Barbie obliekanie

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Popstar Barbie And Daughter
Video sa načíta

Barbie a jej dcéra sa zúčastnili talentovej súťaži, kde majú vystúpiť ako popové hviezdy. K tomu potrebujú pekné kostými a doplnky. Pomôž im s výberom.

 
87%
Hra - Barbie Last Fling Before The Ring
Video sa načíta

Barbie má už len pár dní do svadby a preto je na čase, aby si užila rozlúčku so slobodou s jej najlepšími kamarátkami. Vyberte jej vhodné oblečenie a vyplňte s ňou menší test.

 
68%
Hra - Barbie Travel Blogger
Video sa načíta

Barbie sa chce stať uznávanou blogerkou a preto potrebuje poradiť vo výbere šiat, aby sa svojim fanúšikom páčila. Poradíte jej?

 
88%
Hra - Barbie Las Vegas Wedding
Video sa načíta

Barbie a ken sa budú brať v Las Vegas na poslednú chvíľu. Pomôžte im s výberom šiat a ostatných vecí, aby ich svadba bola krásna.

 
90%
Hra - Cindy & Barbie Teen Rivalry
Video sa načíta

Flynnovi sa páči Barbie, ale aj Rapunzel a nevie sa medzi nimi rozhodnúť. Pomôž mu voľbu uľahčiť a splň s každou princeznou nejakú úlohu.

 
86%
Hra - Barbie as Mal in Descendants
Video sa načíta

Barbie by chcela vyzerať ako jej obľúbená postava Mel. Pomôžte jej s premenou, ktorá zahrňuje výber make-upu a oblečenia. Bude sa na ňu podobať?

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
86%
Hra - Barbie and Daughter Fashionistas
Video sa načíta

Barbie a jej dcéra sa chystajú na nakupovanie, avšak predtým potrebujú tvoju pomoc s úpravou účesu a šiat. Pomôžeš im s so správnym výberom?

 
88%
Hra - Barbie Off To Neverland
Video sa načíta

Barbie by sa chcela dostať do Zeme Nezeme, aby zabudla na svoje starosti a užila si svoju bujnú fantáziu. Pomôžte jej s výberom šiat a namiešaním zázračného kokteilu.

 
89%
Hra - Barbie's Make-up Challenge
Video sa načíta

Barbie je moderná žena, ktorá udáva trendy na trhu a teraz dala šancu vám, aby ste ju obliekli a vybrali nový make-up. Dokážete ju novým vzhľadom prekvapiť?

 
87%
Hra - Barbie Paris Vs New York
Video sa načíta

Barbie sa rozhodla, že navštívi New York a Paríž a preto si svoj šatník chce rozšíriť o nové modernejšie kúsky. Pomôžte jej s výberom nových outfitov, ktoré by v týchto mestách mohla nosiť.

 
72%
Hra - Barbie Realife Shopping
Video sa načíta

Barbie potrebuje naplniť svoju skriňu novým oblečením a preto sa rozhodla, že si peniaze zarobí na internete a potom ich pôjde utratiť do obchodu. Pomôžte jej s výberom najkrajšieho oblečenia, aby peniaze utratila správne.

 
88%
Hra - Barbie Rock vs Popstar
Video sa načíta

Barbie miluje Rock a Pop a preto by si chcela vyskúšať z každého štýlu oblečenie. Pomôžte jej s výberom a rozhodnite sa, ku ktorému štýlu hudby by sa hodila viac.

 
70%
Hra - Barbie And Rapunzel Pregnant BFFs
Video sa načíta

Rapunzel a Barbie sú tehotné a preto sa stretli, aby si navzájom vymenili svoje pocity a skúsenosti. Postarajte sa o obe princezné, dajte im menšiu desiatu a vyberte nové oblečenie, ktoré by sa im hodilo viac.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)