Farmárske

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Plantera
Video sa načíta

Vytvorte si vlastné farmičku! Produkovať môžete ovocie a zeleninu. Za to budete získavať peniaze a nové druhy plodín.

 
76%
Hra - Cherry Farm
Video sa načíta

Zvládnete zarobiť čo najviac peňazí z predaja čerešní? Najprv musíte zasadiť stromy, o ktoré sa budete starať. Postupujte podľa inštrukcií a rýchlo pochopíte, čo máte robiť. Podarí sa vám zarobiť čo najviac peňazí?

 
83%
Hra - Princess Sofia Farm Challenge
Video sa načíta

Sofia si našla prácu na farme u svojej babičky, ktorá na ňu sem tam dozerá, či robí svoju prácu. Sofia by si však chcela vyskúšať všetky. Pomôžte jej s ich splnením, aby ju babička nevidela.

 
80%
Hra - Cattle Tycoon 2
Video sa načíta

Starajte sa o zvieratká, nakupujte, predávajte produkty a pokúste sa zarobiť čo najviac peňazí v tejto farmárskej hre. V každom kole na vás čaká niekoľko úloh, ktoré musíte splniť, pokiaľ chcete postúpiť do ďalšieho kola. Celkovo v hre na vás čaká 20 levelov.

 
82%
Hra - Harvest Story
Video sa načíta

Staňte sa farmárom a pokúste sa na vašej malej farme vyprodukovať čo najviac domácich surovín a výrobkov. Na poli môžete pestovať základné suroviny a chovať zvieratá, z ktorých je pak možné vyrábať ďalšie suroviny.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Potherbs Farm
Video sa načíta

Pestujte svoje vlastné plodiny, budete kupovať semienka a potom predávať vašu úrodu. Zarobte si čo najviac a najrýchlejšie, aby ste mohli postúpiť ďalej.

 
74%
Hra - Farm House
Video sa načíta

Rozdeľte všetky zvieratá do správnej ohrady, všetko sa ovláda myšou tak sa ukážte čo vo vás je.

 
85%
Hra - Survivor 2
Video sa načíta

Postavte si veľkú farmu v tejto super hre. Na vás bude vybudovať čo najviac rybníčkov, aby ste mohli kŕmiť plameniaky. Tí vám budú znášať vajcia, ktoré jedia kozy a za to vám tvoria mlieko. Dokážete sa tiež ubrániť pred nepriateľmi?

 
83%
Hra - Cattle Tycoon
Video sa načíta

Skvelá farmárska hra, kde môžete mať dobre fungujúce hospodárstvo. Chováte hydinu, dobytok alebo ovce. Môžete tak získavať vajíčka a mlieko. Všetko čo získate môžete predať na trhu alebo premeniť na nejaký výrobok.

 
86%
Hra - Baby Hazel Tomato Farming
Video sa načíta

Baby Hazel sa rozhodla, že si vypestuje paradajky. Pomôžte jej s tým. Najskôr získajte semienka, tie potom zasaďte a postarajte sa o rastlinky paradajok. Nakoniec si s Hazel môžete urobiť džús z vypestovaných paradajok. Príjemnú zábavu.

 
94%
Hra - Goodgame Farmer
Video sa načíta

POZOR!

GoodGame Farmer prešiel viacerými vylepšeniami a zmenou názvu. Po novom sa volá BigFarm a na našom webe si ho môžete zahrať kliknutím na nasledujúci odkaz.

Zahrajte si Goodgame BigFarm TU!
Postavte tú najväčšiu a najviac prosperujúce farmu v okolí! V tejto online hre od borcov z Goodgames budete mať naozaj veľký výber. Od pestovania poľnohospodárskych rastlín až po zvieratá a vyrábanie vašich produktov, ktoré môžete predávať. Samozrejmosťou budú aj vylepšenia, ktorá vám pomôžu. Hra je v real time čase, takže neskôr môže trvať všetko o niečo dlhšie. Dokážete viesť tú najlepšiu farmu všetkých čias?

 
91%
Hra - Farm Frenzy 3 Ice Age
Video sa načíta

Opäť ďalší vydarený diel tejto úspešnej strategickej hry! Tentoraz sa budete starať o farmu na Antarktíde plnú tučniakov a samozrejme aj ďalšieho nebezpečenstva, ktorá táto drsná zem skrýva. Cieľom je ako vždy poriadny zisk a výroba produktov. Samozrejme sa môžete tiež tešiť aj na množstvo vylepšení. Hlavne nezabudnite kupovať tučniakom jedlo zo studne!

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)