alias Miley Cyrus je super hviezdička. Hannah určite poznáš zo seriálov, kde jej to veľmi pristane. V tejto oblíkačce ju môžeš navrhnúť super oblečenie. A môžeš sa naozaj vyblázniť, pretože kombináciou je skutočne veľa.

 
74%
Hra - Miley Cyrus Celebrity Makeover
Video sa načíta

Poznáš mladú herečku a speváčku Miley Cyrus? Určite áno a ak nie, poznáš Hannah Montanu! Páči sa ti štýl tejto obľúbenej hollywoodskej hviezdy? V tejto hre Miley Cyrus Celebrity Makeover môžeš jej vzhľad zmeniť podľa seba! Vlasy, farbu očí aj doplnky! Vytvor lepšie Miley Cyrus! Prečo lepší? Pretože bude vytvorená podlé teba!

 
25%
Hra - Miley Cyrus Party
Video sa načíta

Chceš sa dnes stať virtuálne Hannah alebo Miley? Vyber oblečenie, ktoré sa hodí pre postavu - od farby pleti, vlasov, cez topánky až po módne doplnky. Miley si síce nie je moc podobná, ale určite aj tak sa dobre pobavíš.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)