Svadba

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

78%
Hra - My Romantic Victorian Wedding Dress Up
Video sa načíta

Poď si s nami vyskúšať prípravy na svadbu vo veľkom štýle. Nevesta si chce vyskúšať romantickú svadbu vo viktoriánskom štýle. Tvojou úlohou bude vybrať najvhodnejšie šaty a ďalšie nevyhnutnosti, bez ktorých sa poriadna svadba nezaobíde. K dispozícii tak budú účesy, závoje, šperky, kytice či módne doplnky.

 
76%
Hra - Punk Bride Dress Up
Video sa načíta

Onedlho sa bude konať veľká sláva. Dievča si bude brať svojho vyvoleného chlapca za manžela. Dievča však nechce obyčajnú svadbu, ale sa rozhodla, že sa od ostatných kamarátok odlíši a svadba bude prebiehať v punkovom štýle. Vyberajte zo širokej ponuky punkových svadobných šiat a doplnkov. Môžete sa inšpirovať stlačením Hint.

 
70%
Hra - A Brides First Kiss
Video sa načíta

Tiež sa občas zasnívate a predstavíte si svoju vlastnú svadbu ak nej neoddeliteľne patriace prvý novomanželské bozk? Ako by podľa vás malo vyzerať? V tejto hre sa Vaše sny stanú virtuálnou realitou! Oblečte seba, svojho ženícha a treba im obom tiež upravte účes. A dokonalá svadba predsa len existuje!

 
79%
Hra - Bellas Bridal Party
Video sa načíta

Chystá sa svadba a vy sa budete snažiť o to, aby nevesta i družičky ladili. Budete mať na výber z množstva druhov šiat pre družičky, je len na vás, či bude svadba klasická alebo netradičné. Nevesta má samozrejme na výber o trochu viac možností, ako družičky. Je to len jej veľký deň, a preto ju skrášlite!

 
78%
Hra - Wedding Shoppe
Video sa načíta

Dievčatá, snívate o svadbe? Predstavujete si, aké to bude, až sa vydáte? Potom je táto hra určená práve vám! Stanete sa svadobné manažérkou, ktorej starostí bude vybrať pre nevestu nádherné svadobné šaty. Každý deň vo svojom obchode musíte plniť ciele, aby ste mohli postupovať do ďalších úrovní. Dokážete urobiť nevesty šťastnými?

 
79%
Hra - Vampire Bride
Video sa načíta

Upírie nevesta sa pripravuje na svoj svadobný deň. Upravte nevestu i jej vyvoleného. Nie je nebezpečné starať sa o dvojicu upírov? Predsa len sú to krvilačná stvorenia a mohla by sa naštvať. V ten okamih by ste sa zrejme stali ich desiatou. Máte na výber úpravu účesov, oblečenia, topánok a prostredie.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Beautiful Wedding
Video sa načíta

Každá dievča väčšinou sníva o svadbe, o šatách, o líčenie, účesu, topánkach. Teraz máte možnosť si aspoň zahrať na najlepšiu kamarátku a pomôcť jej s výberom správnych šiat na jej svadbu. Na výber máte veľa šiat, topánok, závojov, kytíc, šperkov a účesov. Keď sa vám naša modelka nebude páčiť, stačí stlačiť tlačidlo reset a začať od začiatku.

 
78%
Hra - Fantasy Bride
Video sa načíta

Tešíš sa na svoj rozprávkový svadobný deň? S touto hrou Fantasy Bride na svoju svadobnú rozprávku nemusíš čakať! Obleč nevestu hneď teraz! Vyber krásny účes, noblesné šaty, topánky a doplnky. Tvoj princ bude pri oltári priamo nadšený! Tak neváhaj a obleč krásnu dievčinu do svadobného a premeň tak deň v jedinečný zážitok!

 
78%
Hra - Glamour Bride Dress Up
Video sa načíta

Svadba bývava pre dievčatá tým najdôležitejším dňom v živote. A každá chce byť samozrejme tá najkrajšia nevesta. Vy ako svadobný agentka sa musíte snažiť vytvoriť čo najkrajšie nevestu. Vyberať je naozaj z čoho. Šaty sú naozaj rozprávkové. Žiadne neveste by nemal chýbať závoj, svadobné kytice ani skvostný šperk. Preto vyberajte starostlivo.

 
69%
Hra - Shrek and Fiona Wedding Day
Video sa načíta

Chystá sa veľká udalosť! Shrek a Fiona sa budú brať. Ich priatelia usporiadajú majestátne svadbu. Shrek má ale zásadný problém, nevie, aké šaty si obliecť. Od koho si necháte poradiť? Od oslíka, kocúra alebo Fiony. Alebo si nenecháte poradiť a rozhodnete sa sami? Ak uspejete, môžete vyberať šaty pre Fionu.

 
72%
Hra - Romantic Wedding Gowns
Video sa načíta

Chcete si skúsiť aké to je byť nevestou? Oblečte si svoju nevestu podľa vašich predstáv. Vyberať môžete z veľkého množstva svadobných šiat, závojov a svadobných črievičiek. Nezabudnite na slávnostné účes a svadobnú kyticu. Na záver neveste vyberte svadobné doplnky z množstva čeleniek, perál a náhrdelníkov.

 
60%
Hra - Rabbit Wedding
Video sa načíta

Rabbit Wedding je jednoduchá Oblékací hra zameraná skôr na malé deti. Vašou úlohou bude naaranžovať čo najlepšie králičie svadbu. Ženíchovi a neveste budete musieť z pestrej ponuky vybrať čo najkrajšie oblečenie, potom budete musieť zvoliť vhodné občerstvenie a tortu a na koniec budete navrhovať kvetinovú výzdobu.

 
69%
Hra - Design Wedding Cake
Video sa načíta

Chystá sa veľká svadba a vašou úlohou je vybrať a ozdobiť svadobnú tortu. Máte na výber rôzne druhy polevy, môžete ozdobiť každé poschodie torte iným spôsobom. Na tortu pridávajte rôzne druhy ovocia, kopčeky zmrzliny, sviečky alebo čokoládu. Celá príprava torte bude len vo vašej réžii. Dokážete vyrobiť prekrásnu pochúťku?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)