Barbie obliekanie

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
84%
Hra - Barbie And Elsa Wedding Crashers!
Video sa načíta

Kamarádky Barbie a Elza sa rozhodli prekaziť svadbu. Aby sa im to podarilo, musia perfektne vyzerať. Vy im s tým musíte pomôcť. Vyberte im elegantné šaty vhodné na svatbu, pridajte doplnky a nakoniec aj dokonalý účes. To všetko v noje výbornej hre Barbie And Elsa Wedding Crashers!

 
81%
Hra - Barbie's Reading Nook
Video sa načíta

Barbie má popri móde veľmi rada aj čitanie. Ibaže nemá kde v kľude čítať. Vašou úlohou v tejto hre je naprv jej čítací kútik pekne zariadiť, potom Barbie na čítanie správne obliecť a nakoniec jej aj vybrať čo bude čítať. Užite si veľa zábavy hraním novej perfektnej hry Barbie's Reading Nook!

 
81%
Hra - A New Beginning: From Sad To Fab
Video sa načíta

Barbie a Ken majú problémy a rozišli sa. Barbie je z toho veľmi smutná a začala sa zanedbávať. Pomôžte jej vrátit jej pôvodnú krásu a radosť. Zahrajte si novú barbie hru s názvom A new Beginning: From Sad To Fab a urobte z Barbie znovu najkrajsnejšie dievča, ktorej Ken nedokáže odolať.

 
80%
Hra - Popstar Barbie And Daughter
Video sa načíta

Barbie a jej dcéra sa zúčastnili talentovej súťaži, kde majú vystúpiť ako popové hviezdy. K tomu potrebujú pekné kostými a doplnky. Pomôž im s výberom.

 
87%
Hra - Barbie Last Fling Before The Ring
Video sa načíta

Barbie má už len pár dní do svadby a preto je na čase, aby si užila rozlúčku so slobodou s jej najlepšími kamarátkami. Vyberte jej vhodné oblečenie a vyplňte s ňou menší test.

 
68%
Hra - Barbie Travel Blogger
Video sa načíta

Barbie sa chce stať uznávanou blogerkou a preto potrebuje poradiť vo výbere šiat, aby sa svojim fanúšikom páčila. Poradíte jej?

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

88%
Hra - Barbie Las Vegas Wedding
Video sa načíta

Barbie a ken sa budú brať v Las Vegas na poslednú chvíľu. Pomôžte im s výberom šiat a ostatných vecí, aby ich svadba bola krásna.

 
90%
Hra - Cindy & Barbie Teen Rivalry
Video sa načíta

Flynnovi sa páči Barbie, ale aj Rapunzel a nevie sa medzi nimi rozhodnúť. Pomôž mu voľbu uľahčiť a splň s každou princeznou nejakú úlohu.

 
86%
Hra - Barbie as Mal in Descendants
Video sa načíta

Barbie by chcela vyzerať ako jej obľúbená postava Mel. Pomôžte jej s premenou, ktorá zahrňuje výber make-upu a oblečenia. Bude sa na ňu podobať?

 
86%
Hra - Barbie and Daughter Fashionistas
Video sa načíta

Barbie a jej dcéra sa chystajú na nakupovanie, avšak predtým potrebujú tvoju pomoc s úpravou účesu a šiat. Pomôžeš im s so správnym výberom?

 
88%
Hra - Barbie Off To Neverland
Video sa načíta

Barbie by sa chcela dostať do Zeme Nezeme, aby zabudla na svoje starosti a užila si svoju bujnú fantáziu. Pomôžte jej s výberom šiat a namiešaním zázračného kokteilu.

 
89%
Hra - Barbie's Make-up Challenge
Video sa načíta

Barbie je moderná žena, ktorá udáva trendy na trhu a teraz dala šancu vám, aby ste ju obliekli a vybrali nový make-up. Dokážete ju novým vzhľadom prekvapiť?

 
87%
Hra - Barbie Paris Vs New York
Video sa načíta

Barbie sa rozhodla, že navštívi New York a Paríž a preto si svoj šatník chce rozšíriť o nové modernejšie kúsky. Pomôžte jej s výberom nových outfitov, ktoré by v týchto mestách mohla nosiť.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)