Svadba

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

40%
Hra - Rose bride
Video sa načíta

Svadobný deň je pre niektoré dievčatá veľmi dôležitým dňom. Je to deň, kedy sa po boku svojho vyvoleného vydávajú na obrovskú púť celým dlhým životom. Oblečte dievča na tento úžasný deň a nezabudnite ju vybrať vhodný účes.

 
72%
Hra - Wedding Party Dress Up
Video sa načíta

V tejto skvelej hre, ktorá je určená skôr pre dievčatá, si budete môcť vyskúšať tie najrôznejšie svadobné oblečenie, takže sa vrhnite do hry a urobte čo najlepší módny set pre nevesty na svadbu, ale aj pre vás.

 
62%
Hra - Royal Bride Dress Up
Video sa načíta

V tejto hre máte za úlohu pripraviť dievča na jej svadobný deň. Vyberte ju správne šaty, nezabudnite na závoj a potom sa pustite do rôznych drobnůstek ako sú napríklad šperky. Možnosti môžete rôzne kombinovať.

 
74%
Hra - Make Me Over Wedding
Video sa načíta

Oblečte faraóna alebo jeho ženu. Máte na výber z veľmi zaujímavých kúskov oblečenia. Toto oblečenie si môžete kedykoľvek zmeniť. Všetko je len na Vás. Preto si vyberte postavu a pustite sa do tejto skvelej hry.

 
70%
Hra - Wedding Day Preparation
Video sa načíta

V tejto hre je Vašou úlohou obliecť pár na najšťastnejší chvíľu v ich živote. Chystajú sa na svadbu a vy im musíte vybrať oblečenie tak, aby sa k sebe hodili, všetkým sa páčili a nikdy na tento výnimočný deň nezabudli.

 
74%
Hra - Christmas Wedding
Video sa načíta

Mladá žena menom Lottie si bude dnes brať svojho snúbenca. Rozhodli sa usporiadať svadbu na Vianoce. Ženích bude musieť čas od času neveste zložiť snehovú vločku z ramien, pretože sa krásne rozsněžilo. Dvojica sa bude bozkávať, ale nesmú byť nikým videní. Pomôžte im urobiť svadbu vo vianočnom štýle a nenechajte sa chytiť!

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
60%
Hra - Perfect Wedding Kiss
Video sa načíta

Ďalší z veľkého množstva svadobných Oblékací hier je tu práve pre vás! Vezmete si na starosť nevestu, ktorú upravíte presne podľa svojich predstáv. Máte na výber z celého radu účesov, náhrdelníkov, náušníc, svadobných šiat, kytíc, koruniek, závojov alebo topánok. Výsledný obrázok si opäť, ako v niektorých iných hrách, môžete vytlačiť.

 
77%
Hra - Dream Wedding Dress Up
Video sa načíta

Ďalší z rady Oblékací svadobných hier je tu práve pre vás! Pripravte mladú slečnu a jej ženícha na vysnívaný deň. Oblečte im prekrásne šaty, máte na výber širokú škálu všetkých možných kombinácií. Nie je núdza o svadobné kytice, črievičky, účesy, závoje, šaty alebo smoking pre mladého ženícha. Nechajte rozvinúť svoju fantáziu!

 
71%
Hra - Countryside Bride
Video sa načíta

Väčšina dievčat sníva o svadbe svojich snov. Existuje preto veľa hier, kde si môžete vyskúšať, aké svadobné šaty by sa vám páčili najviac. Bude to biela klasika alebo zvolíte napríklad červenú farbu? Na výber máte niekoľko druhov šiat a tiež závoja, kvety do ruky alebo princeznovské korunky a náhrdelníky. Pre náročnejších nevesty potom máme aj biele rukavice.

 
75%
Hra - Annie Wedding Kissing
Video sa načíta

Annie má svoj veľký deň a vydáva sa. Použite myš k bozku medzi manželmi. Nenechajte si narušiť svoju svadbu. Keď niekoho uvidíte, pustite myš, aby vás nechytili. Máte obmedzený časový limit na každú úroveň. Akonáhle vás niekto nepovolaný uvidí, stratíte jeden život, celkom máte tri životy. Hra má niekoľko úrovní.

 
89%
Hra - Glamour Bride
Video sa načíta

Glamour Bride je klasická dievčenské Oblékací hra. Ocitnete sa v úlohe štylistky a vašou úlohou bude z krásne dievčatá urobiť dokonalú nevestu. Budete mať k výberu tri typy šiat - krátke, široké a úzke. Ďalej budete môcť dievčaťu zvoliť účes, líčenie, doplnky, topánky a vhodnú kvetinu. Až budete sa vzhľadom nevesty spokojní, tak už stačí len vybrať prostredia.

 
78%
Hra - Precious Moments
Video sa načíta

Už si určite snívala o dni, kedy sa vydáš za svojho miláčika. V ten deň musí byť všetko perfektné. Hlavne šaty. Pokus sa vytvoriť úplne úžasné oblečenie na svadobný deň. Nezabudni na doplnky a šperky.

 
61%
Hra - Wedding of the Year
Video sa načíta

Pripravte sa na usporiadanie veľkolepé svadby roka. Vašou úlohou bude príprava nevesty, pretože ženích sa rozhodol o seba postarať sám. Dokážete z nevesty urobiť tú najkrajšiu osobu, ktorá oslní celé početné osadenstvo svatvy. Na svadobný obrad bola pozvaná celá rada významných ľudí, preto sa snažte upraviť dievča čo najlepšie.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)