Svadba

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Vintage Glam Double Wedding
Video sa načíta

Ariel a Anna si zoberú svoje životné lásky a rozhodli sa pre dvojitú svadbu. Teraz potrebujú teba aby si im pomohla vybrať šaty, topánky, šperky a ďalšiu svadobnú výzdobu.

 
86%
Hra - Princess Style Vlog: OMG WEDDING!
Video sa načíta

Aké prekvapenie! Princezná sa vydáva. Pomôžte jej a jej družičkám, aby sa obliekli a tiež s krásnym make-upom! Urobte princeznej tento deň najkrajší deň v jej živote. Ak máte radi obliekačky a princezien, potom je hra Princess Style Vlog: OMG WEDDING určená práve vám!

 
90%
Hra - Blondie Wedding Prep
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre je pripraviť blondínku na svadbu. Najprv jej musíte vytvoriť svadobný make up, potom vybrať a obliecť najlepšie svadobné šaty a všetko dotiahnuť k dokonalosti perfektnou manikúrou. Potom už bude pripravená na svoj dôležitý deň. Užite si hranie hry Blondie Wedding Prep!

 
85%
Hra - Dolly Wedding Runway
Video sa načíta

Kamarátky Tris a Dove hľadajú čo najviac očarujúce svadobné oblečenie a spoliehajú na vás, že im pomôžete. Otvorte krabice a získajte úžasné šaty, topánky a doplnky. Vytvorte elegantný svadobné vzhľad pre Dove a potom nájdite elegantnej kombinácii aj pre Tris. Snažte sa dosiahnuť skóre 5 hviezdičiek za oblečenie!

 
88%
Hra - Ice Princess Wedding Day
Video sa načíta

Princezná Elza povedala "Áno" jej milovanému princovi a teraz ju čaká veľký a dôležitý deň - svadba! Pomôžte Elze vytvoriť svadbu jej snov. Vyberte jej účes, make-up a najúžasnejšie šaty. Nakoniec musíte vyzdobiť svadobné sála a zavolať hostí.

 
86%
Hra - Princess Coachella Inspired Wedding
Video sa načíta

Ariela a Erik majú zajtra svadbu! Pomôžte Ariele a jej krásnym družičkám - Anne a Moane, aby dali dohromady najkrajšie svadobné oblečenie inšpirované festivalom Coachella. Zahrajte si novú parádnu hru Princess Coachella Inspired Wedding!

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

80%
Hra - Royal Wedding Ceremony

Ste pozvaní na kráľovskú svadbu, kde sa zúčastníte svadobného obradu nevesty. Pomôžte královskej neveste nájsť perfektné svadobné šaty a doplnky. Nezabudnite si vychutnať krásnu párty. Bavte sa hraním novej hry Royal Wedding Ceremony.

 
80%
Hra - Wedding Preps
Video sa načíta

Ako majiteľka svadobného salónu musíte pripraviť všetko, čo sa svadby týka. Tentoraz budete dekorovať svadobný obrad aj hostinu.

 
80%
Hra - Wedding Planner

V tejto hre musíte pomôcť panke pri príprave svadobného obradu pre zainteresovaného páru. Existuje niekoľko miest, ktoré môžete zdobiť. Pár potom bude môcť vybrať ten, ktorý im najviac vyhovuje.

 
78%
Hra - Princesses Wedding Selfie
Video sa načíta

Vyberte tie najvhodnejšie šaty a doplnky pre nevestu. Tá si bude chcieť urobiť selfie v tých najlepších šatách.

 
82%
Hra - Wedding Shopping with Bridesmaids
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej vezme nevesta svoje kamošky na nákupy šiat. Najprv vyberiete najkrajšie šaty a doplnky pre samotnú nevestu. Následne vyberiete šaty a doplnky pre obe jej kamošky.

 
80%
Hra - Blonde Princess Wedding Fashion
Video sa načíta

Postarajte sa o mladú a krásnu nevestu. Ako prvé musíte nevestu nalíčiť. Vyberte ten najlepší make up, ktorý bude pasovať k šatám a doplnkom, ktoré vyberiete.

 
78%
Hra - Goldie Princess Wedding
Video sa načíta

Vyberiete pre nevestu také šaty, ktoré budú ladiť s družičkami?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)