Svadba

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

80%
Hra - Wedding Preps
Video sa načíta

Ako majiteľka svadobného salónu musíte pripraviť všetko, čo sa svadby týka. Tentoraz budete dekorovať svadobný obrad aj hostinu.

 
80%
Hra - Wedding Planner

V tejto hre musíte pomôcť panke pri príprave svadobného obradu pre zainteresovaného páru. Existuje niekoľko miest, ktoré môžete zdobiť. Pár potom bude môcť vybrať ten, ktorý im najviac vyhovuje.

 
78%
Hra - Princesses Wedding Selfie
Video sa načíta

Vyberte tie najvhodnejšie šaty a doplnky pre nevestu. Tá si bude chcieť urobiť selfie v tých najlepších šatách.

 
82%
Hra - Wedding Shopping with Bridesmaids
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej vezme nevesta svoje kamošky na nákupy šiat. Najprv vyberiete najkrajšie šaty a doplnky pre samotnú nevestu. Následne vyberiete šaty a doplnky pre obe jej kamošky.

 
80%
Hra - Blonde Princess Wedding Fashion
Video sa načíta

Postarajte sa o mladú a krásnu nevestu. Ako prvé musíte nevestu nalíčiť. Vyberte ten najlepší make up, ktorý bude pasovať k šatám a doplnkom, ktoré vyberiete.

 
78%
Hra - Goldie Princess Wedding
Video sa načíta

Vyberiete pre nevestu také šaty, ktoré budú ladiť s družičkami?

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Princesses Wedding Prep
Video sa načíta

Pomôžete slečne pripraviť sa na jej svadobný deň? Vybrať môžete niektoré z mnohých pekných šiat a doplnkov. Tiež môžete dekorovať svadobný obrad.

 
78%
Hra - Princess Garden Wedding
Video sa načíta

V tejto hre budete princeznej pomáhať s jej svadbou. Budete ju musieť nalíčiť a vybrať vhodné šaty. Tiež nesmiete zabudnúť na doplnky a kvety.

 
79%
Hra - Tom And Angela Wedding
Video sa načíta

Pekná hra, kde môžete pomôcť Angele vybrať vhodné šaty a doplnky na jej svadbu. Akonáhle je vyberiete, budete môcť vybrať aj dekorácie a ozdoby na svadobný obrad.

 
80%
Hra - Elsa Preparing Anna Wedding
Video sa načíta

V tejto parádnej hre budete pomáhať Else s prípravou svadby jej sestry. Najprv budete musieť vybrať tie správne šaty a doplnky. Potom jej pomôžete s dekoráciou svadobné hostiny a obradu.

 
78%
Hra - Eliza Perfect Wedding
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru a pomôžte Elize vybrať si tie správne šaty na svadbu. Môžete použiť rôznych prednastavených kombinácií alebo si vybrať každý kúsok podľa seba.

 
76%
Hra - Disney Princess Wedding Models
Video sa načíta

Elsa a Anna by potrebovali pomôcť s výberom šiat na svadbu. Vyberte pre každú z nich tie najkrajšie šaty, ktoré by si mali vziať na svadbu.

 
79%
Hra - Frozen Sisters Wedding Party
Video sa načíta

Anna a jej staršia sestra Elsa a budú vydávať a potrebujú na poslednú chvíľu šaty a krásne doplnky. Pomôžete im s výberom, aby boli v tento deň obe krásne?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)