Svadba

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

87%
Hra - Barbie Bride
Video sa načíta

Barbie sa už nevie dočkať svadby, pretože sa už čoskoro blíži a preto potrebuje vybrať pekné šaty a celkový outfit s doplnkami. Pomož jej vybrať účes, šaty a doplnky i ty.

 
88%
Hra - Wedding Slacking
Video sa načíta

Neverila by si tomu, ale nudiť sa dá aj na svadbe. Kým Sára s Timom čakajú na obrad, Sára chce stihnúť ešte veľa vecí. Samozrejme, že ju Tim nesmie pristihnúť. Čaká ťa klasické maľovanie pier, líčenie, písanie smsky, písanie statusu na Facebook, jedenie torty alebo upravovanie šiat.

 
80%
Hra - Wedding Bliss
Video sa načíta

Pomôžete slečne pripraviť sa na jej veľký deň? Oblečte jej tie najkrajšie šaty a vyberte ten pravý závoj. Potom už stačí zmeniť účes, oči a pridať nejaký doplnok v podobe náhrdelníka.

 
82%
Hra - Bride in Love Makeover
Video sa načíta

Na veľký svadobný deň musí každá baba vyzerať perfektne! Čaká ťa teda svadobný makeover, kedy je potrebné najskôr správne ošetriť pleť, aby si potom mohla slečnu nalíčiť a obliecť do svadobných šiat. Zabudnúť nesmieš ani na svadobnú kyticu.

 
87%
Hra - Cute Bride Makeover
Video sa načíta

Sara sa v tento deň bude vydávať. Potrebuje, však pomôcť s celkovou vizážou. Urobíš jej kozmetiku a vyberieš jej pekný make-up, účes, šaty a doplnky, aby sa svojmu budúcemu manželovi páčila?

 
82%
Hra - Vintage Wedding Dresses
Video sa načíta

Jessica sa má za pár dní vydávať, ale potrebuje poradiť, aký typ šiat sa jej hodí. Pomôžeš jej s ich výberom a doplnkami, aby na svadbe zažiarila? Vyberať jej môžeš zvlášť korzet a spodnú časť šiat.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
88%
Hra - Bride's Shopping
Video sa načíta

Bride 's shopping je hra pre dievčatá, kde bude vašou prvotnou úlohou obsluhovať zákazníčky a predávať im šaty. Po ich vstupe do salona, na ne musíte kliknúť, vďaka čomu v bubline zistíte, aké šaty si klientka želá vidieť. Počas nákupu si ich môže vyskúšať v kabínke alebo ihneď zakúpiť. Každým kolom sa úroveň hry zťažuje preto musíte byť rýchli. Zvládnete obslúžiť všetky klientky a rozpredať svadobné šaty?

 
85%
Hra - Barbie' s Oceanside Wedding Makeover
Video sa načíta

Ken a Barbie sa budú brať, rozhodli sa, že svadba sa uskutoční pri mori. Barbie má veľa starostí okolo svadby a tak nemá čas si vybrať pekný outfit. Pomôžeš jej s výberom svadobných šiat, doplnkov a s make-upom? U make-upu je možné tieňovať. Príjemnú zábavu.

 
73%
Hra - Wedding Girl Nail Decoration
Video sa načíta

Máte vkus a chcete ho ukázať? Tak si vyskúšajte hru Wedding Girl Nail Decoration, kde bude vašou úlohou nalakovať nechty, oživiť ich doplnkami, vybrať tetovanie a v neposlednej rade prstene, či náramky. Pomôžete neveste so správnym výberom?

 
82%
Hra - Las Vegas Getaway Wedding
Video sa načíta

Sara má v tento deň svadbu v Las Vegas a potrebuje vašu pomoc pri výbere make-upu, doplnkov a šiat. Pripravíte ju na túto udalosť, aby bola tou najkrajšou nevestou?

 
79%
Hra - Special Bride Makeover
Video sa načíta

Cindy sa za pár hodín bude vydávať a chce byť tou najkrajšou nevestou. Pomôžeš jej skombinovať make-up so svadobnými šatami a doplnkami?

 
75%
Hra - Euro Style Wedding Dresses
Video sa načíta

Obliekačka, v ktorej si môžeš vyskúšať, ako by si vyzerala na svadbe. Vyber slečne tie najkrajšie svadobné šaty, taktiež vhodný účes a líčenie. Všetko doplň jedným z prekrásnych šperkov a obleč tak tú najkrajšiu nevestu!

 
73%
Hra - Fab Bride Make Up
Video sa načíta

Marry sa v tento deň vydáva a zostáva jej už len niekoľko hodín. Vyber jej vhodný účes, make-up a doplnky na túto príležitosť.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)