Svadba

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
74%
Hra - Breaking Dawn Bride
Video sa načíta

Svadobný deň bývava veľkou udalosťou. A každá nevesta chce byť tou najkrajšie a najdokonalejšie ženou, aby bola celý deň stredom pozornosti. Preto sa musia dostatočne pripraviť. Vytvorte v tejto oblíkačce dokonalú nevestu, na ktoré nebude jediná chybička. Nevesty nemusí mať vždy biele šaty, aj keď je to tradíciou. Skúste netradičnú farbu šiat, ktorá oslní. Nezabudnite na kyticu, s ktorou bude nevesta hádzať. Ďalej je tu možnosť výberu z mnohých doplnkov, ako napríklad náhrdelníky, korunky alebo napríklad závoj.

 
74%
Hra - Modern Bride Dress Up
Video sa načíta

Moderné nevesta sa chystá na svoj veľký deň. Každé dievča o svadbe sníva už od detských rokov, kedy si často dievčatá hrajú na nevesty. Poďte jej pomôcť s výberom najkrajších šiat a upravte kompletne celý dievčaťa zovňajšok. Vyberajte z prekrásnych svadobných rób, šperkov, závojov, koruniek, účesov, kytíc či topánok.

 
74%
Hra - Stylish Bride
Video sa načíta

Svadobný deň by mal byť tým najvýznamnejším dňom v živote každej ženy. Príprava na neho môže trvať aj rok, aby všetko bolo dokonalé. Nevesta musí vyzerať rozprávkovo, aby bola tou najkrajšou ženou na tejto udalosti. Vyberte neveste krásne šaty, noblesný účes, doplnky a obuv. Každá správna nevesta musí mať kyticu.

 
75%
Hra - A Beautiful Bride Dress Up
Video sa načíta

Vo svoj svadobný deň chce každá dievčina vyzerať ako princezná, a tak ho dievčatá plánujú už ako malé dievčatká. V tejto hre si môžeš vyskúšať, ako by tvoje fantázie vyzerali pekne pospolu. Vyber dievčaťu z hry účes, svadobné šaty, závoj, kabelku, rukavičky, kyticu i pekné topánky. Máš veľa možností, tak nevestu uprav tak, aby celá obradné sieň z nej nemohla spustiť oči.

 
79%
Hra - Getting Married
Video sa načíta

Prekrásny mladý párik chystá svadbu. Tvojou úlohou bude pripraviť pridelenú dvojicu na svadobný obrad. V ľavej hornej časti sa nachádza celý rad možností, na ktoré klikni a objaví sa voľby, kde môžeš vyberať. Až budeš mať obaja svadobčanov pripravené, môžeš si pokojne výsledný obrázok vytlačiť ikonkou tlačiarne.

 
78%
Hra - Bridal Shopping
Video sa načíta

Staň sa manažérkou obchodu s potrebami pre nevesty. Tvojím cieľom je plniť požiadavky všetkých zákazníčok. Klikni na ne pre zistenie ich priania. Zariaď sa presne podľa toho, čo mladé nevesty chcú a dopraj im úplne všetko. Vylepšenie zlepšujú spokojnosť zákazníčok a zarábajú tí oveľa viac peňazí. Hor sa do obchodu!

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

80%
Hra - Roller Coaster Wedding
Video sa načíta

Svadobný obrad sa nemusí zákonite konať iba v kostole alebo na radnici. Niektoré páry si na svoj osudný deň vyberajú netradičné miesta. Nasledujúci dvojica sa chce vziať blízkosti jarmočné atrakcie. Vyber pre svadobčanov najlepšie možné oblečenie z ponuky. K dispozícii dostaneš úplne všetko potrebné vybavenie.

 
83%
Hra - London Bride Makeover
Video sa načíta

Pre ďalšie mladú slečnu nastáva osudný deň, pretože sa chystá vydať sa za svojho vyvoleného. Tvojou úlohou bude vybrať najlepší tovar z londýnskych butikov, aby nevesta vyzerala božsky. Na výber dostaneš samozrejme tiež z úprav dievčina vzhľadu, pretože ten je tiež pomerne dôležitý. Hor sa do starostlivého vyberanie!

 
67%
Hra - Barbie Bride Dress Up
Video sa načíta

Obľúbená krásna bábika Barbie sa bude vydávať. Na Vás teraz je neľahká, ale určite veľmi zábavný úlohu, aby ste jej pomohli vybrať tie najlepšie šaty pre jej veľký deň. Kombinujte najrôznejšie korzety aj krásne sukne, alebo zvoľte rovno celé šaty. Nezabudnite ani na závoj, sviatočný účes, topánky a nepostrádateľnou kyticu aj šperky. Ako jej to bude nakoniec pristane?

 
89%
Hra - Bridal Shower Prep
Video sa načíta

V Téo moc podarenej hre budete pomáhať mladej neveste s prípravou na jej veľký deň. Aby bola na svojej svadbe naozaj dokonalá, musí mať nielen krásne šaty a dokonalé líčenie, ktoré jej urobíte ku koncu, ale aj správne vyčistenú a pripravenú pleť. Dajte si preto záležať a použite všetky dostupné kozmetické prostriedky, aby jej to čo najviac pristalo.

 
78%
Hra - Beauty Bride
Video sa načíta

Je deň pred svadbou a nevesta nevie, v akých šatoch vyzerá najlepšie. Stan sa jej družičkou aj ty a pomôž jej vybrať tie najlepšie šaty, doplnky a účes. Nakoniec jej môžeš vybrať aj miesto, kde sa bude nevesta vydávať.

 
75%
Hra - Stylish Bride Dressup
Video sa načíta

Už je svadobný deň tu a naša modelka si nevie vybrať z toľkých prekrásnych šiat. Pomôžte jej ako jej osobná družička a vyberte jej tie najkrajšie šaty a doplnky. Želáme príjemnú zábavu.

 
70%
Hra - Take Wedding Photos On Yacht
Video sa načíta

Tak a je tu svadobný deň, pri ktorom musíte skutočne pomáhať. S čím ? No predsa s účesom, šatami a rozličnými doplnkami. Urobte z nevesty krásavicu aj vy.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)